Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wody

Admin CS:GO [Only Mirage]
 • Content Count

  15
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  5h 14m 38s

1 Follower

About Wody

 • Rank
  Silver I

Information

 • Sex
  Mężczyzna/Man

Equipment

 • PC
  Brak
 • Mobile
  Windows 8.1

Contact

 • Steam
  V00dy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick: V00dyXDZBAN Ranga: Admin Only Mirage Link potwierdzający otrzymanie grupy:
 2. kiedy serwer będzie prime only? to jest patola totalna co się dzieje aktualnie, po 3-4 haxy latające nonstop, serio niech ktoś odpowie czy będzie i kiedy bo inaczej nie ma sensu tutaj grać, frustracja już jest na prawdę na wysokim poziomie
 3. Brawo, bardzo dobre zmiany tak samo jak było miejsce na krytykę tak teraz jest miejsce na pochwały, oby tylko udało nam się zapełnić serwer i był stabilny Co do dalszych zmian z mojej strony ja jestem za następującymi: 1. Prime only byłby spoko, bo cziterków jest cała masa. 2. Jakiś rozsądniejszy limit na awp, bo mam wrażenie, że czasem obydwa teamy lataja z prawie samymi aweczkami, szczególnie po 23 Oczywiście to luźne propozycje do dyskusji na forum. Pzdr.
 4. Wczoraj wszedłem na serwer na około godzinę w sumie i widziałem jakieś 10 banów, dzisiaj wszedłem na 15min i poszło z 5 banów, wnioskuj sam proszę.
 5. Nie wierzę co ja czytam, ameryki nie odkryłeś z tymi cziterami tylko wyobraź sobie, że dzisiaj było na serwie więcej czitów niż przez ostatni tydzień, DZIWNE... Poza tym f2p to będą również totalne silvery, z którymi niefajnie się gra. Co do naszego gadania/pisania to wyobraź sobie, że DO TEGO JEST FORUM żeby dyskutować, a na serwerze siedzimy dużo czasu więc wiemy jak wyglądają pewne sprawy i jakie są opinie graczy. BTW czy admini mają wpływ na "ogarnianie" serwera czyli również na ustawienia pluginów? Bo samo bycie maszynką do banowania i pilnowania serwera nikogo raczej nie zainteresuje, do tego dalibyście adminom free vip to by może więcej ludzi się zgłosiło (to taka luźna propozycja).
 6. O ile dobrze kojarzę to nowe free konta nie mogą mieć prime'a, możnaby rozważyć fitrację po tym właśnie, do rozpatrzenia BTW To co odwaliło VOLVO to się w pale nie mieści po prostu.
 7. Serio? First seen? popatrz na "minutes played", prawie 30% różnicy, a first seen to też sobie mogę wejść żeby tylko mieć "first seen" w razie co. Skoro już się odnosisz do wypisanych przeze mnie uwag to rób to dla całości, dla ułatwienia powtórzę: P.S.1: Po co ty się w ogóle udzielasz skoro masz bana i nie pograsz na serwie? P.S.2: Ile czasu potrwało twoje adminowanie na serwerze? 2 tyg. max? Jak to o tobie świadczy wytłumacz sobie sam. (na poprzednim serwerze też nonstop z tobą były problemy, kilka permów itd., jak coś to nawet pare osób z 1shot może to pamiętać jak np. @MAJAMI o ile dobrze kojarzę.) Kończmy jałową dyskusję, zajmijmy się serwerem Ostatnio odczułem brak serwerka, odkąd leży to nie gram w CS jak to mówią: Jak trwoga to do 1shota. Co do DDSÓW ja bym poczekał, bo zmiana IP faktycznie często kończy się fatalnie
 8. Skąd wiem? Może stąd, że zacząłem tutaj grać dużo wcześniej niż ty chłopcze? Pomyśl czasem. Co do awp to jak stoi ich po 5 na midzie i A to co mam zrobić? nie mam na tyle smoków i flashy, potrafię zabić 2-3 to mnie dobije czwarta, poza tym słabi snajperzy się jakoś często nie trafiają, bo niektórzy są op, ciebie widzę boli jak wbijam pełnym raszem i dostajesz bańkę bo zdzwiony, że ktoś "zraszował" xD P.S. Chociaż na forum byś zachował kulturę i nie przeklinał. P.S2 Po co ty się w ogóle udzielasz skoro masz bana i nie pograsz na serwie? Nie masz innych rzeczy do roboty na emigracji?
 9. Za Nevera nie było gorzej (ale pewnie też nie lepiej), a ty tak piszesz bo ci perma dał. #IMPRISONjanuary Co do zmian na serwerze to osobiście mam gdzieś te rankingi i tickrate, dajcie tylko limit na AWP bo to jest śmieszne co się dzieje, szczególnie po godzinie 23:00.
 10. Nick z cs: V00dy Admin banujący: AN Serwer: CS;GO Only MIRAGE Data zdarzenia: 07.03.2018 Opis sytuacji: Powiedziałem "to niezłe widełki jak ban na tydzień za obrazę gracza", czyli po prostu się trochę zdziwiłem po czym bez ostrzeżenia od razu ban na tydzień również, za wyrażenie zdziwienia i swojego zdania, nikogo nie obraziłem przecież w ten sposób, nawet nie znam tego typa co dostał przede mną bana Link do bana: tu
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.