Jump to content

Endi

Użytkownik
 • Content Count

  70
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Endi

 • Rank
  Silver II

Information about me

 • Location
  K-ce
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Twój nick: Endi Nick gracza/admina na którego składasz skargę: LemoN Opis sytuacji: Nie interesuje się rzeczami które dzieją się na "jego" serwerze, psuje ustawienia serwa zamiast naprawiać, rangi adminów do dziś nie mogą banować graczy na określony czas przez menu, do tego mute na serwerze nie działa, nie wspomnę juz o zmianie czasu rundy z 2 na 1:45 co podobno zrobił a nic się nie zmieniło . Dzięki owemu opiekunowi paru adminów zrezygnowało ze swojej działalności na serwerze przez co pojawiło się mnóstwo hakerów oraz ludzi nie dostosowujących się do regulaminu, co za tym idzie powinien zainteresować się rekrutacją nowych administratorów, ale ma to w du**e. Poza tym brak jakiejkolwiek działalności na serwerze. Dodam jeszcze tylko od siebie, ze jak admini byli obrazani na forum w prywatnych wiadomościach to było wszystko ok, a jak jemu powiedziało się prawdę co o nim myśli to banuje bez powodu xD Proszę o znalezienie bardziej kompetentnej osoby na to stanowisko. PS: Zaznaczam ze piszę to ze względu na polepszenie gry na serwerze a nie jak "kolega" pewnie będzie sobie wmawiał w ramach rewanzu.
 2. Endi

  Skarga Endi

  @LemoN odejmij sobie 3 minuty od czasu bana i nie będziesz musiał szukać i tak twoim obowiązkiem jest zobaczenie demka jako dowodu więc to zrób.
 3. Endi

  Skarga Endi

  @LemoN demko z tej samej godziny z której dostał bana.
 4. Endi

  Skarga Endi

  Typie ty na prawdę tępy jesteś ? Czytaj ze zrozumieniem, napisałem ze na twoim ss widać jak sie zwracasz, a wcześniej ze na demku widać to jak się do mnie zwracałeś przed tym co widać na SS. Koniec dyskusji, kolejny ban przy podobnej akcji będzie na 3dni.
 5. Endi

  Skarga Endi

  Na wycinku z konsoli widać jak zwracasz się do administracji, demko sobie pobierz z godziny bana i sam zobacz skoro sam nie wiesz dzieciaku co piszesz. Temat zamknięty.
 6. Endi

  Skarga Endi

  Dobrze ze dałeś urywek konsoli w której nie widać jak się do mnie wyrazasz Ale spokojnie, na demku wszystko widać. Twój poziom inteligencji widocznie jest na prawdę na minimalnym poziomie bo jako admin dostałem informacje od gracza którego zabiłeś z respa w czasie 1:05 rundy (tak jest czat administracji pod [email protected]), gdy jak ładnie zauwazyłeś dozwolone jest 1:30, co za tym idzie próbowałem Ci wytłumaczyć ze nie o sobie mówię ale widocznie późna godzina i wczesna pora wstawania do podstawówki zakłócają Ci mozliwość racjonalnego myślenia. Druga sprawa to fakt ze mimo upomnienia zgrywasz cwaniaka internetowego i masz wyjebane na zasady, dlatego Ban jak najbardziej się nalezy i za kolejną tego typu sytuację będzie dłuzszy.
 7. Endi

  Skarga

  Dostałeś bana nie potrafisz zachować się na serwerze, nie potrafisz trzymać nerwów na wodzy to nie odzywaj się wcale, wielokrotnie byliście upominani w przeszłości i nic to nie dawało, dlatego teraz egzekwowane to będzie w najprostszy sposób, a kazdy następny ban za to samo przewinienie będzie dłuzszy
 8. Tak jak ładnie napisał mozecie sprawdzić, spam na czacie normalnym, po gag'u zaczął na [email protected] Koniec ostrzezeń, następny leci perm gag/ perm mute
 9. Na serwerze obowiązuje kultura, skoro i tak przymykamy oko na to jak sypiecie "ku****i" co 5 sekund to obraza innych graczy juz nie będzie tolerowana. Wielokrotnie był ten temat poruszany, dostajesz bana i będziesz je dostawał za kazdym razem bo jesteś gówniarzem który lubi obrazać w internecie wszystkich w około, jestem na tym serwie adminem juz bardzo długo i wszyscy wiedzą jakie mam do tego podejście. Skoro Ty jako jedyny nie potrafisz się do tego dostosować to przykro mi ale nie pograsz tutaj. Jakimś magicznym cudem spora część graczy na serwerze uwaza ze swoją prace wykonuje dobrze. Osobiście wolał bym nie mieć za admina dziecka jak Ty które po wejściu na serwa obraza wszystkich od "Szmat, pi*d, cip, chuji, kurw" więcej wymieniać nie muszę bo w tym jednym przypadku masz bardzo duzy zasób słow. Wnioskuje o bana na forum dla Szania, za kolejną obrazę w moim kierunku. Aha, dodam jeszcze ze następny wyskok skończy się permamętnym mutem i gagiem, poniewaz z racji właśnie obrazy graczy dostałeś juz łącznie od wszystkich adminów ponad 20 banów. Nie będe się z wami cackał
 10. Jednoznacznie widać na demku, jak gracz kieruje od początku mapy obraźliwe teksty względem innych graczy, w momencie gdy zwraca się mu uwagę odnosi się do administracji w taki sposób: "dostał władzę w internecie i kozaczy" lub inne tego typu zdania, wielokrotnie był upominany bez większego efektu. Mimo upomnień stwierdził, ze skoro moze obrazać graczy to równiez i administrację. To nie pierwszy jego wyskok tego typu więc ban jak najbardziej się nalezy. \\ PS: W razie niepewności zapraszam do obejrzenia wcześniejszego pobytu gracza na serwerze, dowody są jednoznaczne Zapomniałem wspomnieć, ze troszkę krótki ten wycinek z konsoli nam pokazał
 11. Endi

  Czas rundy

  Proponuje zmniejszyć czas rundy do 1:30 poniewaz 2 minuty to i tak za długo. Gracze zamiast "grać" siedzą przez 60 sekund w miejscu i utrudniają gre bardziej zaawansowanym graczą. \\ PS: Czy ktoś z całym szacunkiem moze naprawić wreszcie ten balans ? I pomyśleć o zmianie servera na tick 128 ?!
 12. Jako ze gracz nie zastosował się do wzoru i mimo prośby admina o zrobienie tego dalej nic nie wynikło proszę o zamknięcie tematu.
 13. Ciekaw jestem tylko jak ten system funkcjonuje, kiedyś miałem 2/3 i nawet mając najwięcej godzin ze wszystkich adminów potem juz 3/3 nie dostałem i zostałem pominięty w podliczaniu plusów, nie licząc tego ze swoją pracę chyba dosyć dobrze wykonuje PS: nie licząc 3/3 17 czerwca za które nigdy Vip'a nie dostałem
 14. Twój komentarz jest tutaj zbędny, sprawa zamknięta. Poza tym widać właśnie po twojej wypowiedzi jaki z Ciebie przykładny gracz. Proszę o zamknięcie tematu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.