Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

salvatore ♰ ♚

Właściciel Serwera
 • Liczba zawartości

  131
 • Wpisy na chatbox

  89
 • Dotacje

  380,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  4d 11h 50m 49s

Zawartość dodana przez salvatore ♰ ♚

 1. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Na serwerze typu SURF + RPG zdecydowana większość graczy to osoby młodsze. Na serwerze wystarczą 1/2 starsze osoby które będą chciały mutować młodszych. Poza tym opcja votemute niejednokrotnie była nadużywana ponieważ komuś coś nie pasowało.
 3. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Za zabijanie w bloku (czyli gdy 2 osoby się zbugują i jeden zabije drugiego) jest ban. Wystarczy wtedy wpisać komendę !nb i grać dalej. Za zabójstwo w bloku oddajesz 100 monet temu, kogo zabiłeś a jeśli nie masz na początku rundy piszesz kill w consoli. Ty zabiłeś kogoś podczas zbugowania postaci, nie wpłaciłeś monet i później masz problemy. Skarga niesłuszna.
 9. Głos na serwer został oddany. Dziękujemy! Wszystkie
 10. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Nie ma czegoś takiego, że ktoś pozwolił Ci rozmawiać. Nie masz mutacji to używasz tylko info do podawania infa. Jako, że jest to serwer typu surf, infa się nie podaje to możesz rozmawiać ale nie nadużywać. Nie masz mutacji, widać niektórzy admini przymknęli na to oko lecz Tevez zmutował Cię z dobrym powodem. Skarga odrzucona i na przyszłość: nie nadużywaj mikrofonu bo mute będzie dłuższe.
 12. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 13. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 14. Przyjęty, odbierz rangę na forum a później napisz do mnie PW.
 15. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 16. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 17. Skarga niesłuszna. Stałeś poza wyznaczonymi liniami BZ, gracz gdy Cię zabijał też za nie wyszedł. Jeśli popatrzysz na strefę BZ zobaczysz te linie. Mimo że na całym dachu jest BZ poza liniami można zabijać.
 18. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 19. Zostanie jak jest. VIP jest po to aby mieć przywileje i z nich korzystać
 20. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 21. Dzięki za zgłoszenie, gracz zostanie zbanowany. [Feb 28 |21:16:15| 2019] Dycha Key-Drop.pl (STEAM_1:1:151012095): se w dupe bana wsadz dzieciaku [Feb 28 |21:17:29| 2019] Dycha Key-Drop.pl (STEAM_1:1:151012095): spierdalaj dzieciaku naucz sie mowic [Feb 28 |21:20:31| 2019] Dycha Key-Drop.pl (STEAM_1:1:151012095): dzieciaku idz do mamy sie splacz i wez sie nie odzywaj dzieciaku A dla Ciebie na przyszłość: Twój nick: Nick gracza/admina na którego składasz skargę/pochwałę: Opis sytuacji: IP/ID gracza: Data i czas zdarzenia: Dowód (ss/demko):
 22. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 23. Mógł byś coś więcej napisać? Co takiego robi? Patrząc na jego GT przez ostatnie 7 dni grał tylko 70 minut, od piątku ma zgłoszony urlop gdzie pisał, że wogóle nie będzie grać. Więc jeśli chcesz napisać pochwałę na kogoś, napisz konkretniej czym na nią zasłużył.
 24. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.