Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • Sponsor

  salvatore ♰ ♚

  Właściciel CS:GO [Only Mirage #2]
  • Content Count

   158
  • Posts on chatbox

   97
  • Donations

   380.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   5d 8h 40m 40s

  Everything posted by salvatore ♰ ♚

  1. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  2. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  3. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  4. Propozycja odnośnie limitu awp na team zaakceptowana. Co do tej drugiej, jeszcze pomyślimy.
  5. Sama ranga wyświetlana przy nicku w tabeli nie daje nic, a kredyty to jego nagroda za wygranie sezonu więc nie można go skreślić w kolejnym sezonie z walki o topkę. Jak mówiłem, poczekajmy na wypowiedź innych graczy z surfa
  6. Tylko że po zakończeniu edycji następuje reset ranku oraz ulepszeń RPG. Każdy zaczyna od 1 lvl więc jak dla mnie każdy ma takie same szanse. Poczekam, może ktoś się jeszcze wypowie i wtedy pomyślimy.
  7. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  8. Postaramy się rozwiązać te problemy. Zgłaszajcie mi lub Erwinowi na steam problemy dotyczące wyżej wymienionych sytuacji żeby tutaj nie robić spamu.
  9. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  10. Na serwerze typu SURF + RPG zdecydowana większość graczy to osoby młodsze. Na serwerze wystarczą 1/2 starsze osoby które będą chciały mutować młodszych. Poza tym opcja votemute niejednokrotnie była nadużywana ponieważ komuś coś nie pasowało.
  11. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  12. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  13. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  14. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  15. Zostanie jak jest. VIP jest po to aby mieć przywileje i z nich korzystać
  16. Ban jest za uciekanie przed banem. Celowo zabijałeś w BuyZone przed upływem 4:00 minuty co jest niedozwolone. Zamiast zapłacić danym osobom za to 100 monet lub wpisać kill w konsoli po upomnieniu ode mnie a następnie admina po prostu wychodziłeś z serwera. Dlatego uznałem sytuację jako ucieczkę przez banem co skutkuje banem permanentnym.
  17. Przenoszę do działu UBT, zastosuj się do wzoru masz na to 24h: Nick z CS: Admin banujący: Serwer: Data zdarzenia: Opis sytuacji: Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/): Wycinek bana z konsoli: 
  18. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  19. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  20. Jeśli zmieniasz nicki to musisz podać linki z wszystkimi nazwami na których grałeś. Tutaj masz przegrane tylko 76 minut dziś. Forum też u Ciebie leży.
  21. Rozmawialiśmy o zablokowaniu negeva na serwerze, na niektórych serwerach jest on zablokowany więc czemu by i u nas go nie zablokować? Ty wymyśliłeś że jeśli go zablokujemy, to powiesz swojemu koledze który będzie ddsować serwer. [Jan 26 |18:40:04| 2019] 语Sidu (STEAM_1:1:439406137): Ogarne golege który będzie wam dedosował serwer heheehhee Ban został nałożony wczoraj o 18.40 więc dużo już nie zostało. Na przyszłość będzie to nauczka żeby nie żartować w ten sposób.
  22. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  23. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Witajcie użytkownicy! W dniu dzisiejszym została wpłacona dotacja dla 1s2k.pl od Hyperion ♚♔ Kwota: 100,00 zł Waluta: PLN Wy też możecie pomóc sieci! Kliknij tutaj! Dziękujemy i pozdrawiamy! Administracja sieci 1shot2kill.pl
  24. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.