Jump to content
ZAPRASZAMY NA NOWY SERWER CS:GO ONLY KNIFE - 91.224.117.168:27015
Premium

Kasiunia

Premium
 • Content Count

  194
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  6d 17h 31m 44s

Kasiunia last won the day on March 15 2019

Kasiunia had the most liked content!

About Kasiunia

 • Other groups Kobieta
 • Rank
  Silver III

Information about me

 • Sex
  Kobieta / Female

Recent Profile Visitors

6,100 profile views
 1. Hej Onyx To teraz chyba jeszcze moja kolej. Ktoś chyba musi wieży pilnować nie? XDDD
 2. Piękny cytat Z pewnością prawdziwa przyjaźń jest cudowna. Szkoda tylko, że tak ciężko znaleźć prawdziwego przyjaciela, który się nie odwróci i nie będzie obgadywał za plecami.
 3. Na serwerze grałam bardzo długo, od dwóch tygodni nie wchodziłam na serwer, ale i tak się wypowiem. Nie rozumiem o co takie halo, cały czas tylko o tych notatkach, zróbcie jeszcze więcej tematów i propozycji żeby je osłabić lub zmienić, może w końcu się uda. Perk dobry jak każdy inny. Kiedyś nie działał, a teraz działa jak powinien i od razu trzeba go osłabiać? Porównajcie sobie ,,nowy" beton, który teraz daje odporność na wszystko przez x sekund z notatkami które odbiją 1-5 pierwszych pocisków na początku rundy. Ten perk aż tak utrudnia grę? Odbicie czy zablokowanie co za różnica. Nie chce być niemiła, ale niektórzy trochę przesadzają. Moim zdaniem jest wiele innych lepszych perków niż notatki kapitana. Jeśli będą osłabione np. do 2-3 pocisków perk będzie bezużyteczny. Kto by grał z perkiem, który odbija 2 pociski? Nie zawsze trafia się 5 pocisków, liczba jest losowa. Tak wiem, perk można ulepszyć, ale tez nie zawsze się to udaje. Uważam, że nie ma sensu niczego zmieniać. (to tylko moje zdanie)
 4. Wyobraźcie sobie, że ktoś sobie gra tą klasą kiedy jest darmowa. Nagle zostanie zmieniona na klasę premium i ktoś będzie ją musiał kupić, albo stwierdzi że to głupi pomysł i nie będzie już grał. Wiele osób gra tą klasą i jestem pewna że gracze nie będą zadowoleni ze zmian. Klasa jest darmowa i moim zdaniem tak powinno zostać. Mimo tego, że od kilku dni mnie na serwerze nie było pamiętam tę klasę z początku resetu i nie była AŻ taka silna jak wy tu piszecie. Może teraz się coś zmieniło, nie wiem. Albo po prostu na wyższym levelu klasa jest silna tak jak wiele innych darmowych klas. Teraz każdą klasę z osobna którą ktoś dobrze gra będziecie chcieli zmieniać ? Jesteś za tym, żeby zmienić ją na klasę premium i jeszcze osłabić? 10 dmg to nie jest aż tak dużo Jak dla mnie powinno zostać tak jak jest. To jest cod mod, a jeśli uważacie że klasa jest taka op sami nią pograjcie.
 5. Moja nowa miłość Lilcia 2 mieski. Zabrana ze schroniska
 6. Wydaje mi się, że usuwanie klasy to przesada ;-; Klasa i tak miała już kilka zmian. Nie ma sensu znów zmieniać tej klasy, a tym bardziej usuwać XDDDDD
 7. Nick: Katelyn Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Katelyn/147.135.199.78:27015/
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.