Skocz do zawartości
 • Sky
 • Blueberry
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Cherry
 • Default
 • Banana
 • Apple
 • Military
 • Emerald
 • Chocolate

selfie

Administrator

Zawartość dodana przez selfie

 1. Nick z CS: Admin banujący: Serwer: Data zdarzenia: Opis sytuacji: Link do bana z amxbansa(http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): Wycinek bana z konsoli: Zastosuj się do wzoru
 2. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 3. Witamy w zespole Przyjmujemy Ciebie z @Czarna., ale warunek jest taki jeśli będziesz się nieodpowiednio, to zachowywać stracisz admina. Decyzja należy do Ciebie, zgłoś się po rangę, a potem do mnie czy Czarnej po flagi i pewnie na krótką pogawędkę
 4. @Adrian. kowal ma urlop, więc zapraszam.
 5. selfie

  ZMIANA IP SERWERA!

  Ograniczenie AWP'y jest do 4 na jedną drużynę gdy ktoś macie więcej niż 5, to znika wam broń i oddaje kasę. Najpierw odbudujmy żeby serwer był full tak jak kiedyś, a potem zobaczymy czy warto jest zrobić serwer PRIME.
 6. Wielka aktualizacja na Only Mirage! Witajcie drodzy CS'owicze! Przygotowaliśmy dla was kilka zmian na naszym serwerze! Mamy nadzieje, że wszystkim wyjdą one na dobre. Jedną z najważniejszych zmian jest zmiana IP. Od teraz, na serwer możecie się połączyć jedynie poprzez następujące IP: 147.135.199.66:27015 O te zmiany prosiliście nas już od dawna. Serwer oficjalnie przechodzi z 64 tickrate na 128. Oraz od teraz, ilość slotów na serwerze zmniejszyła się do 26. Gwarantuje to wam przyjemniejszą oraz płynniejszą rozgrywkę na serwerze! Usługi zostały przeniesione na nowe IP! Serwer zostaje nadal non-prime. Co myślicie o tych zmianach? I może macie kolejne propozycje związane z ulepszeniem naszego serwerka? W końcu tworzymy ten serwer razem! Do zobaczenia na Only Mirage.
 7. Witam! Szybka rekrutacja na nowo otwarta, zapraszam do składania podań. Wymagania: Aby złożyć podanie musisz posiadać grupę Użytkownik, która jest nadawana automatycznie po 7 dniach od rejestracji. Aktywność na forum: 3h, 5 postów, minimum tygodniowe konto, brak warnów Aktywność na serwerze: minimum 15h i miesiąc stażu Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna Platforma STEAM i ukończone 16 lat. Posiadać działający mikrofon Znajomość oraz akceptacja regulaminu serwera oraz regulaminu admina Obowiązki: Pilnowanie porządku na serwerze Karanie graczy za nieprzestrzeganie regulaminu Zaglądać na forum i śledzić działania swojego serwera
 8. selfie

   Rozwiązany PSC

  Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. selfie

   Rozwiązany PSC

  Zapraszam na PW.
 10. Skoro @LemoN Cie zbanował, to czekamy na wyjaśnienia
 11. selfie

   Zbanowany devil 5 perm

  @addoNe rozpiska demka 24h
 12. zdenerwowanej i złej @Evi. najbardziej, wrr
 13. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 14. Skopiowałeś podanie ze starego i nic nowego nie dodałeś. Czarna pokazała Ci wykres i dała Ci do rozumienia, że masz dłużej pograć. Utrzymaj GT jeszcze przez co najmniej 2-3 tygodnie oraz popraw zachowanie wtedy zapraszamy z nowym podaniem.
 15. Sprawdź czy możesz wejść na serwer.
 16. NOWE IP SERWERA ONLY MIRAGE ===> Zagłosuj na serwer Only Mirage <=== ===> Zagłosuj na serwer 3 Maps <=== ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 <=== ===> Zagłosuj na serwer Only Mirage #2 <=== ===> Zagłosuj na serwer SURF + RPG <=== ===> Zagłosuj na serwer Only AWP <=== ===> Zagłosuj na serwer Arena 1vs1 <=== ===> Zagłosuj na serwer 5 Maps <=== ===> Zagłosuj na serwer Deathrun <=== ===> Zagłosuj na serwer Teamspeak3 <=== Głosujcie z moich linków!
 17. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 18. Niestety póki co aby wejść na serwer polecam użyć komendy: connect 145.239.16.78:27015 (` w konsoli)
 19. cl_timeout "300" spróbuj albo i jeszcze może więcej przetestuj
 20. selfie

   Wywiad Wywiad z CABAN

  Fajny wywiadzik, dziękuje za pozdrowienia i pozdrawiam fankę Realu Madryt, bo sam kibicuje ;-)
 21. ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 <=== ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 #2 <=== ===> Zagłosuj na serwer FFA <=== ===> Zagłosuj na serwer [GO:MOD] 4 Maps<=== ===> Zagłosuj na serwer Cod 201 <=== ===> Zagłosuj na serwer Cod 401 <=== ===> Zagłosuj na serwer Jail Break <=== ===> Zagłosuj na serwer BaseBuilder <=== ===> Zagłosuj na serwer Paintball <===
 22. ===> Zagłosuj na serwer Only Mirage <=== ===> Zagłosuj na serwer 3 Maps <=== ===> Zagłosuj na serwer Only DD2 <=== ===> Zagłosuj na serwer Only Mirage #2 <=== ===> Zagłosuj na serwer SURF + RPG <=== ===> Zagłosuj na serwer Only AWP <=== ===> Zagłosuj na serwer Arena 1vs1 <=== ===> Zagłosuj na serwer 5 Maps <=== ===> Zagłosuj na serwer Deathrun <===
 23. Aktualizacja Taryfikator Kar Serwerów CS:GO
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.