Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pfff

Zasłużony
 • Content Count

  304
 • Posts on chatbox

  76
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Time Online

  4d 1h 58m 55s

pfff last won the day on April 2

pfff had the most liked content!

About pfff

 • Other groups Premium
 • Rank
  SosMula ❤
 • Birthday 09/01/1939

Information

 • Sex
  Mężczyzna/Man

Equipment

 • PC
  Windows 10 Pro
 • Mobile
  Android 9

Contact

 • GG
  57574451
 • Steam
  pfff

Recent Profile Visitors

2,620 profile views
 1. @ d0naciak Jakaś ranga Montażysty dla kolegi wyżej by się przydała, dobra robota.
 2. @ Sceptyk @Perykles. W gościach było grane.
 3. Skoro już tak wypływają skrinki z mixowego to i ja się pochwalę Mientusy z sieci @ Holister @ Sceptyk DYSCYPLINA JEDYNA TAKA RODZINA NARA
 4. Nick: pfff erato to moron Tytuł utworów (główny i zapasowy w przypadku dogrywki): "Główny* Żaluzja - Śpiwór *Zapasowy* donGURALesko - Alphabet Challenge Link do utworów z yt:
 5. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. 1. Najlepszy Administrator: @ Adaś ツ 2. Najlepszy Moderator sieci: @ Titania 3. Najlepszy Redaktor Sieci: @ Karolcia ;*** 4. Najlepszy członek UB Team cs 1.6/CS:Go @ Holister 5. Specjalista poprawnej pisowni: @ el zorro haxorro. 6. Najlepszy Opiekun serwera: @ Polej 7. Najlepszy właściciel serwera: @ don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ 8. Najlepszy Serwer: Dzajlberk, zaraz po mixie kappa 9. Najlepszy Admin serwera: @ Harley Quinn 10. Największa ciamajda na serwerze: @ CientyXD:D 11. Najbardziej lubiana osoba na sieci: @ Sceptyk 12. Najbardziej oziębły charakter: @ Roni 13. Miss: @Czarnaa ^^ 14. Mister: @ ReW0!?
 7. Gościu jak Ty nawet w skardze prowokujesz to jak z Tobą mamy poważnie dyskutować? Bana sam własnoręcznie przedłużyłem, początkowo jeden z [email protected] a dokładnie @ selfie wydłużył Ci bana do jednego dnia, co mi osobiście wydało się zbyt łagodnym banem biorąc pod uwagę to, że masz już na swoim koncie jednego bana za kulturę + upomnienia z dawnych czasów co osobiście pamiętam, bo jak już mówiłem po stokroć, że nie będę się z takimi bawił, mruczysz coś na serwerze, dostajesz bana, jeszcze coś usiłujesz wyszczekać przed dckiem z serwera, przedłużam bana. Nie potrafisz się zachować w miejscu gdzie inni ludzie próbują umilić sobie czas to wylatujesz, chyba proste? Co do wypowiedzi @asas, przeklinać na serwerze można, z umiarem ale jest to dozwolone, co osobiście dla mnie jest niepoważne, że przez tak długi okres czasu na serwerze panował rygor związany z kulturą, a teraz to już śmiech. @Danonek Co Ty tu w ogóle chłopie wypisujesz za brednie, pożartować można, ale nie ubliżając tym komukolwiek, jak chcesz się tak zabawiać to wypad do piaskownicy z kolegami się cisnąć po rodzicach. Piszesz o braku dystansu, zapewniam Cie, że każdy z Administratorów ma BARDZO duży dystans do siebie, ale zwróć uwagę na to, że jak tak będziemy olewać takie prześmiewki to zaraz każdy na serwerze będzie tak odwalał i co? Istny chaos, więc skończ za przeproszeniem pi*******ć, bo śmiać się tylko chce czytając te wypociny.
 8. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Wchodzisz na aktywnym to chyba logiczne, że dostajesz bana, a z UB nici
 11. pfff

   Zbanowany BH+AIM

  Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. No i w czym widzisz problem, jak sam się przyznałeś wcześniej za więcej słów dostałeś bana na godzinę, czyli można śmiało rzecz, że ban Cie niczego nie nauczył, a akurat ja jako były Opiekun nie toleruje wyzwisk pod swoim czy innych osób adresem, nie potrafisz się zachować na serwerze to dostajesz w prezencie czas na przemyślenia, chamstwa i prostactwa na serwerze nam nie trzeba. I Ty jeszcze śmiesz pisać skargę? Chłopie XD
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.