Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O to reklama na snapie. Pozdrawiam

Screenshot_2017-09-04-01-01-56.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Reklamowanie bez sensu poniewaz gdy użytkownik bedzie chciał zobaczyc  pozniej co to za strona to nie bedzie mógł powniewaz nie da sie wyswietlic ponownie wiadomosci na snapie . Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, xtreme napisał:

Reklamowanie bez sensu poniewaz gdy użytkownik bedzie chciał zobaczyc  pozniej co to za strona to nie bedzie mógł powniewaz nie da sie wyswietlic ponownie wiadomosci na snapie . Pozdrawiam

Nie wiem jak ty ale ja ze swoimi znajomymi na fb lub snapie mam dobry kontakt. A jak będzie chciał to napisze do mnie jeszcze raz jaka to strona. Po 2 wstawiłem to ma my story xD. Ps. Zauważyłam że teraz będziesz się mścil za to ze napisałem pod podaniem na nie. Napisałem prawdę tak jak reszta a ty się z tym pogodzić nie możesz. U mnie masz minusa 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czym mam się mscić bo nie rozumiem ???     Napisałem swoje zdanie na temat tej reklamy wiec w czym juz masz problem ?     Czas dojrzeć kolego . 

P.s  wiesz gdzie mam tego twojego minusa???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 4.09.2017 o 23:23, xtreme napisał:

Wystarczy dłużej przytrzymać na wiadomości i chat się zapisuję :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Regulamin.