Skocz do zawartości
 • Sky
 • Blueberry
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Cherry
 • Default
 • Banana
 • Apple
 • Military
 • Emerald
 • Chocolate

pfff ♔

Opiekun Serwera

Ostatnia wygrana pfff ♔ w dniu 2 Październik

Użytkownicy przyznają pfff ♔ punkty reputacji!

Członkostwo w grupie VIP

Użytkownik należy do grupy VIPów.

10 obserwujących

O pfff ♔

VIP

Informacja

 • Język
  Polish
 • Płeć
  Mężczyzna/Man
 • PC
  Windows 10 Pro
 • Mobile
  Android 9

Kontakt

 • GG
  57574451
 • Steam
  pfff

Ostatnie wizyty

962 wyświetleń profilu
 1. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Gracz zostanie należycie ukarany.
 3. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. Witamy ponownie na pokładzie! Po rangę wiesz gdzie się zgłosić, a po uprawnienia na serwerze zgłoś do kolorków.
 5. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Problem został wyeliminowany, taką mamy nadzieję, jeżeli by się coś działo, proszę o wiadomość prywatną.
 7. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Skarga w zupełności słuszna, gracz zostanie należycie ukarany, będzie to połowa z kary, którą miałem zamiar dać przed obejrzeniem dema jeżeli rzeczywiście wszystko co napisałeś okazałoby się prawdą, dlaczego taka decyzja, a nie inna, na serwerze było obecnych dwóch strażników, mogli upomnieć gracza, ale jak mniemam to się nie stało, a gdyby nawet gracz został upomniany to żadne środki w załagodzeniu sprawy nie zostały podjęte, po prostu ożywienie graczy i wykonanie nakazu, który znajduję się w regulaminie, został on dodany właśnie na takie sytuacje, wchodzi nowy gracz, lub gracz który słabo ogarnia np. taką zabawę jak Wojsko, może nie wiedzieć co robi źle, dlatego macie karniakować by gracz wiedział co robi nie tak, a być może tego błędu już nie popełni, również wyprowadzać graczy na mapę, chociaż do tarrarium, które się do tego zalicza, nie gramy pod fragi.. Który już mamy rok, a nadal brak kreatywności na tym JailBreak'u Oczywiście nie usprawiedliwiam w żaden sposób kolegi oskarżonego, kara będzie wymierzona, oczywiście każdemu może wylecieć coś z głowy, zrozumiałe, dlatego każdy jest zawsze upominany przed wymierzeniem kary, tylko że jak sam napisałeś, zorientowałeś się o popełnionym błędzie, chwile po całym zdarzeniu lecz nic nie zrobiłeś w kierunku poprawy błędu. A co do moich Strażników, @Małpeczka @Starszy Sasiad Obaj po upomnieniu słownym, macie reagować na każde, nawet najmniejsze złamanie regulaminu i zapobiegać takim sytuacjom. Już bym zapomniał... @ProxoN Otrzymujesz bana na dołączenie do drużyny Klawiszy, a o długości bana się dowiesz przy jego nałożeniu.
 9. pfff ♔

  O co chodzi ??

  Na następny raz poszukajcie czy ktoś już nie napisał takiego tematu, niepotrzebny spam..
 10. pfff ♔

   Rozwiązany Pytanie

  Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. pfff ♔

   Rozwiązany Pytanie

  Sanderka wyjaśniła.
 12. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 13. Propozycja podobna do tej, wystarczy przejrzeć kilka postów by zobaczyć czy coś już takiego było, Twoja propozycja ODPADA, ludzie będą się tym bawić, jednocześnie będą wprowadzać niepotrzebny chaos na serwerze.
 14. Pierwszy błąd związany z Zabawami wczoraj został ponoć wyeliminowany, wszystko fajnie śmigało, widocznie znów coś nie tak. @selfie @d0naciak Co do błędu numer dwa, nikt w ostatnim czasie nie narzekał na to by znów owy błąd się pojawiał, na pewno dziś się to zdarzyło, czy piszesz o tym co było kilka dni temu? Do tego wyżej to samo.
 15. pfff ♔

   Q&A Q&A - Poli

  1. Czemu Harley jest głupi? (Pytanie odnośnie wcześniejszej odpowiedzi) 2.Najlepszy Admin za Twojej kadencji? 3. Kiedy jakiś front missile dropkick na łeb Szoka? 4. Czy Polej czytane od tyłu było przemyślane, czy jednak zbieg okoliczności? 5.Kiedy jakiś meeting? 6.Czemu nie mogę znaleźć Osu? 7. co tam
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.