Jump to content

VIP - dyskusja odnośnie 120HP

Matt.
 Share

Recommended Posts

Drodzy gracze!

Chciałbym poznać Waszą opinię o VIPie i jego 120HP.

Widzielibyście to dalej, czy szkodzi w rozwoju serwera (wraz z argumentem jakie niesie wycofanie lub zostawienie)?

Oczywiście leczenie do 100HP dalej by się odbywało, a w zamian można dodać coś innego.

Mnie osobiście się to nie podoba, ponieważ odchodzi to od rozgrywki klasycznej, której staramy się trzymać. 

Czekam na Waszą opinię i pomysły!

Dziękuję.

Myślę, że te dodatkowe hp czyli 100+ jest zbędne. Szczególnie nowi gracze pojawiający się na serwerze narzekają na to, że z awp nie zabijają za pierwszym razem i pojawia się zdziwienie oraz niechęć do gry. Zauważyłem większą liczbę osób posiadających vipa, tylko nie wiem czy to jest spowodowane wzrostem zakupów czy ostatnim konkursem. Według mnie dodatkowe hp za strzelenie głowy (bodajże 10 hp dodaje) mogłoby zostać, lecz limit powinien być ustalony tylko do 100 hp. Tak jak napisałeś Matt. wyżej oddala się to od klasycznej rozgrywki.

Tak jak to jest wyżej napisane, ja również bym zlikwidowała to 120 hp, bo jest to zdecydowanie za dużo. VIP ma wtedy za dużą przewagę (chociaż nie wiadomo jak zniesienie tych udogodnień  wpłynie na jego zakup). Leczenie do tych 100 hp jest bardzo dobrym pomysłem. Może tym sposobem gra będzie się odbywała bardziej dynamicznie.

Na jednym z serwerów widziałam możliwość posiadania przez VIPa kilku broni, może to by się sprawdziło w ramach rekompensaty, bo jednak musi się czymś wyróżniać. 

Jak dla mnie najlepiej byłoby zbliżyć się jak najbardziej do gry klasycznej. Tyle, że wtedy Ci, którzy potrafią coś tam strzelać będą mieli większą przewagę. 

VIP utrzymuje serwer, gracze w końcu płacą za coś sam zestaw broni, dla mnie było by to możliwe w zamian za coś typu po dwa granaty, i zwiększenie o 5 hp za killa i 5 za hs wtedy można było by usunąć 120hp ponieważ kupiłem tutaj vipa do końca wakacji na innych zasadach,to jest jedyna satysfakcjonująca opcja na złamane serca vipów.

// chociaż pomysł naprawdę dobry, powinno się tutaj wypowiedzieć więcej graczy z serwera

@Matt. za dużo to ty nie wyczarujesz, bo samo VIP o czymś świadczy ludzie płacą pieniądzę żeby mieć dodatkowe bonusy w grze po za tym vip nie jest teraz drogi bo 10zł na całe wakacje (można sobie odmówić czegoś w zamian) , jeżeli usuniesz bonusy to ja i z pewnością wielu innych następnym razem go nie zakupi. Jeżeli właściciela stać to niech próbuje chyba że zysk będzie chciał osiagnać na slotach jeżeli po tych zmianach będzie cały czas full serwer :)

2 godziny temu, decolina90 napisał:

@Matt. za dużo to ty nie wyczarujesz, bo samo VIP o czymś świadczy ludzie płacą pieniądzę żeby mieć dodatkowe bonusy w grze po za tym vip nie jest teraz drogi bo 10zł na całe wakacje (można sobie odmówić czegoś w zamian) , jeżeli usuniesz bonusy to ja i z pewnością wielu innych następnym razem go nie zakupi. Jeżeli właściciela stać to niech próbuje chyba że zysk będzie chciał osiagnać na slotach jeżeli po tych zmianach będzie cały czas full serwer :)

Gościu dla mnie to co piszesz jest po prostu płaczem... Piszesz jakbyś bez tego 120hp grać nie potrafił...
120hp jest przesadą i rzeczywiście odbiega od klasycznego serwera. W zamian można by wgrać modele vipa tak jak ktoś tu wspomniał ale i to jest rzeczą zbędną. 

Vip ma to w sobie, że i tak ma jakieś udogodnienia, które już mu dają przewagę nad resztą, więc usuniecie tego nie będzie miało większego znaczenia i rozgrywka stanie się ciekawsza.

Trzeba też wziąć pod uwagę, że będą się trafiać ludzie "Płaczący" nad tym tak jak tu kolega wyżej.

Stary Vip:

modele: -

ak, m4, awp

bonusy:

max hp :120

leczenie: 10 za killa, 20 za hs

zestaw granatów.

Moja propozycja nowego Vipa

modele: -

ak, m4, awp, +famas

bonusy: 

max 100hp

leczenie: 5 za killa, 10 za hs

zestaw granatów.

Przy zmianie zaproponowanej przez opiekuna musiałaby być rekompensata dla VIPa. Przygotowałem 2 najbardziej rozsądne warianty:
- dodanie famasa do menu + zwiększenie obrażeń od HE do 50% (obecnie 30)
- dodanie famasa do menu + zwiększenie leczenia vipa, za fraga 15, za HS 25 hp (obecnie 10/20)

dodanie famasa do menu + zwiększenie obrażeń od HE do 50% (obecnie 30)

Również za, chociaż te 110/120hp niejednokrotnie ratowało przed graczami preferującymi AWP. Mimo wszystko dało się zauważyć sporo negatywnych dyskusji odnośnie tego udogodnienia dla VIP'ów.

Dnia 14.07.2017 o 20:15, Arabek c(: napisał:

Gościu dla mnie to co piszesz jest po prostu płaczem... Piszesz jakbyś bez tego 120hp grać nie potrafił...
120hp jest przesadą i rzeczywiście odbiega od klasycznego serwera. W zamian można by wgrać modele vipa tak jak ktoś tu wspomniał ale i to jest rzeczą zbędną. 

Vip ma to w sobie, że i tak ma jakieś udogodnienia, które już mu dają przewagę nad resztą, więc usuniecie tego nie będzie miało większego znaczenia i rozgrywka stanie się ciekawsza.

Trzeba też wziąć pod uwagę, że będą się trafiać ludzie "Płaczący" nad tym tak jak tu kolega wyżej.

Nie chciał bym być tutaj nie miły dla Ciebie, w tym przypadku punkt widzenia zależy od miejsca siedzienia postaw się także w mojej sytuacji i innych vipow dla Ciebie najlepszym byłby tylko zestaw broni dla vipa który w dodatku robiłby "wam" dropa co rundę, zastanawiałem się nad kupnem pernamentnego vipa ponieważ serwer mi się bardzo spodobał i pomysł z 100hp jest dobry i z pewnością przyciągnie wielu doświadczonych i stałych graczy 

//a co do propozycji zimniego druga opcja była by lepsza,

ale ja zamiast famasa proponowałbym krowę ;) bo nie wszyscy lubią grać z famasem

//to jest moje zdanie i @Arabek c(: uszanuj je :P

Edited by decolina90

Z racji by nie ingerować w rozgrywkę, pojawił się pomysł by była to zmiana wizualna.

Trwają prace by VIP miał możliwość otrzymania 2 fragów za zabicie w głowę.

Uważam, że "sprzeda" się to równie dobrze jak 120HP,  ponieważ kto nie chce mieć lepszych statystyk. Zauważyć można jak dużo osób wpisuje "/rs".

Dziękuję za liczne opinie!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.