Jump to content

Zbiórka na nowy serwerek :)

Krystek
 Share

Recommended Posts

Witajcie ludziska. Moim kolejnym planem jest postawienie i napędzenie porządnie serwer FFA classic (do tego stopnia co dd2). Będzie to klasyczny serwer FFA jak można zaobserwować u konkurencji typu Kuleczki czy GreenHaze. 

Aby go dobrze rozkręcić będą potrzebne na pewno nie małe fundusze, stąd też wychodzę do was z prośbą o wspólną zbiórkę na ten cel. Najmilej widziane są wpłaty za pośrednictwem PSC / przelew / PayPal. Jeśli ktoś ma gest i chce pomóc to proszę napisać poniżej lub bezpośrednio do mnie na pw. :) Pozdrawiam!

10 minut temu, FUck napisał:

nieeee, ma byc hajs, miala byc arena, mial byc csgo, wychodzi jakies ffa.

Kazdy wie jak sie konczylo ffaclass

Jeżeli jesteś bardziej rozeznany w temacie to zabieraj się do pracy a ja serwer podepnę pod sieć 

Dobra, nie róbmy offtopu. Temat tyczy się serwera FFA, bo na takowy jest teraz plan i składa się na niego mnóstwo róznych czynników. Wyszliśmy niedawno z propozycją zbiórki na arenę lub cs:go mod awp lecz uzbierane zostały 3 zł więc my też jako sieć nie mamy takich funduszy by robić je, a pustego serweru nie mam zamiaru stawiać. A jeżeli mają być z tego powodu ale to stawiajcie sami, daję wolną rękę. ;) Koniec dyskusji na ten temat. 

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.