Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Moja propozycja oczywiście jest do przedyskutowania na ts'ie również z wyższą administracją, także chciałbym tutaj rzucić tylko zarys mojego pomysłu.

Obecnie prowadzę swoją firmę, więc większość czasu pracuję przy komputerze, co się przekłada na grę oczywiście, ale jest jeszcze jeden plus. Od dłuższego czasu już stremuję, różnie, Tibia albo CS 1.6 . Posiadam ponad 200k subów na Yt, mój fanpage na Facebooku również ponad 20k osób lubi, i tak pomyślałem, abym stworzył mała grafikę z reklamą serwera, umieścił na każdym stremie, oraz na fanpag'u.

Jakie są korzyści?

Osoby, które przeglądają i oglądają moje stremy a są również graczami cs'a chętnie wejdą, Nawet gdyby na 10 nowych osób miały zostać na stałe 2 - myślę , że gra jest warta świeczki, Nie podałem specjalnie żadnych linków, gdyż nie chce aby post był traktowany jako "szczypta autopromocji" .

Prosiłbym o wypowiedzi - jestem otwarty na propozycję, również na krytykę - ale tę konstruktywną :)

Pozdrawiam
Dotyk Proboszcza

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już był jeden gracz który streamowal i nie było problemu , wiec myśle , ze jak ty to będziesz robił to tez spoko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że jest to dobry pomysł, napewno na plus jak najbardziej. 

Tylko musimy czekać na wypowiedź: @Krystek :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

gra warta świeczki (wg ściąga.pl) - ‘sprawa błaha, niezasługująca na zajmowanie się nią’

Co do pomysłu to jestem za, reklama jest reklama, więc pewnie Krystian nie będzie miał żadnych przeciwwskazań byś reklamował naszą sieć. :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Regulamin.