Jump to content

Ban permanentny za bugowanie ściany rashu

Recommended Posts

Witam otóż chciałbym złożyć apelację odnośnie mojego permanentnego ( co według mnie , delikatnie mówiąc, jest absurdem, kiedy banujecie kogoś, za co do końca nie wie co robi i nie zdaje sobie sprawy zamiast pouczyć to od razu permanentnie, natomiast widywałem przypadki, że ktoś używa aimbota i ban na 5 minut), bana za bugowanie ściany rashu czy jak to się tam nazywa chodzi o to, że przez około minutę(nie wiem dokładnie ile) nie można pokonać ściany na de dust 2 jak gram w policji do terrorystów np na długiej, nie wiedziałem, że można takowym sposobem zbugować to więc prosiłbym o pouczenie mnie i odbanowanie gdyż nie wiedziałem o tym poza tym jestem ( a raczej byłem) stałym graczem i nigdy nie używałem żadnych hacków, starałem się przestrzegać regulaminu i zasad i zawsze wykonywałem cele mapy. Nazwy administratora banującego nie pamiętam i nie wyświetla mi się w konsoli więc nie podam, kiedy zostałem zbanowany przedwczoraj. Za swoje pomyłki serdecznie przepraszam i obiecuję , że już tak więcej nie będę robił

Connecting to 193.33.177.54:27176...
Trying p48/auth3/revEmu... 
Connection accepted by 193.33.177.54:27176
[CSXGuard] "exec cstrike.cfg;clear": (ST Blocked)
* Przywileje ustawione 

BUILD 1111 SERVER (0 CRC)
Server # 397
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick: Mam milion krow,gospodarstwo 
[AMXBans] Powod: 'See banlist' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1330468083' 
[AMXBans] Twoje IP: '91.245.80.12' 
[AMXBans] =============================================== 
Missing RIFF/WAVE chunks
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Spr

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.