Shawins

Opiekun Serwera
 • Zawartość

  225
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Shawins wygrał w dniu 7 Grudzień 2016

Shawins posiada najczęściej lubianą zawartość!

O Shawins

 • Tytuł
  Elo elo
 • Urodziny 29.06.1999

Informacja

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szafa donaciaka

Kontakt

 • Nick
  Shawins

Ostatnie wizyty

836 wyświetleń profilu
 1. Wymagania: Aktywność na forum: 5h, 10 postów, minimum tygodniowe konto, brak warnów. Aktywność na serwerze minimum 20h (1200 minut) Staż na serwerze (min. 1 tydzień) Ukończone 16lat. Wysoka kultura osobista. Szczegółowe zapoznanie się z regulaminem serwera oraz forum. Sprawny kikrofon oraz mutacja Wzór: Twój nick z gry: Twoje imię: Wiek: Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): Link do Game Tracker: Staż w Counter-Strike 1.6: Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Czy posiadasz sprawny mikrofon: Czy posiadasz mutacje: W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: *Admin jest zwolniony ze składek comiesięcznych. Aczkolwiek jeśli masz gest możesz rzucić groszem na serwer, zawsze się przyda.
 2. Rozwiązany

  Jeśli to prawda to pozdrawiam @JessI. Konsekwencje nie zostaną wyciągnięte bo regulamin był dziurawy ale zapamiętam sobie demko 5. To nie jest postawa godna admina, zamiast pomagać utrudnia grę. @JessI. to że grasz od początku istnienia tego serwera i masz najdłuższy staż nie oznacza że możesz robić co ci się podoba. Pewien opiekun dobrze to nazwał, robi się na serwerze nietykalna elita + takie info dla ciebie - admin nie zasłania się dziurawym regulamin tylko robi co wg. niego słuszne.
 3. Duża aktualizacja. 18-01-2017
 4. Przyjęty

 5. Przyjęty

  Zgłoś się STEAM.
 6. Rozwiązany

 7. Rozwiązany

  W logach nic nie ma zapewne zwyzywałeś go na czacie głosowym. HLTV nie nagrywa demka a swoje raczej nie nagrałeś. Bana ci skrócę ale temat close z powodu braku dowodów.
 8. Rozwiązany

 9. Rozwiązany

  Nagrody beda tylko dla top15 zgonow.
 10. Jak widzicie że strażnik prowokuje co rundę to go zbanujcie na ct i tyle.
 11. Napisz propozycje tutaj https://1shot2kill.pl/forum/5-propozycjebłędy/. Jak robić karaoke to na całą sieć nie tylko na jeden serwer.

Trochę o nas:

Sieć serwerów powstała 4 lipca 2016 roku. Od początku wiedzieliśmy czego chcemy - porządnego forum oraz dopracowanych i grywalnych serwerów. Stawiamy przede wszystkim na rozwój, dlatego nie oszczędzamy na reklamach. Nasze doświadczenie i profesjonalizm zaskoczą nie jedną osobę. Codziennie staramy się dać z siebie jak najwięcej aby zadowolić naszych użytkowników. U nas masz gwarancję, że nie upadniemy z różnych dziwnych powodów czy braku funduszy. Projekt jest ciągle rozwijany i doskonalony co można zaobserwować z miesiąca na miesiąc. Zostań i ciesz się z gry razem z nami! Pozdrawiamy - Administracja 1shot2kill.