Jump to content

Podanie by PolishBanana

PolishBanana
 Share

Recommended Posts

1.Nick: PolishBanana

2.Wiek: 21 lat :P

3.Link do GT: http://www.gametracker.com/player/PolishBanana/94.75.91.104:27015/

4.Steam/Non Steam: Ns

5.Doświadczenie w administrowaniu na serwerach zombie mod: Posiadam doświadczenie ze względu na to, że kiedyś już byłem nie raz adminem na nie jednej serwerowni. W młodszych latach, gdy miałem czas to nawet pomagałem w prowadzeniu CoDMoD'a. :)

6.Staż na serwerze: Ciężko powiedzieć. Przyszedłem przed ostatnim resetem około tygodnia może dwóch...

7.Znajomość AMXX (1-10): Myślę, że uczciwe 7/8 na 10 

8. Mikrofon (Tak/Nie) : Oczywiście, że Tak :)

9.Dlaczego Ty: A dlaczego nie? :P Nie no żartuje takie śmieszki. Tak naprawdę chciałbym zaprowadzić porządek na serwerze... Ponieważ "e many" rzadko wbija na serwer, Janusz tak samo bardzo rzadko go można zobaczyć na serwerze :/ Zapewne jest to spowodowane obowiązkami. Tak więc chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze z bardzo prostej uwagi... Zrobiła się aktualnie wojna domowa. Wszyscy wszystkich wyzywają/obrażają i to nie jest bardzo sprzyjające grze... A jak wszyscy dobrze wiemy nie wszyscy nasi gracze są pełnoletni, więc rodzice, gdy usłyszą taka patologie to raczej zabronią grać młodszym graczom na serwerze... A w ten sposób tracimy graczy co wiąże się z stratami finansowymi. Musimy zwiększyć ilość graczy i dzięki temu więcej osób zacznie zakupywać Vipy, exp i inne usługi premium co tylko przyczyni się na poprawę serwera :) I od razu chciałbym zaznaczyć, że wszyscy będą traktowani jednakowo. Nie będzie się liczyć to czy z kimś się znam/rozmawiam czy się trzymam... Chcę po prostu stworzyć nam miłą i przyjemną atmosferę gry. Jaka powinna zawsze być :)

10.Kontakt: Ts3, ew mogę założyć steam'a. (Tak, jestem graczem konsolowym i nie był mi potrzebny :P)

Na Tak ponieważ jest to osoba która może zrobić coś dobrego dla tego serwera czyli zapewnić porządek bez faworyzacji graczy jak niektórzy obecni admini tego serwera.

+Staż

+GT
+Mikro

+Ogarnięty

+Pomocny

+Kulturalny

Dnia 16.07.2017 o 01:21, reksio variacik napisał:

wiadomo, że na tak - pozdro.

Odnosząc się do notki @Conte

Argumentacja jest treściwa. Milutka, komunikatywna osoba - wywierająca pozytywne wrażenie od pierwszej chwili. Można dać szansę i określić czy będzie w stanie wykonywać swoją pracę na poziomie co zapewne nastąpi. Zdania nie zmieniam, pozytyw.

• Support Admin
Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.