Jump to content

Jak połączyć konto steam z kontem twitch!

Recommended Posts

Witajcie użytkownicy. Jak wiecie podczas trwającego majora będzie można dropnąć skrzynki. Aby jednak mieć szansę na otrzymanie takiego dropu trzeba będzie oglądać mecz bezpośrednio z gry CS:GO, bądź też ze streamów do tego upoważnionych. ( Stream Izak'aStream PGL) Żeby dropnąć skrzynkę bezspośrednio z gry nie trzeba wykonywać żadnych czynności, natomiast jeśli chodzi o drop z twitcha to należy odpowiednio połączyć konto steam wraz z kontem twitch.

Najpierw rejestrujemy się na Twitchu (jeżeli takowego konta nie mamy):

yz9GWe0.png

Gdy już się zarejestrowaliśmy bądź zalogowaliśmy w prawym górnym rogu mamy nasz nick, a obok niego strzałkę. Klikamy na tę strzałkę a później klikamy "Settings": 

SSc7K2D.png

Otworzyło nam się nowe okno. W nowym oknie klikamy przycisk "Połączenia":

Ppqe7Ae.png

Po raz kolejny otwiera nam się nowe okno. Teraz przy ikonce Steama najeżdżamy myszką na "ptaszka", który zamienia się w napis połącz. Klikamy ten przycisk:

reOC6vw.png

Wyskakuje nam okno z logowaniem się do konta steam. Logujemy się:

Ig9Yi6i.png

Jeżeli "ptaszek" świeci się na zielono oznacza to, że zrobiliśmy wszystko dobrze i nasze konta zostały połączone. Teraz bez problemu możemy oglądać transmisje z twitcha nie martwiąc się, że nie mamy szansy na otrzymanie skrzynki!

f8ld0OP.png

Poradnik napisany na potrzeby sieci 1shot2kill.pl

Zakaz kopiowania bez zgody administracji!

8 minut temu, Conte napisał:

Potwierdzam, to działa!

Btw. czy to jest to co ma dropić?  XD

20170719133102_1.jpg

Tak to to...

Proszę powiedz mi ile czasu ogladałeś streama? Bo ja oglądam od rana do nocy i zero dropu :v

• Administrator
4 minuty temu, Kubunio napisał:

Tak to to...

Proszę powiedz mi ile czasu ogladałeś streama? Bo ja oglądam od rana do nocy i zero dropu :v

Uwierz mi, raczej nie chcesz wiedzieć. xd

Ze mnie już się kolega śmieje, że obejrzał tylko 5 ostatnich rund w meczu vp z vega i dostał nuke, a jak jak na razie żadnej rundy nie opuściłem i lipa. 

• 10 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.