Jump to content

[LOL]Czym obecnie warto grać?

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
 Share

Recommended Posts

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Witajcie,

Niedługo wejdzie urgot nowy może mój przyszły otp xd, ale mniejsza. Mam pytanie czym według was na obecną chwilę warto grać? 

Bo ja gram tak:

Top- Trundle / akali

Jgl- Xin / Master

Mid- Akali / Teemo

Supp- Lux / Soraka 

Adc- Cait / sivir 

Nie wiem czy to dobre zestawienie dlatego chce się podpytać czy są to okej postacie :)

@TeTe-_-

Edited by don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Postacie niezbyt rozbudowane mechanicznie na początek gry w sam raz.(wyjątkiem jest akali ona posiada "jakąś" mechanikę).Niektóre postacie bez mechaniki są bardzo silne np. Master Yi wystarczy wyfarmić 3 itemy i solujesz enemy assasina który może być do przodu.

Czym warto grać :

postaciami pod lethality ponieważ dostało zmiane i jest silne.Oraz tym z lcs/lck etc. Syndra/Corki/Orianka zawsze to widać,lee sin w lesie nie zmienny od tylu sezonów,teraz również kha zix na topie golemy np. taki gragas a jako kontra gnar. etc etc...

Edited by P00L

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
6 minut temu, P00L napisał:

Postacie niezbyt rozbudowane mechanicznie na początek gry w sam raz.(wyjątkiem jest akali ona posiada "jakąś" mechanikę).Niektóre postacie bez mechaniki są bardzo silne np. Master Yi wystarczy wyfarmić 3 itemy i solujesz enemy assasina który może być do przodu.

Czym warto grać :

postaciami pod lethality ponieważ dostało zmiane i jest silne.Oraz tym z lcs/lck etc. Syndra/Corki/Orianka zawsze to widać,lee sin w lesie nie zmienny od tylu sezonów,teraz również kha zix na topie golemy np. taki gragas a jako kontra gnar. etc etc...

To prawda, że gnar jest op na all tanki? 

4 minuty temu, don Erwin napisał:

To prawda, że gnar jest op na all tanki? 

tak buffy na Q + jest range i jeśli się nie myle ma  procentówkę więc jak najbardziej tak.

Dodaj na lolu nie będziemy spamić  nick ThePool (eune)

Edited by P00L

Dobrze zagrany gnar zabija każdego tanka, postacie z insta dpsem potrafią łatwo grę wygrać (kassadin, akali, katarina, veigar, orianna). Adc to musi podpasowac do gracza, jungle zależy od gracza czy assasin czy tank, aktualnie master nie wymaga mózgu einsteina a zabije większość enemy junglerow, lee sin zawsze w mecie. Dodatkowo Kled op top bo dwa paski życia są w modzie. 

Moim zdaniem, to, czym grać zależy ogólnie od poziomu na którym jesteś, na brązie, silverze najlepiej sprawdzają się postacie które samymi autoattackami potrafią poskładać (xin, master itp.), albo te, które mechaniki opanowałeś do perfekcji.
Wydaję mi się, że im wyższe elo tym bardziej trzeba dostosowywać się do aktualnej mety.

• 3 weeks later...

Żeby nie było, że wypowiadam się bez pokrycia - były diament EUNE, aktualnie wysoka platyna, ze względu na brak czasu i sprzętu na granie rankedów.
Więc - wszystko jest zależne od oponentów. Są postacie silne na wszystko (akali, katarina), oraz są te, które są przypisane na danych przeciwników (fiora, shaco).

Na ten moment godtier w mojej dywizji (z mojego punktu widzenia) wygląda w ten sposób:
Top: Riven, Maokai, Darius.
Jungle: Elise, Gragas, Lee Sin, Cho'Gath, maokai
mid: Kassa, kata, akali oraz zed
Botlane: Tutaj nie ma konkretnej mety. Są picki, które bez odpowiedniego supporta nie zdziałają konkretnie nic, ale są też takie, które przez synergie między umiejętnościami (lulu + kog'maw) są silne. Bardzo silne. Są to głównie - Draven + Janna, Kog'maw + Lulu, oraz Lucian + Braum.

• 2 months later...
Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
31 minut temu, johny napisał:

lulu i tristana/kog'maw obecnie najlepszy botlane

Tristanka jejunku sam chyba zacznę grać, ale kog? Proszę Cie :D ja bym powiedział Tristana + twitch z supportem w typie soraki, ew shieldy np. Janna bądź Tariczek.

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
1 godzinę temu, johny napisał:

don Erwin mogę zapytać w jakim elo/ dywizji jesteś? xD

Na to pytanie nie udzielam odpowiedzi gdyż nie jest to za wysoka dywizja, wolę pograć normalki dla czilku. 

1 minutę temu, don Erwin napisał:

Na to pytanie nie udzielam odpowiedzi gdyż nie jest to za wysoka dywizja, wolę pograć normalki dla czilku. 

Lepsze to niż ban na 14 dni jak w moim przypadku co skutkuje nie dostaniem nagród za sezon :D

• 2 weeks later...

Ja powiem tak jeżeli chodzi o postacie 

TOP=  Garen,Fiora,Vayne,Nautilius,Pantheon

JUN- Lee Sin,Vi,Fidlestick,Gravess,Nidalee

MID- Yasuo,Katarina,Lux,Galio

ADC- Ashe,Draven,Vayne,Miss Fortune,Twitch

SUP- Morgana,Tresh,Nami,Sona

wiadomo że nie gram tylko nimi. Dużo zależy również od postaci z którą przyjdzie mi się mierzyć na lini ale praktycznie zawsze staram się wybrać postać która

jestem w stanie skontrować przeciwnika.

Polecam;

http://www.lolnexus.com/

nawet jeżeli dana rozgrywka jest w trakcie ładowania sie mapy itp. wpisujemy nazwę przywoływacza i juz wiemy jakie przeciwnik ma runy masterki itp

http://www.championselect.net/champions/katarina

Tu zaś możemy sprawdzić czy postać która mamy w alei nas kontruje a może my ją

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Powiem wam, że zacząłem grywać od kilku miesięcy trstane na midzie- adc mid :takaemotka:, a mimo to czy to na rankedach było czy to na normalach bez problemu kierowałem nią mając po 20 killi na + chociażby. Polecam bardzo ją :) 

Dodatkowo jgl:
Elise grając pod topa ciągle silna

ADC- ?

Support- Soraka jako pogotowie ciągle jest super

Top- Yasuo ciągle mocny

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.