Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dzisiaj na FFA zaszły następujące zmiany:

1. Zmiana ilości slotów z 27 na 32 aby jeszcze bardziej móc rozwijać serwer

2. Poprawa spawnów na niektórych mapach, aby pomieściły 32 graczy. (gdyby gdzieś brakowało proszę jak najszybciej zgłosić!)
3. Usunięcie 2 map: de_alexandra oraz cs_italy
4. Wgranie 3 map: de_italy (wersja z paką), de_hell_2013 (rozbudowana wersja standardowego hella), de_sunny (na prośbę graczy)

5. Zablokowanie vipa na małych mapach typu aim/awp. 

W przyszłości zebranie najlepszych map pod serwer FFA i umieszczenie ich oraz nowe vote map - odliczanie przez ostatnie 10 sekund, następnie czarny ekran i głosowanie po czym mapa od razu się zmienia. Umożliwi to mądrzejszy wybór przez graczy następnej mapy, będą mieli spokojnie czas na jej wybór. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak możesz zmieć office jest błąd terro jest tam gdzie ct i od razu kładzie pakę.

By Krystek,

Nie miałem już czasu poprawić więc wyłączyłem mapę do tego momentu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
46 minut temu, warbistt napisał:

Przydałoby się więcej map do gry bo w kółko te same 

Map na serwerze jest koło 35, wszystko zależy od graczy i ich wyboru przy vote. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 16.09.2017 o 12:36, Krystek napisał:

Map na serwerze jest koło 35, wszystko zależy od graczy i ich wyboru przy vote. 

Na serwerze jest dokładnie 18 map. Więc kilka map można byłoby dodać (ewentualnie zmienić), bo faktycznie jeśli do wyboru przy vote są mapy tzw. standardowe (dusty, inferno, nuke, west, eldo, aztec) to zazwyczaj są wybierane i często jest tak, że w ciągu 2-3 godzin są te mapy grane w kółko, oczywiście wszystko zależy od ekipy na serwie, bo jak jest fajna ekipa to są wybierane inne mapy (nawet lidl xD), ale to rzadkość. Jeśli chciałbyś dodać mapy, to proponuję otworzyć ponownie temat "Propozycje map". Ja mam kilka propozycji, ale wypowiem się jeśli zdecydujesz się na dodanie map :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@NiGhtWoLf właśnie dlatego by się przydał nowy mapchoser w którym by było vote zalezne od godziny i w godzinach szczytu vote z mapami na zmiane Np. Godzina 18:00  1 vote z mapami normal na naextmap vote z mapami spoko :D i dopiero o godzinie 24 vote z samymi normalami aby ludzie nie uciekali , problem w nocy jest taki ze jest np. godzina 1:00 wybierzemy nie wiem vertigo i z 25 osob robi sie 17 po czym ludzie przechądzą na inny serwer bo tam jest więcej graczy 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lista map:
de_mirage
de_nuke
de_dust2
de_westwood
de_cbble
de_inferno
de_tuscan
de_dusferno2
de_train
de_aztec
de_hell
de_cpl_mill
de_kabul32
de_dust
de_dust2002
de_verso
;cs_office
css_cache
css_overpass
de_lidl
de_eldorado
de_vertigo
de_chateau
de_dust4ever
de_italy
de_hell_2013
de_sunny
de_prodigy32
de_torn
de_piranesi

Map history ustawione jest na 10, czyli to tylko ludzie decydują co chcą grać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Ptaku napisał:

@NiGhtWoLf właśnie dlatego by się przydał nowy mapchoser w którym by było vote zalezne od godziny i w godzinach szczytu vote z mapami na zmiane Np. Godzina 18:00  1 vote z mapami normal na naextmap vote z mapami spoko :D i dopiero o godzinie 24 vote z samymi normalami aby ludzie nie uciekali , problem w nocy jest taki ze jest np. godzina 1:00 wybierzemy nie wiem vertigo i z 25 osob robi sie 17 po czym ludzie przechądzą na inny serwer bo tam jest więcej graczy 

Nowe galileo posiada takie opcje :) 

Możliwość ustawienia różnych plików z mapami w zależności od pory dnia lub ilości graczy na serwerze.  Dodatkowo jest tam też działająca historia map, dzięki czemu nie ma opcji aby się powtarzały.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
35 minut temu, Krystek napisał:

Map history ustawione jest na 10, czyli to tylko ludzie decydują co chcą grać. 

Nie wiem jak map history działa dokładnie, ale mam wrażenie (być może się mylę), że działa to tylko przy nominacjach, a jak np. są nominowane 2 mapy przez ludzi, a pozostałe mapy do vote są nominowane przez skrypt czy coś to się wtedy  mapy powtarzają częściej niż 1 na 10. Powtarzam, wydaje mi się, że tak to działa ponieważ wielokrotnie był grany dajmy na to dust2 i za 5 map znowu dust2.

a co do map to faktycznie sa wszystkie ktore wymiwnileś poza office, nie wiem dlaczego po wpisaniu amx_mapslist w konsoli pokazuje tylko 18 xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta