Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Właściciel Serwera
 • Liczba zawartości

  3 015
 • Wpisy na chatbox

  20 136
 • Dotacje

  69,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7
 • Czas online

  30d 13h 25m 38s

Zawartość dodana przez don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

 1. Nowości Ustawiono Polskie tagi. Na niektórych mapach od teraz można użyć komendę !open odpowiadająca za otwarcie celi (na niektórych z racji iż niektóre mapy posiadają otwarcie na "button" (z Ang. Przycisk). (!open) Od teraz nie powinien występować problem z tzw. "scamerem"- błąd ten uniemożliwiał przejścia do drużyny CT. Od obecnej chwili po zaakceptowaniu regulaminu strażnika powinniśmy bez problemowo udać się do drugiej ekipy. Zmieniono długość rundy od dzisiaj runda trwa 6 minut. Zmieniono również czas rozgrzewki, z 80 na 10 sekund. Dograno polepszoną wersję serwerowej waluty jak i wiele innych możliwości, serwer stał się bardziej "przyjazny" dla oka, a także można dokupować wiele ciekawych rzeczy jak chociażby serwerowego zwierzaka. (!store) Dokonane również zostały kosmetyczne poprawki Dzisiaj również pojawi się regulamin od opiekuna Kacpra (czytaj. @Polej) Obecne rundy jeśli chodzi o dni ewentowe: Zachęcam do składania dalszych propozycji, a ja z chęcią je rozpatrzę. Pamiętajcie- dziś tworzymy lepsze jutro!
 2. Prawdopodobnie w sobotę oficjalny start. Liczę na wysyłanie rzeczy do poprawy.
 3. Witam, Zapraszam do testów- 145.239.236.230:27015. Serwer jest w stanie początkowym, napewno w niedługim czasie zostanie jeszcze bardzo ulepszony. Lecz chciałbym wysłuchać waszych uwag jak i opinii. Pozdrawiam
 4. Miałaś tutaj kilkanaście banów więc wypad dzieciaku. UB nie ma.
 5. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Witam, Osoby składające podanie od dziś muszą przegrać ponownie tydzień, gt zostało naprawione po walce. Zapraszam ponownie, pozdrawiam.
 7. Dwie pewne rzeczy:

  Myszka Miki nie zrezygnuje

  Polej będzie nadal baranem

   

  Prędzej spodziewałem się, że mnie meteoryt walnie...

  1. Myszka Miki
  2. don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

   don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

   No niż tego, że zrezygnujesz :D ty od początku z vixem byłeś nie? 

 8. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Plugin został dodany, komenda: !freerun
 10. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Brak zainteresowania ze strony składającej propozycje.
 13. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 14. RESET: Rekordy WR, exp, klasy, klany TOP: KeRu igorxmorda ZxSh
 15. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 16. RESET: STATYSTYKI, KREDYTY, ULEPSZENIA RPG ORAZ KLANY TOP: Krzyżak SMOCZY1504 ><Jaram><
 17. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 18. Można zabijać, po 4:00. Pozdrawiam.
 19. Witam, w ten piękny poniedziałkowy wieczór. Chciałbym ogłosić iż nowym opiekunem serwera zostaje @ NeQ; (niedługo dostaniesz wszystkie uprawnienia). Wypada mi życzyć Tobie wytrwałości i owocnej pracy jak dotychczas. Gratuluję.
 20. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.