Jump to content

Spróbować Nie Zaszkodzi

Pikachou M4A1
 Share

Recommended Posts

Nick : IGLO_-

Mutacja :Oczywiście :P 

Czas spędzony na serwerze (link do GT):http://www.gametracker.com/server_info/94.75.91.194:27015/top_players/?query=IGLO_- oraz http://www.gametracker.com/server_info/94.75.91.194:27015/top_players/?query=Pikachou+M4A1

Znajomość amxmodmenu: 7/10

W jaki sposób trafiłeś/łaś na nasz serwer?: Chciałem odmienić i przeszedłem z coda 501 tej serwerowni  na only awp:P 

Dlaczego ty? (Proszę o sensowną wypowiedź): Chciałbym pomóc ponieważ zdarzają się sytuację gdy gram wcześnie rano  i np buguje się mapa i się nie zmienia czy też inne występki łamania regulaminu  .

Posiadasz działający mikrofon : niestety od paru dni już nie ponieważ się zepsuł się ,  lecz postaram i mam też zamiar w najbliższym czasie zakupić nowy 

Kontakt (GG / Steam): GG- 52582141

Steam ID: IGLO_- STEAM_1:0:105038934  217.99.218.247  Nonsteam  

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%?:tak

Nie lubię jaka admin nie ma steama, również pograj jeszcze dłużej na tym nicku, bo tylko parę dni jesteś, i spróbuj za jakiś czas. Mikrofonu sam nie mam, dlatego mi to nie przeszkadza.

i PS. To nie jest serwerownia, tylko sieć serwerów. Poczytaj znaczenie słowa serwerownia, bo to całkowicie co innego

Wiek jest git :)
mutacja jest .
mikro nie ma ale moim zdaniem to do niczego nie przeszkadza żeby dostać adminem.
amx 7/10 czyli coś już wie o amxmodmenu ..

steam - brak ale lecz troche ten jeden minus . ale widzę ze dużo ludzi ma admina bez steama wiec moim zdaniem nie ma problemu . :)

Jestem na tak .

Wydaje mi się, że na serwerach typu only aim,awp,dd2 steam jest niezbędny więc to bardzo minusuje

Wiek git

Tylko nie mam pojęcia dlaczego ludzie plusują za mutacja a potem piszą że brak mikrofonu to nie problem...

Forum jesr

Jestem za okresem próbnym  ale jak zakupisz steam, i pograsz dłużej aktualnie mozna kupic za 10 zł o ile się nie myle więc nie zbiedniejesz.

Edited by [email protected]

Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.