Jump to content
 • Home
 • RadecTheBeast

  Użytkownik
  • Content Count

   37
  • Entries from Chatbox

   0
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   2d 18m 56s

  2 Followers

  About RadecTheBeast

  • Rank
   Silver I
  • Joined

  Information about me

  • Sex
   Mężczyzna / Male

  Recent Profile Visitors

  626 profile views
  1. Jestem na tak -Ogarnięty gracz -Miły -Znany gracz -Pomocny
  2. Witam. chciałbym zgłosić nieprawidłowość w działaniu Flag Administratorów, nie ma dostępu do komend oraz nie jestem w stanie banować, poza informacją iż administratora posiadam.
  3. Jestem na tak: -znany i dobry gracz -lubiany na serwerze
  4. Można naprawić jeden błąd, mianowicie chodzi mi o to że przerzuca graczy podczas rundy (wiadomo respisz się i nagle po 5-10 sekundach boom przerzuca kogoś automatycznie do przeciwnej drużyny). Większość graczy za przeproszeniem ''wkurwia'', ponieważ raz zdarzyła się sytuacja gdzie przerzucało jednego gracza co rundę i nie miał jak normalnie zagrać. Jak narazie to tyle z mojej strony.
  5. Jestem na TAK: -Ogarnięty gracz -Lubiany na serwerze
  6. Jestem na TAK ponieważ ten gracz to fajny koleś z mega pozytywnym humorem.
  7. Moja propozycja jeśli chodzi o pistoletówkę: Czy dałoby rade usunąć Vipowi hełm? Wiem, że trochę to dziwnie brzmi ale nie dałoby rady? Tak żeby ułatwić pistoletówkę, ponieważ nie którzy gracze narzekają na to że zadali graczowi -55 w głowę. Jak narazie to tyle z mojej strony.
  8. Możemy usunąć tą ruletkę? Bo za przeproszeniem wkurwicy dostaję. Pierwsze trzy minuty tej ruletki były fajne (z wyjątkiem chrisa wystrzelającego w powietrze xd) ale nie zniosę niewidzialności, noclipa a NAWET JESZCZE większej prędkości. 3 godziny temu było jakieś 20 osób na serwerze a po chwili widzę 11 czy nawet 9 graczy. Moja opinia: Tej ruletki WOGÓLE nie powinno być na tym serwerze.
  9. Co do pistoletów na rozgrzewkę: Najlepiej dodać USP bo to (według mnie) najcelniejszy pistolet i zwiększyć czas rozgrzewki do 50 sekund. To tyle.
  10. Z tym Granatem-WH to bym jednak miał wątpliwości ponieważ wyobraź sobie sytuację 1vs6 paczka podłożona na B a CT biega z trzech stron (brama,okno i górny tunel) rzucasz ten wspomniany wcześniej granat i bach widzisz ich za ściany wiesz gdzie są a ludzie będą się za przeproszeniem "wk******ć" a co do podwyższeniem hp to ciekawa propozycja.
  11. Chciałbym żeby autobalance był poprawiony. Bo już powoli moja cierpliwość sięga granicę np. byłem jako jedyny ogarnięty w teamie (było nas 5) a drużyna przeciwna była nie do pokokania (licząc ich to było 12) a nie jestem w stanie nawet pójść do tuneli czy wyjść z respa. To tyle z mojej strony. @don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ naprawisz to?
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.