Jump to content

rascal się wita

rascal
 Share

Recommended Posts

Cześć i czołem :hi:

Jestem Marek, liczę siedemnaście wiosen :) Przyszedłem od was z pr'a.. 

Lubię sztuki walki, sam trenuję boks. Lubię pograć w cs'a i ets2 (warzywko na mixach :D)

Pochodzę z Bytomia na Śląsku.. Troszkę osób powinno mnie tutaj znać.. Myślę, że zostanę na dłużej ;) 

19 minut temu, rascal napisał:

Przyszedłem od was z pr'a.. 

Nie przeszedłeś :) Tylko dostałeś bana bo miałeś sapy o wszystko i ryczałeś na forum :>> Ja Cie pamiętam typie, byłeś w klanie PR tygrysów.. dostałeś lotke to płakałeś każdemu :((

Teraz, Meelo napisał:

Nie przeszedłeś :) Tylko dostałeś bana bo miałeś sapy o wszystko i ryczałeś na forum :>> Ja Cie pamiętam typie, byłeś w klanie PR tygrysów.. dostałeś lotke to płakałeś każdemu :((

tak to wejdź na forum tam kolego ;) dziwne, że mam vipa i unbana i miałem jeszcze 2 rangi.. Coś jeszcze ? nie wiesz na bieżąco to palec sobie w czekoladowy tunel wsadź :) 

5 minut temu, rascal napisał:

tak to wejdź na forum tam kolego ;) dziwne, że mam vipa i unbana i miałem jeszcze 2 rangi.. Coś jeszcze ? nie wiesz na bieżąco to palec sobie w czekoladowy tunel wsadź :) 

Piszę jaki jesteś, byś nie robił syfu takiego jak tam tutaj. To chyba logiczne.

1 minutę temu, Puchaty napisał:

Oho, Pan "przykładny" policjant kolejną osobę wy*********ł? :o 
Siemanko i zapraszam na DD2#2. 
@Meelo On już dawno dostał UB, a klanu Tygrysów już dawno nie ma. ;)

Jego ub jest mało ważne. Istotne jest to za co dostał :) A klan Tygrysków już przepadł no, owszem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.