Jump to content

DIESEL

Junior Admin
 • Posts

  432
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • Donations

  0.00 PLN 

Other groups

Manager CS 1.6 Only DD2 Manager CS 1.6 GO:MOD Guardian CS 1.6 Only DD2 #2

Member of the administration

This user is in administration

DIESEL last won the day on June 2

DIESEL had the most liked content!

About DIESEL

 • Birthday August 20

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

8,708 profile views
 1. Drodzy gracze! W związku z chwilową, słabszą frekwencją na serwerze DD2#2 postanowiliśmy wziąć go pod lupę i wstępnie ustalić, potencjalne zmiany. Zdajemy sobie sprawę, że w swojej świetności był on topowym serwerem na świecie, ale czas niestety potrafi zniszczyć wszystko. Serwer miał pozostać klasykiem, ale patrząc na obecną politykę 1.6 oraz serwerów DD2 jest to niemożliwe. Mieliśmy dwie opcje. Pierwszą to pozostawienie serwera w obecnym stanie i oczekiwanie na niewiadomą bądź druga opcja, która tyczyła się reworka serwera. Jak sami możecie zauważyć po temacie postanowiliśmy spróbować zmienić lekko serwer, żeby dalej mógł funkcjonować w jakiś godny sposób. Czego możemy spodziewać się po nowym DD2#2? Wprowadzony zostanie na serwer HUD. Wprowadzony zostanie system rang z CS:GO. Pojawi się waluta serwerowa w postaci Punktów Gracza (nazwa może ulec zmianie). Wprowadzenia skinów dla zwykłych graczy. Pojawią się skiny w wersji 1.6 oraz CS:GO. VIP będzie miał możliwość posiadania indywidualnych skinów. Działać będzie to jak dotychczas tylko zostaną one zaktualizowane. Wprowadzenie barier przedzielający mapę na pół, gdy na serwerze będzie mniejsza ilość graczy. Zlikwidowania antyrusha ? - jest to kwestia bardzo drażliwa, ponieważ VIP posiada dwa skoki, dzięki którym bardziej skillowi gracze mogą robić cuda. Tutaj pozostawiam wybór graczom. Zachęcam do głosowania w ankiecie. Jest to wstępny opis zmian, które mam nadzieję zostaną wprowadzone na serwer. Ogranicza nas jedynie czas i ilość techników. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami damy radę w jakimś stopniu odbudować dawną potęgę tego serwera. Temat pozostawiam otwarty, gdyby ktoś chciał dodać coś od siebie. Pamiętajcie, wiara umiera ostatnia! Z pozdrowieniami Administracja Serwera DD2#2
 2. DIESEL

  Ssy Raq

  Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 3. Niemiły człowiek i tyle :PepeSad2:

  1. Show previous comments  26 more
  2. DIESEL

   DIESEL

   Właśnie widać po czacie  t Szymek Twoje świrowanie.

  3. Tugeza

   Tugeza

   Emm to kot po klawiaturze biega, bo ja to cichy i nieśmiały człowiek jestem 

  4. DIESEL

   DIESEL

   My już dobrze znamy tą bajere 

 4. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. Plugin ma ustawiony zbyt duży sens. Zostanie to poprawione na dniach. Przepraszamy za utrudnienia i życzymy miłej gry!
 6. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Na odwołanie od bana gracz ma 72h. Dodatkowo grałeś na aktywnym banie.
 8. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.