Jump to content
  • Sign Up
  • Home
  • Search the Community

    Showing results for tags 'mistrzostwa'.



    More search options

    • Search By Tags

      Type tags separated by commas.
    • Search By Author

    Content Type


    Forums

    • Main Forum
      • Regulations and announcements
      • Organization
      • Competitions
      • Recruitment
    • Ban zone
      • Counter-Strike 1.6
      • Counter-Strike: Global Offensive
    • Servers Counter-Strike 1.6
      • Only DD2
      • Only DD2 #2
      • FFA
      • [GO:MOD] 4 Maps
      • COD 201
      • COD 401 🏆
      • JailBreak
      • Zombie + EXP
    • Servers Counter-Strike: Global Offensive
    • Voice servers
    • Game world
    • Computer forum
    • Programming
    • Other
    • Trash
    • COD 501's Jakiś temat, nie wiem co to.
    • Nowy domek ♥'s Forum
    • One Tap Machine's One Tap'y
    • One Tap Machine's Forum
    • BaseBuilder Pro Club's Konkurs

    Calendars

    • Important events
    • BaseBuilder Pro Club's event

    Categories

    • Newspaper 1s2k
    • Under fire
    • PC
    • Windows
    • Windows 10 Guide
    • Technologies
    • PlayStation
    • Xbox
    • Reviews
    • Apps

    Categories

    • Account in the forum
    • Services on the server
    • Bans on servers
    • Applications for selected positions

    Categories

    • Website 1s2k.pl
    • Network servers

    Find results in...

    Find results that contain...


    Date Created

    • Start

      End


    Last Updated

    • Start

      End


    Filter by number of...

    Joined

    • Start

      End


    Group


    Name


    Location


    Business


    Processor


    Graphics Card


    RAM


    Smartphone


    GG


    Fanpage


    Instagram


    Snapchat


    PlayStation Network


    XBOX Live


    Steam

    Found 3 results

    1. Witam zaprezentuje wam Grupy oraz tabele Mistrzostw Świata 2020r. W eliminacjach do piłkarskich Mistrzostw Europy 2020 wezmą udział reprezentacje narodowe z 55 europejskich federacji krajowych, które powalczą o 20 miejsc dających prawo występu w finałach ME. Aktualne Grupy Mistrzostw Świata 2020r. Eliminacje Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 Grupa A W Grupie A eliminacji do Euro 2020 biorą udział następujące zespoły: Anglia Czechy Bułgaria Czarnogóra Kosowo Eliminacje Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 Grupa B W Grupie B eliminacji do Euro 2020 biorą udział następujące zespoły: Portugalia Ukraina Serbia Litwa Luksemburg Eliminacje Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 Grupa C W Grupie C eliminacji do Euro 2020 biorą udział następujące zespoły: Holandia Niemcy Irlandia Północna Estonia Białoruś Eliminacje Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 Grupa D W Grupie D eliminacji do Euro 2020 biorą udział następujące zespoły: Szwajcaria Dania Irlandia Gruzja Gibraltar Eliminacje Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 Grupa E W Grupie E eliminacji do Euro 2020 biorą udział następujące zespoły: Chorwacja Walia Słowacja Węgry Azerbejdżan Eliminacje Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 Grupa F W Grupie F eliminacji do Euro 2020 biorą udział następujące zespoły: Hiszpania Szwecja Norwegia Rumunia Wyspy Owcze Malta Eliminacje Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 Grupa G W Grupie G eliminacji do Euro 2020 biorą udział następujące zespoły: Polska Austria Izrael Słowenia Macedonia Północna Łotwa Eliminacje Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 Grupa H W Grupie H eliminacji do Euro 2020 biorą udział następujące zespoły: Francja Islandia Turcja Albania Mołdawia Andora Eliminacje Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 Grupa I W Grupie I eliminacji do Euro 2020 biorą udział następujące zespoły: Belgia Rosja Szkocja Cypr Kazachstan San Marino Eliminacje Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 Grupa J W Grupie J eliminacji do Euro 2020 biorą udział następujące zespoły: Włochy Bośnia i Hercegowina Finlandia Grecja Armenia Liechtenstein Teraz pokaże wam tabele kto może Awansować oraz kto może się pożegnać z Mistrzostwa Świata 2020r. Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D Grupa E Grupa F Grupa G Grupa H Grupa I Grupa J Mam nadzieję, że wam to się podoba bo bardzo się starałem żeby to ładnie wyglądało oraz żeby tabele były takiego samego rozmiaru. Wykonał: @ MówMaciek Źródła: Wikipedia
    2. (zdjęcie via Pedro Sarmento Costa) Dzisiaj zostały wylosowane grupy do Mistrzostw Europy U-21 w piłce nożnej, które odbędą się w przyszłym roku. Gospodarzami czempionatu są dwa kraje, Włochy oraz San Marino. Turniej rozgrywany będzie w czerwcu, dokładniej pomiędzy 16 a 30 czerwca. Jednym z faworytów tego turnieju będzie reprezentacja Niemiec, która będzie broniła tytułu mistrza Europy z roku 2017. Rywalami naszej kadry będą następujące reprezentacje : - Belgia [mecz zostanie rozegrany 16 czerwca] - Włochy [mecz zostanie rozegrany 19 czerwca] (Wśród piłkarzy z tego kraju można znaleźć już dosyć znane nazwiska takie jak Simone Scuffet, Andrea Pinamonti, Andrea Favilli bądź Moise Kean) - Hiszpania [mecz zostanie rozegrany 22 czerwca] (O tej kadrze można powiedzieć tyle, iż jest naszpikowana gwiazdami młodego pokolenia, dostępni w trakcie tego turnieju mogą być tacy zawodnicy jak Dani Ceballos, Pablo Fornals, Jesus Vallejo, Borja Mayoral, Fabian Ruiz oraz Mikel Oyarzabal) Następne grupy wyglądają tak : Grupa B: Niemcy, Dania, Serbia, Austria Grupa C: Anglia, Francja, Rumunia, Chorwacja
    3. 16 MARCA (PIĄTEK) 2018R. PIĄTEK Start: LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie Turek Adres Imprezy: Hala Widowiskowo-Sportowa w Turku, ul. Parkowa 3, 62-700 Turek Ilość miejsc: 16 Zapisy: 1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego: >>>LINK <<< 2. Wypełnienie zgłoszenia potwierdzającego autentyczność szkoły: Formularz do który należy po zapisaniu wysłać skanem na [email protected] jak i orginał przynieść na imprezę. >>>Link<<< Zapisane Szkoły: 1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Inowrocławiu 2. ZSZ Lubliniec 3. ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE 4. ZS im. Jana Kasprowicza w Sztumie 5. I LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim 6. ZSP CKU Przygodzice 7. Zespół Szkół Niepublicznych w Janowcu Wielkopolskim 8. Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika 9. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim 10. Zespół Szkół nr 4 w Kutnie-Azorach 11. Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego w Turku 12. TBA 13. TBA 14. TBA 15. TBA 16. TBA HARMONOGRAM : DZIEŃ 1: 16 MARCA (PIĄTEK) 2018R. 16 Drużyn Grupa A,B,C,D Zawodnicy z grupy „A” i „B” muszą zjawić się o 7:00 (1h przed swoim 1 meczem tak samo się ma sprawa do grup „C” i „D” Grupa A Start 1 Tury 8:00 A1 Vs. A2 A3 Vs. A4 Grupa A Start 2 Tury 9:15 A1 Vs. A3 A2 Vs. A4 Grupa A Start 3 Tury 10:30 A1 Vs. A4 A3 Vs. A2 Grupa B Start 1 Tury 8:00 B1 Vs. B2 B3 Vs. B4 Grupa B Start 2 Tury 9:15 B1 Vs. B3 B2 Vs. B4 Grupa B Start 3 Tury 10:30 B1 Vs. B4 B3 Vs. B2 Grupa C Start 1 Tury 12:00 C1 Vs. C2 C3 Vs. C4 Grupa C Start 2 Tury 13:00 C1 Vs. C3 C2 Vs. C4 Grupa C Start 3 Tury 14:00 C1 Vs. C4 C3 Vs. C2 Grupa D Start 1 Tury 12:00 D1 Vs. D2 D3 Vs. D4 Grupa D Start 2 Tury 13:00 D1 Vs. D3 D2 Vs. D4 Grupa D Start 3 Tury 14:00 D1 Vs. D4 D3 Vs. D2 Ćwierćfinały 1: 15:30 TBA Vs. TBA Ćwierćfinały 2: 15:30 TBA Vs. TBA Ćwierćfinały 3: 15:30 TBA Vs. TBA Ćwierćfinały 4: 15:30 TBA Vs. TBA ~Koniec 19:00 DZIEŃ 2: 17 MARCA (SOBOTA) 2018R. Półfinał 1: 9:00 TBA Vs. TBA Półfinał 2: 11:30 TBA Vs. TBA Mecz o 3 Miejsce 14:00 TBA Vs. TBA Finał 16:30 TBA Vs. TBA ~ Zakończenie 19:00
    ×
    ×
    • Create New...

    Important Information

    By using this site you agree to Privacy Policy.