Jump to content

Azur. ♰♚

MISTER 1s2k 2020
 • Content Count

  545
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Everything posted by Azur. ♰♚

 1. Parę błędów, ale na pewno lepiej czyta się ten wywiad od poprzedniego. Jest treściwy, wypowiedzi są wyczerpujące. Widać, że fajnie wam się gadało. Mógłby być lekko dłuższy, aaaale jest spoko.
 2. A ja się czepię. Wywiad jest krótki w porównaniu do tych, które były wcześniej przez Ciebie Kingo przeprowadzone. Pytania były bardzo fajne, odpowiedzi za krótkie. Mimo wszystko dobra robota i czekam na więcej.
 3. Wrócił, a więc dalej będzie nas zasypywał swoimi arcydziełami, no dobra.
 4. Gdy wysłałeś SMS-a, powinno Ci się wyświetlić ostrzeżenie, że ten SMS może zawierać większą płatność niż normalny SMS. Masz w tym ostrzeżeniu również pytanie czy chcesz go na pewno wysłać, może dałeś nie, dlatego sms się nie wysłał.
 5. Wywiad ciekawy, widać chemię między wami podczas przeprowadzania wywiadu. Nie byłbym sobą, gdybym nie wyłapał paru błędów, ale jest ich bardzo malutko. Przyjemnie się czytało, fajny wywiad. A, no i Piotruś, chcę Cię bardzo usłyszeć w the voicie, nie zapomnę Ci tego.
 6. To ja, gdy przechodzę Wieśka po raz w ch*j wie który.
 7. I've given up On morality Feeds my brutality fu*k what you think about me
 8. Ładny ten kolorek... I mam go tylko ja! :HYPERSL:

  1. nieOgarniam.

   nieOgarniam.

   A mi rok temu nie chcieli dać gnoje  ;c 

 9. Go, shorty It's your birthday We gon' party like it's your birthday We gon' sip Bacardi like it's your birthday
 10. Dobrze przeczytałem go, tak jak chciałaś. Błędy jakie znalazłem Ci napisałem, hahaha. Mimo wszystko, wywiad przejrzysty i czytelny, co najważniejsze.
 11. Wywiad przejrzysty, fajnie się czyta, jest parę błędów gdzie brakuje jednej literki, bądź też dwa takie same słowa są zaraz po sobie. Ogólnie jest ok.
 12. Nick: Azur Ranga: Szef tej sieci, ale mam tylko bywalca. Termin, który najbardziej Ci odpowiada: Mam wolne po sesji więc obojętnie. Wywiad v2 heh.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.