Jump to content

Ban na zawsze

bea$t
 Share

Recommended Posts

Witam, na serwerze gram bardzo długo, pamietam jeszcze czasy gdy kupowało się skiny za monety, dzisiaj grając na serwerze dostałem bana - na zawsze, powód bana: "Nietolerancja drugiej osoby/ciagle obrazanie" nie wiem od kogo dostałem tego bana, ale wiem, że za takie coś nie powinno być bana. Proszę o unbana

SteamID: STEAM_1:0:723795109

IP: 77.255.239.43

Dodaje Screenshota

BAN.jpg

dostałe bana za obrazę na serwerze bo ja ani aleksandra ani inni gracze nie bedą twoich wyzwisk słuchać w stosunku do kobiet oraz innych jeśli uważasz że pewna osoba "kobieta" to zacytuję ''kurwa głupia " no to sory   ja powiedziałem ze takie zachowania nie będą tolerowane na serwerze ma być kultura w stosunku do innych graczy jak tego nie potrafisz zrozumieć to nwm co z tb jest.

mam nadzieje ze wiesz co powinieneś zrobic ? jak nie to masz czas na zastanowienie 

Teraz, _nieobliczAlny_ napisał:

dostałe bana za obrazę na serwerze bo ja ani aleksandra ani inni gracze nie bedą twoich wyzwisk słuchać w stosunku do kobiet oraz innych jeśli uważasz że pewna osoba "kobieta" to zacytuję ''kurwa głupia " no to sory   ja powiedziałem ze takie zachowania nie będą tolerowane na serwerze ma być kultura w stosunku do innych graczy jak tego nie potrafisz zrozumieć to nwm co z tb jest.

mam nadzieje ze wiesz co powinieneś zrobic ? jak nie to masz czas na zastanowienie 

Skoro masz zapisane moje teksty i potrafisz cytować, to powinienneś zauważyć, że ja odpowiadam na zaczepki, druga sprawa - do kobiety tego nie mówiłem tylko do gracza który stał całą rundę w jedym miejsu - nerwy puszczają, sam wiesz jak to jest... jeśli kogoś uraziłem to Przepraszam, jeśli ban zostanie - trudno, dzięki za gre miło było ;)

1 minutę temu, bea$t napisał:

Skoro masz zapisane moje teksty i potrafisz cytować, to powinienneś zauważyć, że ja odpowiadam na zaczepki, druga sprawa - do kobiety tego nie mówiłem tylko do gracza który stał całą rundę w jedym miejsu - nerwy puszczają, sam wiesz jak to jest... jeśli kogoś uraziłem to Przepraszam, jeśli ban zostanie - trudno, dzięki za gre miło było ;)

są świadkowie którzy mogą potwierdzić jak innych obrażasz to nie teksty typu "debilu"  ale o wiele gorsze 

są świadkowie którzy mogą potwierdzić jak innych obrażasz to nie teksty typu "debilu"  ale o wiele gorsze 

Tak zgadza się czasami nerwy puszczą, ale czy to powód do bana na zawsze? Kurde, najlepszy serwer awp jaki znam a tu bany za takie powody :/

1 minutę temu, _nieobliczAlny_ napisał:

tak bo to twój 15 ban za obrazę dostawałeś bany na 30 min 1 godzine  itd.  ale teraz miarka się przebrała wiesz dokładnie kogo obraziłeś ostatnio ja czekam na twoje przeprosiny do tej osoby nwm jak @Aleksandra ale dla mnie przeprosiny skierowane to tej osoby powinny być 

Na priv do niej napisać?

Teraz, bea$t napisał:

Dobra, ch**a wbijam w te gry, tylko słabo, że za taki powód ban na zawsze no ale trudno, fajnie się grało bo to najlepszy serwer only awp

tym udowadniasz jak bardzo jesteś twardy skoro miałeś odwagę  wyzywać innych obrażać to miej odwagę i przeprosić 

tym udowadniasz jak bardzo jesteś twardy skoro miałeś odwagę  wyzywać innych obrażać to miej odwagę i przeprosić 

Co z takich przeprosin skoro nie będą szczere? 

Dla mnie sprawa jest prosta. Dostawałeś już wcześniej kilka ostrzeżeń banem i zapewne nie raz słownie. [Wystarczy spojrzeć w bansa.]

Nie zamierzam puszczać płazem zachowania jakie sobą reprezentujesz. Kilka przykładów:

https://scr.hu/evdjA4

https://scr.hu/dV2y9e

https://scr.hu/mpYNO1

Podejrzewam, że gdyby wybrać demko z dowolnego dnia i przejrzeć logi można znaleźć ciekawsze rzeczy ...

Z resztą od dawna były na Ciebie skargi i żałuję, że wcześniej się tym nie zajęłam.

Ode mnie UB nie dostaniesz, bo zmarnowałeś swoją szansę.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.