Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • Adaś ツ

  Weteran
  • Content Count

   1,189
  • Posts on chatbox

   1,505
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   30d 20h 27m 55s

  Everything posted by Adaś ツ

  1. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  2. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  3. Nie banujemy graczy za posiadanie blokady VAC na steamie.
  4. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  5. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  6. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  7. Zgłaszaj takie sytuacje do UBT lub administracji na pw. @ Stanton
  8. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  9. Pierwsza liczba [18]- @Yyy Druga liczba [32]- -=Odbierz nagrodę=-
  10. Użytkownik został odbanowany! Wracaj do gry! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  11. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  12. 48. Prowadzący może wymyślać zabawy jeśli wytłumaczy ich zasady. Nie było potrzeby pisania propozycji. W drużynie klawiszy liczymy na kreatywność prowadzących, wymyślanie nowych zabaw jest jak najbardziej mile widziane. Nie dodamy markera dla więźniów (Na niektórych mapach są nieskończone granaty, zawsze można spróbować zastąpić nimi marker). Dokładnie jak napisała @ Weronika, przy tego typu zabawach np. możesz kazać odwrócić się więźniom i wybrać "Zdrajce" przez pierwszą/ostatnią reakcje (Niekoniecznie osoba pierwsza/ostatnia musi być "Zdrajcą").
  13. Regulamin jest czytelny i nie ma najmniejszej potrzeby ponownego przepisywania. Tak jak wspomniał @ selfie Wklej nam tutaj te punkty, postaram się je uporządkować.
  14. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  15. Ogólne: Dodano: 48. Zakaz robienia reconnect'ów w celu odrodzenia się w tej samej rundzie (Wyjątkiem są mapy z małym spawnem, kiedy zginiemy na początku rundy nie z własnej winy).
  16. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  17. Zgłoś się do mnie po flagi oraz po range na forum
  18. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  19. "Ja na serwerze zachowuje się tak jak powinienem" ~~ 10 minut przed banem Zrobiłeś to umyślnie i byłeś w 100% świadomy konsekwencji. Jako były opiekun powinieneś bardzo dobrze znać konsekwencje takiego zachowania. Ban zostaje, skarge odrzucam. Czekaj na reset bansa. ed. Do osób które się tutaj wypowiadały | Proszę, nie wypowiadajcie się w skargach, które was nie dotyczą.
  20. Zapraszamy do losowania darmowych usług. Wzięcie udziału jest całkowicie darmowe! Wybierasz 1 numer z przedziału 1-50 i wpisujesz poniżej. Po upływie tygodnia będą losowane 2 numery, które będą wręczać: 1 wylosowany numer - darmowa dowolna usługa na wybranym serwerze | 30 dni | lub ranga Premium na forum | 14 dni | 2 wylosowany numer - darmowa dowolna usługa na wybranym serwerze | 15 dni | Numery przez was wybrane mogą się powtarzać! Wpisać się można się tylko 1 raz na 1 losowanie. Aby wziąć udział trzeba mieć przynajmniej 10 postów oraz minimum 3 dniowe konto na forum!  Wyniki: 15.05
  21. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.