Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • Patryk11

  Użytkownik
  • Content Count

   115
  • Posts on chatbox

   1
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   1d 10h 22m 50s

  About Patryk11

  • Rank
   Rekkiuu
  • Birthday June 1
  • Joined

  Information about me

  • Sex
   Mężczyzna / Man

  Recent Profile Visitors

  672 profile views
  1. Patryk11

   Problem

   Ktoś wie co zrobić? Czkeam na odpowiedzi
  2. Zgadzam się z Livinem . 1. Opcja z pakami dla matki , jest spoko . Ponieważ jest dużo ludzi w kampie ( powiedzmy , że 6 ) i matka chcę rzucić pake jak jest 16 osób na serwerze , ale nie ma ap na pakę. 2. Ten bezlik tak średnio , ponieważ inni mają 30% dmg i no recoil i jak by było więcej niż 15 osób to zombie by nie miało szans jak ktoś ma złotego ak albo m4 lub jeszcze lepszą broń.
  3. Patryk11

   Problem

   Otóż mam ten sam problem co przedtem . Gdy gram sobie na zm to po jakimś czasie dostaje laga i wyskakuje mi czarny ekran i napis w prawym górnym rogu : WARNING: Connection Problem. Na innych serwerach tego nie mam , tylko akurat na tym serwerze mam . Csa mam na steamie , gdy grałem z 2 miesiące temu na innych zombie modach tak nie miałem. Ktoś coś wie co zrobić . Ps . Na innych serwerach mam po 10 pingu a tutaj po 20-40 , i na innych serwerach takiego czegoś nie mam
  4. Ja wiem chyba kto to , ale mu mówiłem , żeby nie wchodził na konta , a ten mówi mi , że już nie będzie wchodził . Już tak mówi z 4 razy.
  5. To są moje , niektóre się powtarzają jak inni pisali. 1. Zwiększenie dmg bazooki , z 430dmg na 600 dmg lub 590 , ponieważ ktoś ma misję z bazooki , więc bije zm , a zm bije lm i bijemy nagle te zombie , kiedy one mają mało hp my chcemy je zabić , ale one giną przez lm. 2. Napisanie gdzieś po lewej stronie na środku : NAZWA: Nick Matki , bo niekiedy inni nie zauważają kto jest matką 3. Wybranie broni dla survivora , czyli 4 podstawowe : Shotgun, Ak-47 , M4A1 i Krowa 4. Dodanie noktowizora dla vipów 5. Dodanie do /zpmenu no recoil na 1 runde , takto by kosztowało 30 ap , zwiększyć cenę modów z 200 ap np na 300 , bo niekiedy jak ktoś ma złote bronie np . zloty ak lub krowe zwykłą , to dla niego to jest 1 runda i ma moda To są moje proponowane propozycję.
  6. Miałem cały czas hasło ale jak on wchodził to automatycznie mi znikał
  7. Siema otóż mam propozycję żeby coś zrobić żeby nikt nie wszedł na moje konto oraz innych osób. Otóż problem jest w tym że niedawno z 4 dni temu ktoś wszedł na moje konto na, którym miałem hasło setinfo _ swoje hasło oraz ponabijał mi exp i misję. Ta akcja znowu się dzisiaj i ktoś znowu ponabijał mi exp i misję, gdy miałem hasło. Typ który wszedł na moje konto miał nick REKKIUU, gdyż ja gram na nicku REKKIUU. Czekam na jakieś propozycję.
  8. A to jest mój pies Fafik. Ulany jak po Panu xD hah
  9. Można dodać jak jest ktoś Matką to żeby pisało gdzieś po lewo na środku : MATKA : Nick pierwszego zm
  10. Muszę i tak korzystać z lte z telefonu i muszę przeczekać do września albo października jak moim rodzicom umowa się skończy w Vectrze i wtedy wezmą z innej firmy internet i wtedy router będę miał u siebie w pokoju koło komputera. Czyli wszystko wiadomo temat do zamknięcia.
  11. @ Titania u mojego brata na laptopie chodzi lepiej a ma blisko mnie więc nie wiem dlaczego on ma ten sam internet co ja i ma lepszy
  12. Mam router w innym pokoju i z tego ciągnie neta to nie wiem xD
  13. @ shoken zgadzam się z tobą. Do sklepu zamiast modów i expa można dodać no recoil na 1 rundę, zabójcze pociski. Zmniejszyć exp z 25 ap na 10 ap bo wtedy nie ma sensu wydawać na expa. I może LM zmniejszyć na 6 ap a jak nie to niech zostanie 8ap.
  14. @Śmieszek Jutro ci jak cos wysle jak bedzie , bo to czasami jest tak ze przez 2 mapy gram jak nikt nie uzywa neta albo wiecej map nawet. Dzisiaj to samo dostalem jak teraz gralem Ktoś wie?
  15. Siema otóż mam taki problem . Niedawno z jakiś tydzień temu powróciłem sobie do cs 1.6 ( miałem przerwe z 1-2 miesiące ) i tak . Gram sobie na zm i tu nagle mam laga , czarny ekran i wyskakuje mi w prawym górnym rogu : WARNING : Connection Problem , a problem jest w tym , że wogóle tak nigdy nie miałem i na innych serwerach wszystko mi normalnie działa . Może ktoś wie o co chodzi . I tu nie chodzi o internet bo mam dobry internet bo na serwerze mam 10-40 pingu . Czekam na jakieś komentarze. I to nie raz mi to wyskakuje tylko codziennie mi wyskakuje jak gram co jakies 10-60min
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.