Skocz do zawartości
 • Sky
 • Blueberry
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Cherry
 • Default
 • Banana
 • Apple
 • Military
 • Emerald
 • Chocolate

don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Właściciel Serwera

Zawartość dodana przez don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

 1. WZÓR: Twój nick na serwerze: Wiek: Mutacja głosu: Czas spędzony na serwerze (link do GT): Znajomość sourcebans [1-10]: Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Posiadasz działający mikrofon: Kontakt (GG / Steam): Steam ID: Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: WYMAGANIA: Mutacja, mikrofon sprawny, kultura osobista oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, minimum 15 lat.
 2.  

  Małpeczka <3<3<3<3<3 

   

 3. Witam, tutaj piszcie wszystkie swoje propozycję dotyczące serwera ONLY MIRAGE: Na początku chciałbym w końcu wymienić RS na serwerze, dlatego czekam na wasze propozycję w tym oto temacie.
 4. Proszę więc jeszcze raz w jednym punkcie zaproponować dobre zmiany. A ja postaram się pomóc @selfie z całego serduszka.
 5. Nick: Wiek: Steam ID: Czas spędzony na serwerze (link do GT): Doświadczenie z sourcemod'a?: Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?: Zapoznałeś się z wymaganiami na admina i spełniasz je w 100%? (TAK/NIE): Wymagania: Minimum 16 lat, brak VAC na koncie, przegrane 10 godzin.
 6. Graczy nie ma gdyż serwer przechodzi mocne ataki, za nic banów się nie dostaje. Proszę o uzbrojenie się w cierpliwość i wyczekiwanie :)
 7. Największym problemem Polski jest zły stosunek do samego siebie: podejrzliwość, kłótliwość, swarliwość, nienawiść, kompleksy, brak pewności siebie i negatywny stosunek do własnej historii, i aby jeden drugiemu mógł dojechać dobrze, gotów jest przy okazji popełnić samobójstwo.

   

   

   

 8. Typ pracy:Avatar Rozmiar: Taki jak załączona grafika Tematyka: Na wzór avatara w załączniku, lecz napis e.T.o Kolorystyka: W podobie avatara w załączniku Napis: e.T.o ツ Inne:
 9. W tym meczu powyżej byłem afk połowę meczu, co skutkuje na takie statystyki. XD
 10. Przeczytaj jeszcze raz to zlecenie oraz sprawdź załączony obraz.
 11. W nocy zajdzie reset serwera. Jutro powinno być okej już
 12. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 13. Bo nie ma ustawionych stref xD Wszystko w swoim czasie!!
 14. Już tłumacze: -gdy wbije się lvl to w next już ma się ponad 90% do następnego lvl (przykład: 15lvl --> 16 lvl 98%)- z racji iż dostajemy sporo punktów (jak ustawiłem za killa itd) -nie widać Traili- gadałem z n.o.xikiem, da mi swój cfg -dodać wyścigi o monety- jakby to miało wyglądać? -dodać punkt do regulamin: "Zakaz kampienia przy teleporcie", ponieważ jest to denerwujące gdy ktoś nas zabija nożem w plecy, a my nic nie możemy zrobić- banujcie-dodać rtv- dodane będzie na czasie.
 15. Gracze 1.6: - Pobieracie CS:GO (F2P) - Pobieracie oraz instalujecie https://gosetti.pl/globalserverify Głosujecie za 100. Dla nas to więcej 10 dni za 10 jest jak jeden za 100
 16. "Dziwko, napisz se do Wojtka Goli
  Mogę w imieniu tych wszystkich ludzi ci dopierdolić
  Ej, a w MMA masz handicap
  Zmarnowałeś na tej klatce pół życia jak zwykła cipa
  Rap Filipa ci nie bangla, tak jak mi twoje mixy
  Choć te ściechy ogarniałeś zanim poszliśmy na free styl (...) Odciął się od ciebie Białas, ale został ci Mateusz
  I jak zeszła po nim pizda skasowałeś dissa, cwelu."

   

   

  <3<3<3 

  1. Kub1nho

   Kub1nho

   Wstyd mi, że jestem freestylowcem ^^

  2. Ewwcia.

   Ewwcia.

   Nieładnie, Erwin, oj nieładnie. 

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.