Jump to content
Logowanie za pomocą nicku wkrótce zostanie wyłączone. Zalecamy logowanie się przez adres e-mail!

DIESEL

Junior Admin
 • Posts

  356
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  0.00 PLN 

Other groups

Manager CS 1.6 Only DD2 Manager CS 1.6 GO:MOD

Member of the administration

This user is in administration

DIESEL last won the day on June 2

DIESEL had the most liked content!

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

5,262 profile views

DIESEL's Achievements

 1. Ostatnimi czasy nasz serwer przeszedł ogromne roszady administracyjne. Jak dobrze wiecie ze stanowiska właściciela odszedł @ Paweł., ale i grono administracji serwera znacznie się uszczupliło. Cały czas staramy się rozwijać i urozmaicać rozgrywkę na różne sposoby. Małymi krokami zbliżamy się do trzeciego sezonu GO MODA i będzie to czas, w którym każda para rąk przyda się do pomocy. Niestety sam z Kingą nie jestem w stanie wszystkiego nadzorować. Zwłaszcza, że nadchodzi okres wakacyjny, gdzie każdy z nas chciałby na chwilę oderwać się od rzeczywistości i po prostu odpocząć. Po dłuższych namysłach doszedłem do wniosku, że pora zasilić szeregi wyższej administracji w postaci nowego opiekuna. Z przyjemnością chciałbym Wam przedstawić nowego opiekuna GO MODA, którym jest @ FluffyTail! Gratulacje i życzę powodzenia na nowym stanowisku! Oby Twój awans dał powiew świeżości i pełnię mobilizacji dla wszystkich. Administracja serwera CS:GO MOD
 2. Na serwer została dodana komenda /respy. Jak sama nazwa wskazuje po jej wpisaniu ukarze się nam spis map serwerowych i respów znajdujących się na nich. ( @ .x狡猾なキツネ )
 3. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. Na serwerze w godzinach 22-10 jest darmowy VIP. Jeśli chodzi o nazwę HLTV, svip był darmowy przez 2 dni z okazji dnia dziecka. Jego nazwa zostanie jak najszybciej zmieniona. Na chwilę obecną nie ma nigdzie do odbioru darmowego svipa.
 5. Największym problemem, a zarazem wadą ludzi jest łatwowierność. Większość osób nie dopuszcza myśli, że ktoś chciałby czy mógłby oszuka w internecie. Taka postawa jest mylna i doprowadza do późniejszych tragedii. Wykrywalność przestępstw internetowych przez służby ma wiele do życzenia i jest to kontrowersyjny temat. O ile znalezienie osoby, która obraża, podszywa się jest wykonalne to znalezienie grup przestępczych wyłudzających pieniądze jest praktycznie nie do wykonania. Żyjemy w takich, a nie innych czasach, że teraz łatwiej jest dopuścić się różnego rodzaju przestępstwa internetowego, niż fizycznego na ulicy. Ludzie muszą zrozumieć, że trzeba za wszelką cenę chronić swoich danych w internecie i nie robić głupot. Lepiej zastanowić się dwa, a nawet trzy razy i odpuścić zakup rzeczy za super cenę, niż później stracić większe pieniądze, bo jednak gdzieś ta czujność została uśpiona. Wiem co mówię, ponieważ znam przypadek, gdzie konto zostało niestety pozbawione najpierw kwoty za rzecz "x", a następnie wyczyszczone do zera. Temat na czasie i dobrze, że go poruszyłaś
 6. Atrakcyjność: 25%, wytrwałość na melanżach: 1%, podrywanie kobiet: 15%. Halo zgłaszam protest jak to jest wszystko nieprawdą i jest bardzo zaniżona punktacja procentowa.. Bardzo przejrzysta, dobrze napisana i ciekawa gazetka. Gratulacje dla redaktorów!
 7. Benzyna lepsza niż jakis diesel, tańsza i wydajniejsza i dobrze śmiga :peepoSmash:

  image.thumb.png.5ecaada616a665049253c07f1b24f993.png

  1. DIESEL

   DIESEL

   Twoja benzyna spali 11L/100 km, a mój diesel 5L/100 km :kekw:

 8. Ban minął, ale warto Cię uświadomić jaki błąd popełniłeś bądź nie. @ DragonBlack z łaski swojej wyjaśnij zaistniałą sytuację.
 9. @ DIESELkochanie kiedy będziesz z tym maczkiem? 😋

  Czekam napalony na ciebie ❤️

  1. Show previous comments  3 more
  2. BotDevil

   BotDevil

   Degradację chcca dać za to że diesel rozkochał i na obiecywał nocnych igraszek ah :PepeSad2:

  3. .x狡猾なキツネ
  4. BotDevil

   BotDevil

   Ujezdzalbym lepiej niz @ Patryczkurampe na słynnym filmie :HYPERSL:

 10. Nowe hasło zostało wysłane w wiadomości prywatnej.
 11. Wyniki losowania z okazji Dnia Dziecka z 1s2k! Na samym wstępie dziękuje każdemu za tak aktywny i kreatywny udział w evencie. W imieniu całej administracji chciałbym poinformować, że jest nam niezmiernie miło czytać aż tyle pozytywnych opinii na temat sieci. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne i motywuje do dalszego działania. Pamiętajcie, że to wszyscy razem tworzymy sieć i razem pniemy się ku górze! Do rzeczy... Nagrody główne: M4A4 Neo-noir (stan lekko używany) wygrywa @ Jogurt - w celu odebrania nagrody zgłoś się w wiadomości prywatnej do @ salvatore Dowolnie wybrana gra do 100 zł wygrywa @ niezapomniany - w celu odebrania nagrody zgłoś się w wiadomości prywatnej do @ Erwin. Gra Cities: Skyline wygrywa @ Fafka - w celu odebrania nagrody zgłoś się w wiadomości prywatnej do @ MagdalenaGS M4A4 Kosmiczna pustka (mocne zużycie) wygrywa @ Wisnia32169 - w celu odebrania nagrody zgłoś się w wiadomości prywatnej do @ ChrZ4n1K. PSC o wartości 50 zł wygrywa @ s1SB - w celu odebrania nagrody zgłoś się w wiadomości prywatnej do @ Erwin. PSC o wartości 20 zł wygrywa @ Petero i @ kerox - w celu odebrania nagrody zgłoście się w wiadomości prywatnej do @ Erwin. Nagrody pocieszenia: VIP na dowolnym serwerze na okres: 1 tygodnia – @ darken @ mateuszblitek @ Smrvvf @ tomkul777 @ Babuszka @ Sandra 2 tygodni – @ Kenszu力 @ s1lent @ Nethiri @ Лицар Роланд 3 tygodni – @ Carotek @ SQUeZ @ BELMONDO 4 tygodni – @ 333 [t] @ xRyBsoN Reputacja w ilości: 15 punktów - @ Danieloski @ GolompPowietrzny @ [email protected] TeTe-_- @ Oleczka. @ RUSEK PIETRUSEK @ Patryczku @ BotDevil 20 punktów - @ .x狡猾なキツネ @ melex_01 @ karamba @ Mumin. 30 punktów - @ Destiny ;] @ el_jefe @ Desiaa 40 punktów - @ Azur. @ Pieczywek 50 punktów – @ Skat Ranga VIP na forum na okres: 1 tygodnia – @ DaNiLoX @ voıɔe @ Pr0myk @ Mala_Mi @ Adrian. @ Thomas 2 tygodni - @ Tugeza @ uganda @ Sh0keN @ rolki na suficie 3 tygodni - @ f6ck @ KilluxD @ KroplaBezKItu 4 tygodni - @ KAKAROT @ bescik Odrobienie ostrzeżenia: Jednego – @ Vanish. @ kolaj8 @ d0pa1 @ [W]3eD @ Denver @ S0u Dwóch – @ m1siek @ .tf.dzuk3son ム 60siatka @ Menel. @ KoronaALKO Zmiana nicku na forum – @ UMIARKOWANIE ZIMNA SUKA @ j4ckob @ Parasolka @ Destro @ iTreazik Zasady odbierania nagród: Na odebranie nagród macie 7 dni. Po ich upływie nagroda przepada. Nie ma możliwości przekazywania nagród innym osobom. Po odbiór nagród głównych proszę się kierować w wiadomości prywatnej do wyznaczonych osób. Po odbiór nagród pocieszenia zapraszamy do tego >działu<. Dodatkowo proszę oznaczać właścicieli i opiekunów serwerów w temacie w celu szybszego dodania nagród. Z pozdrowieniami, Administracja 1s2k
 12. Witajcie moi drodzy! Dziś wypada ten dzień w roku, w którym każdy z nas, nie cofając się w czasie, nie patrząc na zdjęcia może przez chwilę znów poczuć się dzieckiem! Bo przecież, w każdym z nas drzemie mały urwis, nieprawdaż!? Z tej okazji administracja 1shot2kill postanowiła umilić Wam ten dzień w bardzo wyjątkowy i przez każdego lubiany sposób. Będziemy rozdawać prezenty! W końcu jesteście poniekąd naszymi dziećmi! Jak otrzymać prezent? Wystarczy napisać za co tak naprawdę lubisz naszą sieć bądź stworzyć krótki wierszyk/rymowankę o 1s2k. Dodatkowo trzeba wybrać sobie jedną liczbę z przedziału 1-150, która będzie potrzebna podczas losowania. Każdemu przysługuje tylko jedna cyfra, a zatem każdy może otrzymać tylko jedną nagrodę! Nagrody główne Nagrody pocieszenia Jedynym wymogiem wzięcia udziału w losowaniu prezentów jest posiadanie konta na forum minimum 30 dni. Zapisywać się możecie do godziny 22:00 dnia dzisiejszego. Wyniki pojawią się na forum pomiędzy 23:00-24:00.
 13. Dodano i poprawiono Anty Rush na: de_survivor de_barcelona de_storm de_vertigo de_westwood_big Dodano boxy na: de_survivor de_barcelona de_storm de_vertigo
 14. Grafika została wykonana! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 15. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.