Jump to content

Wywiad z Samael

Vesio
 Share

Recommended Posts

596731a46995d_wywiadzghss.thumb.png.be210e04558ec9605a6be0d1be03aa25.png

Legenda:

@Vesio- zadaje pytania

@GhsS- odpowiada na pytania

Siemka GhsS chciałbyś udzielić wywiadu?

Oczywiście, chętnie udzielę wywiadu.

To super! To może najpierw się zapoznajmy powiedz mi jak masz na imię ilemasz lat oraz skąd pochodzisz?

Mam na imię Adrian, za mną już 16 wiosen i pochodzę z okolic Rzeszowa, a dokładnie z Matysówki.

Jest to wieś czy jakieś miasto?

Wieś, która miała zostać przyłączona do Rzeszowa. Piękne widoki.

Wieś zazwyczaj łączy się z ładnymi widokami :D Jesteś właściwie moim równieśnikiem czyli ukończyłeś właśnie gimnazjum. Wybierasz się gdzieś dalej?

Tak, mam zamiar iść do Technikum, kierunek Informatyk. Zobaczymy jak Mi pójdzie ^^ 

Całkiem dobry kierunek. Oczywiście życzymy powodzenia! Powiedz Adrianie mineło już trochę wakacji za nami robiłeś już coś ciekawego może coś planujesz?

Dziękuje :D Byłem w Niemczech u ciotki na pare dni, jeżdżę do Niej co wakacje jak Mi nic nie wypada. Planuje z paczką wyjechać gdzieś za granice, nadal planujemy. :) 

Oby się udało!  Masz może jakieś hobby tak poza graniem? Czym się lubisz zajmować w wolnych chwilach?

Jasne, trochę tego jest. Uwielbiam sport, codziennie biegam po lasach Wole biegać gdzieś na terenach poza miejskich. Interesuje się wszystkim co jest nadprzyrodzone, różne sytuacje z tym związane, kosmos, świadome sny, ciągle pogłębiam wiedze o tym. Trenuje piłkę ręczną i myślę, że idzie Mi dobrze jak na rok treningu.

Całkiem nieźle. Może w przyszłości jakiś turniej sieci? Z tego co napisałeś widzę, że jesteś i sportowcem i mózgowcem. Najbardziej mnie zaciekawiło to, że napisałeś o kosmosie. Dawno już nie słyszałem takiego hobby. Długo się tym interesujesz? Co najbardziej Cię tam fascynuje?

Interesuje się już tym od dwóch, może trzech lat, interesowało Mnie to już w wieku 10-ciu lat, ale pozostawiłem to zainterwsowanie, a teraz powróciłem do tego dzięki Mojej drugiej połówce, mogę jej to zawdzięczać. Najbardziej? Trudne pytanie, tyle tego jest. Jak byłem mały zawsze patrzyłem wieczorami na niebo i mówiłem sobie, że na 100% nie jesteśmy sami, i przyjdzie Nam spotkać obcą cywilizacje, właściwie najbardziej fascynują Mnie takie cywilizacje - jeszcze Nam nie znane. Rozmyślam jak mogą wyglądać, co mogą chcieć od Nas, jak wyglądają. Ogółem wyszedł niedawno news. Anonymous wyjawiło, że NASA ma Nas poinformować o istnieniu UFO.

Jak tylko dadzą info pisz do mnie! Przejdźmy do innych tematów niż hobby :D 16 lat to już nie jest tak mało- jako dzieciak co lubiłeś robić oprócz oglądania kosmosu? wychodziłeś grać w piłkę czy coś w tych klimatach?

Będziesz pierwszy o tym wiedział Zawsze lubiłem zastrzyk adrenaliny, dlatego robiliśmy coś nie na swój wiek. Bardzo lubiłem bawić się w "Średniowiecze", kolejna rzecz, którą się interesuje. Potrafiliśmy tak się bawić od rana do wieczora. Dużo razy chodziliśmy na sady i szamaliśmy jagody, maliny itd. W piłkę rzadko kiedy graliśmy, robiliśmy coś nietypowego.

Przeprowadzam własnie chyba najbardziej nietypowy wywiad jaki był na tej sieci! Kolejny raz mnie zainteresowałeś. Na czym dokładnie polegało te średniowiecze? Mieliście jakieś miecze może jakieś piękne księżniczki? :) 

Było kilku starszych, Oni zazwyczaj byli "kowalami" i robili z grubych patyków miecze, a księżniczki, było kilka, ale były zajęte przez innych . Każdy zaczynał od zera "Od plebsa do szlachcica". Mogliśmy zostać kim sie chciało, zabójcą, rycerzem, magiem itd. Nadawane były Nam ziemie przez najstarszych, czyli króli, ziemie oznaczaliśmy kartkami na drzewach i patykami robiliśmy ogrodzenia.

Dobra zabawa! Przypomina mi troche south park stick of true mieliscie na tą zabawę jakies okreslone miejsce czy dworek sie zmienial?

Miejsce było wszędzie, poza domami itp. Było Nas coraz więcej, dlatego zagarnialiśmy coraz więcej terenu, sąsiedztwo było bardzo miłe i nie mieli z tym żadnego problemu :D 

O jak dobrze się złożyło!  Chyba o tobie jako osobie nie z internetu opowiedzieliśmy wszystko zacznijmy wiec o tobie jako osobie w Internecie. Powiedz skąd wziął się twój nick?

Jest o tym na forum, ale mówiąc w skrócie z nicków dawnych przyjaciół. Mile ich wspominam.

O calkiem nieźle powiedz jak trafiles na nasze forum? Dawno to bylo?

Kilka miesięcy temu. Padła sieć serwerów CSS, dlatego szukałem czegoś innego, znalazłem Was i nie myślałem, że na tak dużej sieci będę pełnił jakieś funkcje. Miałem odejść, ale to było zbyt pochopne i Mam nadzieje, że zabawie u Was jak najdłużej. :) 

Miejmy nadzieje ze jak najdłużej tu będziesz :D Skoro jesteś członkiem UB Team to musisz się znać na rzeczy. Długo grasz w CS ze umiesz rozpoznawać demka łapać cheaterow? Nie jest to chyba łatwa fucha?

Gram już jakieś 6- 5 lat. Pierwsze 3 lata to zwykła gra, a reszta to adminowanie itd. Moim zdaniem to takie 50/50, zależy od człowieka, przyznam, że UBT jestem pierwszy raz od kilku lat. Ja szybko to ogarnąłem i sprawdzanie demek i ich rozpiska, czy sprawdzanie oponentów nie sprawia Mi kłopotów

Jesteś na UBT na 5maps. Dlaczego akurat cs source?

Nie było nikogo na UBT CSS, pomyślałem, że pójde na CSS, grałem w 1.6, ale już jestem przyzwyczajony do cs source. Narazie nie mam nic do roboty, jedynie na serwerze sprawdzam graczy, ale kto wie, może będzie więcej serwerów css i będę miał więcej roboty.

Nie mam właściwie pytań. Omówiłem z Tobą samego Ciebie z internetu oraz życia prywatnego. Dziękuje Ci za wywiad może chciałbyś kogoś pozdrowić?

Całą sieć, a szczególnie Samca, dobrze Mi sie z Nim współpracuje również TeTe, wszystkie księżniczki na sieci, i Ciebie, bo to ogółem Mój 1 wywiad A i jeszcze obserwujących Mnie hehe

Również pozdrawiam :D Dzięki za wywiad trzymaj się!

Ja również dziękuje za dobry wywiad. Do zoba :D:) 

Wywiad wyszedł trochę krótko, ale mam nadzieję, że treść będzie nadrabiała!

Edited by Titania

Powiem Ci, że za bardzo się pospieszyłeś. Widać w kilku miejscach błędy, nie do końca poprawnie sformowany tekst, no i to zakończenie "Nie mam właściwie pytań". Wiem, że stać Ciebie na więcej!

Co jak co, ale nie sądziłam, że @GhsS jest tak ciekawą osobą, a jednak czuję niedosyt. Za krótki! 

Wywiadu nie musisz przeprowadzać na ostatnia chwilę, w pośpiechu. Masz na to bardzo dużo czasu, a jednak wciąż za mało. Pamiętaj, że można go przeprowadzić wcześniej i po prostu przetrzymać gdziekolwiek do czasu wrzucenia na forum. 

Pytania dobre, wywiad w porządku. Plusik dla Ciebie

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.