Jump to content

666marcin666

User
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

6 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

666marcin666's Achievements

 1. Carocie chcę ci powiedzieć że jesteś bardzo miłym człowiekiem pozdrawiam

 2. Jestem na tak + mikrofon. Przyznam, jeśli chodzi o jakość głosu Damiana, jest świetna na teamspeaku, a sam Damian mówi bardzo wyraźnie, więc jeśli chodzi o jego audio, nie będzie problemu + kultura osobista i pomocność. Damian zawsze bezinteresownie pomaga innym, ktokolwiek poprosi go o pomoc związaną z ts, lub ogólnie z komputerem. + przestrzeganie regulaminu, nie tylko jako użytkownik TSA, ale świetnie pełni funkcję na przykład na serwerze JB, więc można mu zaufać. Zawsze stosuje się do regulaminu i karci jego łamanie. + aktywność na TSie. Dużo siedzę na serwerowym team speaku. Damian naprawdę spędza tam dużą część dnia, więc jako admin byłby bardzo aktywny. + doświadczenie, które zostało opisane wyżej przez samego zgłaszającego. Świadczy to o tym, że po prostu Dżukson wie, "z czym to się je" pozdrawiam i powodzenia!!!
 3. CUDOWNY STRAŻAK!!! szacunek! odemnie jakorpzyszego pieelgniarza!!!! ppowodzenaiw prywatynym ztyciu czlowieku spotkamysie nazawodowej rodze neiraz!!!

 4. Rysiu chce Ci bardzo podziekowac, moze jestem dziwakiem i idiotą, ale dzięki za to ze jakos wytrzymujesz moje towarzystwo Bardzo fajny z Ciebie kumpel, mam nadzieje ze kiedys wyjdziemy na pizze i browara bez kitu!!! Przecudowny człowiek z Ciebie, wzruszające dla mnie to ze odkryłem tu tyle wspaniałych ludzi. Jednym z nich jesteś Ty! dziękuję!!!!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.