Jump to content
Admin

[Urlop] Adrian.

Junior Administrator
 • Content Count

  1,112
 • Entries from Chatbox

  3,028
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5
 • Time Online

  29d 7h 35m 13s

Junior Administrator

The user belongs to the administration group.

[Urlop] Adrian. last won the day on September 23

[Urlop] Adrian. had the most liked content!

About [Urlop] Adrian.

 • Other groups Opiekun CS 1.6 [COD 401]
 • Rank
  Podobno zły człowiek.
 • Birthday January 24

Information about me

 • Location
  Lubartów
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

18,662 profile views
 1. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Nie jesteśmy odpowiedzialni za działanie Twojego komputera. Z usług możesz korzystać do momentu gdy są aktywne później nie będzie możliwości.
 3. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. Nie da się aby przenieść lvl z premki musi być aktywna.
 5. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Zgłoś się do mnie w prywatnej wiadomości tam rozwiążemy problem.
 8. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Przyjrzymy się temu problemowi i postaramy się go naprawić.
 10. A ban zostanie skrucony?

   

  1. [Urlop] Adrian.
  2. EL F4ta!it0

   EL F4ta!it0

   a Krasnal1 to Zeamviroo dostali perma i nadal grają w 2

  3. Krasnal1

   Krasnal1

   xDDDDDDDDDDDD, masz dowody mały 12 latku? czy tam 11 latku? Osądzasz o byle co, Po pierwsze: wchodzisz na konto które nie jest twoje, po drugie: mówisz brednie które nie jest prawdą zrozum to.

 11. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Na kapitanie zablokowane są 2 perki "Buty komandosa", oraz "Tajemnica zabójcy" Przy ostatnim życzeniu przywróciliśmy 100% szansę na zdobycie perku rykoszet. Dywizje aktualizują się co piątek. Więc dlatego póki co nie zostałeś przydzielony do żadnej. Da radę wprowadzić taką informację. Zmniejszymy wymogi ostatniego ksa, lecz również nagrodę za jego wbicie aczkolwiek dopiero przy kolejnym resecie.
 13. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 14. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 15. Jeżeli chcesz napisać skargę za tego bana zrób to w odpowiednim dziale, dostarczając przy tym dowody w postaci demka. Admin nie musiał Cię upominać ponieważ przy wejściu na serwer akceptujesz regulamin.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.