Jump to content

MyPhone Luna

ScreamMyName
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam taki problem z telefonem MyPhone Luna, otoz od jakiegos czasu telefon dostaje regularnwj czkawki! Sam sie wylacza, czasami wylacza i sam wlacza. Czasami go wlaczyc nie moge i musze baterie wyjac i dopiero sie uruchomi. Czasami ogladajac cos na YT poprostu wyswietlacz gasnie (przygasa o 150%) i ledwo widac ale nic nie moge zrobic. Czasami tez zrobi sie czarby ekran i dziala wibracja (ciagly sygnal). Nie wiem czy to dlatego ze sie psuje czy moze jakiegos wirusa mam? Jeszcze jal rozmawiam to zazwyczaj tak po minucie rozmowy 100% ze sie wylaczy ale takiw krotkotrwale rozmowy daje rade. Pomoze ktos? Moze znacie przyczyne albo mial ktos podobnie? Nie wiem czy mam go oddac do naprawy czy moze jakis to wirus jest i dobry antywir podziala. Jak myslicie? Dodam ze wczesniej dzialal bez zarzutu, od jakiegos tygodnia mu odpiernicza. 

Nie mam możliwości edytowania więc wstawiam pod postem. Telefon wyczyszczony do zera, format zrobiony (do ustawień fabrycznych) 

Zobaczymy czy podziałało, póki co trwają podstawowe aktualizacje sklepu. Jeśli do środy będzie okej czyli pomogło i łapiecie wyżej plusa

Dam znać jak będzie dalej szwankował 

Tak myślałem... jednak pod wieczór znowu się dzieje to samo. Przed chwilą miałem taką sytuację, że co chwile mi odłączał/podłączało słuchawki jednocześnie z ładowaniem i po chwili się zresetował. Ogółem jest troche lepiej bo dziś tylko dwa razy mi się zresetował/wyłączył, przed resetem miałem tak co chwile jak tylko z niego korzystałem 

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Mam do Ciebie pytanie, grzeje się twój telefon?

Ja bym stawiał na softa... mimo iż powodów może być milion. Odpowiedź na powyższe pytanie, potem będziemy kombinować.

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Myśle dalej, że to wina softa. Możliwe, ze system do du*y bądź jeżeli go zamoczyłeś go w wodzie to mogło coś sie zalać i jest wilgotny. Albo coś się przesuneło. Powodów może być milion... 

• 2 weeks later...
Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Temat został zamknięty!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.