Jump to content
 • Home
 • Sponsor

  salvatore ♰ ♚

  Sponsor
  • Content Count

   170
  • Entries from Chatbox

   100
  • Donations

   580.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   6d 23m 50s

  Sponsor

  He handed over PLN 150 for the website!

  About salvatore ♰ ♚

  • Other groups Zasłużony
  • Rank
   Silver III
  • Birthday 11/09/1997
  • Joined

  Information about me

  • Location
   Oslo
  • Sex
   Mężczyzna/Man

  Recent Profile Visitors

  2,233 profile views
  1. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Witajcie użytkownicy! W dniu dzisiejszym została wpłacona dotacja dla 1s2k.pl od salvatore ♰ ♚ Kwota: 200,00 zł Waluta: PLN Wy też możecie pomóc sieci! Kliknij tutaj! Dziękujemy i pozdrawiamy! Administracja sieci 1shot2kill.pl
  2. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  3. Póki co mamy komplet administracji. Poczekaj aż zostanie otwarta szybka rekrutacja lub zwolni się jakieś miejsce i wtedy zapraszam. Do tej pory będzie czas na nadrobienie forum
  4. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  5. Na ten moment odrzucone. GT nie zaskakuje, brak aktywności na forum oraz słabo rozwinięty punkt "dlaczego ty". Graj stabilnie na serwerze, na forum udzielaj się w interesujących Cie działach/tematach i zapraszam za tydzień.
  6. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  7. Sama ranga wyświetlana przy nicku w tabeli nie daje nic, a kredyty to jego nagroda za wygranie sezonu więc nie można go skreślić w kolejnym sezonie z walki o topkę. Jak mówiłem, poczekajmy na wypowiedź innych graczy z surfa
  8. Tylko że po zakończeniu edycji następuje reset ranku oraz ulepszeń RPG. Każdy zaczyna od 1 lvl więc jak dla mnie każdy ma takie same szanse. Poczekam, może ktoś się jeszcze wypowie i wtedy pomyślimy.
  9. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  10. Przyjęty. Odbierz rangę w odpowiednim dziale a następnie zgłoś się do opiekuna. W razie pytań/wskazówek @ NeQ ҳ̸Ҳ̸ҳ zawsze pomoże
  11. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  12. Postaramy się rozwiązać te problemy. Zgłaszajcie mi lub Erwinowi na steam problemy dotyczące wyżej wymienionych sytuacji żeby tutaj nie robić spamu.
  13. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  14. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  15. Na serwerze typu SURF + RPG zdecydowana większość graczy to osoby młodsze. Na serwerze wystarczą 1/2 starsze osoby które będą chciały mutować młodszych. Poza tym opcja votemute niejednokrotnie była nadużywana ponieważ komuś coś nie pasowało.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.