Jump to content

Graciela8

User
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Graciela8's Achievements

 1. Jak myślicie z jaką częstotliwością pojawiają się średnio nowe materiały, techniki, maszyny, substancje (cokolwiek), co wywraca całą branżę do góry nogami? Zastanawiam się, czy skorzystać z pewnych usług związanych z izolacjami fundamentów - i nie wiem, jak traktować zapis ze strony https://osuszanie.info/izolacje-fundamentow/ o blisko 30 latach doświadczenia. Z jednej strony: można w ciemno obstawiać, że fachowcy mają dużą wiedzę i umiejętności. Pytanie tylko, czy budownictwo nie poszło mocno do przodu od momentu, kiedy zaczynali?
 2. A to powymieniać się doświadczeniami nie można?!? PS Co do odkopywania fundamentów, to okazuje się że czasami wcale nie trzeba tego robić. Na https://osuszanie.info/izolacje-pionowe-fundamentow/ napisali o tym więcej. Jakby u kogoś planowali termomodernizację budynku, to warto mieć tego świadomość.
 3. Dlaczego wszelkie prace budowlane muszą się ciągnąć tak długo? Od dobrych 3 miesięcy robią u mnie podjazd i podejście do drzwi wejściowych do kamienicy. Nic wielkiego, zerwali starą nawierzchnię i kładą kostkę brukową. A mimo tego końca prac dalej nie widać! Mam wrażenie, że jakby trzeba było odkopywać fundamenty i coś z nimi robić, to niektórzy mogliby uwinąć się szybciej niż u nas. Tak to jest, jak wspólnota wybiera oferty najtańsze :(
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.