Jump to content

Blackx

User
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

About Blackx

 • Birthday 10/14/1997

Information about me

 • Name
  Dawid
 • Location
  Słupca
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

Recent Profile Visitors

1,799 profile views

Blackx's Achievements

 1. Witam serdecznie, byłem tutaj Administratorem na serwerze FFA pod nickiem Blackcotton97. Obecnie gram tutaj pod nickiem Blackx i będę starał się być na bieżąco. Miło widzieć, że serwer świetnie prosperuje i można na nim zobaczyć graczy sprzed jakiegoś czasu, gdy grałem. Jeśli ktoś mnie pamięta to miło Pozdrawiam, z fartem!
 2. Witajcie, jak można zauważyć moja aktywność na serwerze przez ostatnie parę dni jest dosłownie zerowa. Dlatego chciałbym zrezygnować z roli pełnienia administratora. Na razie nie będę grał raczej w ogóle, ale mam nadzieję do zobaczenia kiedyś! Serwer się rozwija co widać i mam nadzieję, że będzie w końcu najlepszy w Polsce! Poznałem tutaj wiele fajnych ludzi, którzy umilali nam czas na serwerze. Dziękuję wam wszystkim za wspólną grę i życzę mnóstwo skilla! Pozdrawiam serdecznie, hej!
 3. Miło z Twojej strony. Dzięki!
 4. Wybudowałbym / kupił sobie duży dom z mega dużym ogrodem, basenem, kortem tenisowym i bliskim dojazdem do Warszawy / Poznania. Sporą część pieniędzy zainwestowałbym w nieruchomości. Wpłacić jakąś część sumy, do schroniska w Katarzynowie. Dobry samochód, zakupy i przede wszystkim sprawić swoim najbliższym, zaufanym jakieś prezenty, które ucieszyłyby ich bardzo.
 5. Dopełnienie formalności. Witaj na forum
 6. Mikrofon + GT + Wiek + Miły, ogarnięty, idzie z nim na luzie porozmawiać, potwierdzam był adminem. Więcej takich ludzi jak on, powodzenia. Oczywiście na tak
 7. Witam serdecznie, jestem graczem nowego FFA. Tzw. transfer Mam na imię Dawid, mieszkam w małej wiosce zabitej dechami. Mam 19 lat. Właśnie skończyłem 4 letnie technikum logistyczne i robię sobie roczną przerwę od studiów Interesuję się: Sportem, logistyką. Lubię podróżować i słuchać muzyki, z którą nie rozstaje się praktycznie nigdy. Mój nick w grze to również Blackcotton97 Liczę na dobrą zabawę i skilla Pozdrawiam ciepło!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.