Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Saszko Weblin.

Bywalec
 • Content Count

  368
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  3d 9h 34m 54s

About Saszko Weblin.

 • Rank
  "Kochanek Wielkiej Niedźwiedzicy"
 • Birthday January 6

Information

 • Sex
  Mężczyzna/Man

Equipment

 • PC
  Windows 10 Pro
 • Mobile
  Android 7.0

Contact

 • Steam
  Saszko Weblin.

Recent Profile Visitors

5,698 profile views
 1. Po 3 dniach gry, po kilka map dziennie stwierdzam, że gra na tym serwerze nie ma sensu, odkąd komandos stał się tak mocną klasą. Exp niby zmieniony z tego co mówią, lecz to jest niezauważalne. Dawniej gra na tym serwerze była o wiele przyjemniejsza, a dzisiaj? Nie ma strzelania, wejdzie ci tym komandosem, niewidzialny, teleportuje się, połowe pocisków blokuje, kondycji tyle, że nie da się nawet odskoczyć ni nic. Wybija praktycznie całą drużynę. Zrobiliście nindżę na tym serwerze i serwer świeci pustkami, a ile jest zdenerwowania wśród graczy przez tego komandosa, to nie wspomnę. Wszedłem teraz sobie postrzelać, ale nawet pocisku nie wystrzeliłem, bo chwila po rozpoczęciu rundy leże z kosą w plecach. Thomas nie słucha w ogole co mu ludzie mówią i piszą. Jak opiekun, który gra max godzinę w miesiącu może wiedzieć czy zmiany na serwerze są dobre? To GT Thomasa https://www.gametracker.com/player/Thomas/145.239.17.241:27015/ 0 minut w ciągu tygodnia. Pograj sobie Thomas przynajmniej godzinę dziennie ( tyle ile przeciętny gracz - i postaw się na miejscu przeciętnego gracza) podczas gry kiedy grają komandosy to może coś zrozumiesz. Serwer jest od tych zmian beznadziejny, przykro to pisać po kilku latach gry, ale taka jest prawda. Edit: Ale Vicek bzdury wypisujesz Edit2: Rusek pietrusek, przecież ty jak grasz zwykłą klasą to po dwóch/trzech dedach zmieniasz klasę na komandosa i tyle twojej gry normalnymi klasami XD
 2. Może ci to nie imponuje, ale ten wpis - "Różni ludzie, różne poczucie humoru " świadczy o tym, że cię to śmieszy. Nie rozumiesz widzę jednej podstawowej rzeczy, że meczety to nie jest symbol Europy i ludzi, którzy tę Europę przez wieki budowali. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że w Pakistanie płonie meczet, a chrześcijanie się z tego publicznie śmieją. Ich śmiech, ale też i ten twój pierwszy wpis, to jest jak plucie w twarz chrześcijanom, ale też i tym, którzy się tą tragedią przejęli, bo nie tylko chrześcijanie płaczą za tą Katedrą.
 3. @ Janusz z 201Wczoraj zastanawiałem się, dlaczego nie gaszą z samolotów. Bali się o zawalenie stropu pod ciężarem wody? Dzięki @ Titania i @ CABAN, że odpowiedziałyście tym dwóm, bo ja jakbym im odpowiedział to dostałbym warna, tak mi podnieśli ciśnienie. @ Puchatydobrze, że zwróciłeś na to uwagę, kto się śmieje, bo chyba nie wszyscy zrozumieli. Płonąca Notre-Dame, jest jakby symbolem umierającej,chrześcijańskiej Francji. Francji, która dawniej była potęgą, Francji, która stoczyła największą ilość wojen ze wszystkich państw na świecie. A dziś umiera... Niestety, w ostatnim czasie we Francji kościoły znikają w przerażającym tempie. Nie jestem jakiś fanatykiem katolickim, sam w kościele nie byłem od bardzo wielu lat, ale uważam, że niszczenie wiary chrześcijańskiej w państwach, doprowadza te państwa do upadku, przede wszystkim moralnego, ale też jako wspólnoty. Francja jest naprawdę dobrym przykładem, co robi postępująca ateizacja, co robi głupia lewicowa polityka, która Francja obrała już lata temu. I nam próbują wcisnąć, że te "normy" z zachodu, że są dobre, takie "cool" i postępowe. We Francji też dawniej wciskano ludziom, że chrześcijaństwo to ciemnogród, tak jak robi się to dziś w Polsce. Francuzi wyparli się chrześcijaństwa w imię ateizmu, myśląc, że to ciemnogród. W nagrodę dostaną inną wiarę, wiarę, która nie bierze jeńców, bo ateizm według tej wiary = śmierć.
 4. We Francji płonie Katedra Notre-Dame, jeden z najważniejszych symboli chrześcijaństwa/katolicyzmu na świecie. Już nawet pomijając religię, jest to przecież zabytek, dziedzictwo kultury i jedna z najpiękniejszych budowli na świecie. A tymczasem, zwróćcie uwagę na zdjęcie i osoby, które się z tego wydarzenia śmieją:
 5. Uratowałem jej życie, kiedy jej matkę przejechał samochód. Była tak mała, że nie potrafiła się jeszcze dobrze poruszać, ale udało się i żyje. Dziś jest nieznośna
 6. Oo panie. Wtedy to sam Mossad zająłby się sprawą
 7. Taka propozycja pojawiła się już wcześniej i została odrzucona, więc i teraz jestem przekonany, że tak będzie. Jako jeden z graczy, który gra tu od samych początków, jestem na nie. Dlaczego? -Po co wprowadzać takie zmiany, które praktycznie nic nowego nie wnoszą, tylko kłopoty i utrudnienia? -Ludzie są przyzwyczajeni, że na tym serwerze nie ma zakazu raszu, więc non stop łamany by był regulamin. -Gram tu praktycznie od początku i wiem, że ludzie sobie chwalą ten brak anty raszu, sam nie wyobrażam sobie gry na tym serwerze po wprowadzeniu takich zmian -Takie perki, jak duch, przyspieszenie raszera i inne nie miałyby najmniejszego sensu, tak jak klasy np. raszer. -To tylko dodatkowa niepotrzebna "praca" dla adminów i wyłapywanie raszujących, potem skargi na forum, bo gracz uważa, że nie raszował, a admin, że tak i opiekuni muszą zajmować się jakimiś bzdetami typu rasz. Takie zmiany wprowadziłyby jedynie zamęt i nic poza tym. Myślę, że Tomek nie postradał zmysłów by wprowadzać takie zmiany.
 8. Drodzy gracze i użytkownicy tego forum. 10 czerwca gramy mecz z Izraelem w eliminacjach do euro 2020. Jeżeli wygramy, zostaniemy oskarżeni o antysemityzm. Tak będzie, nie kłamie. Dobranoc.
 9. Przecież ten atut to jedno wielkie nieporozumienie. Chłopy się ładują tym i są nie do zabicia. Ja rozumiem, beton, da się zabić w głowę. Ale żeby nie dało się zabić żadnym sposobem gościa z tym atutem? Przesada i to wielka. psuje rozgrywkę niemiłosiernie.
 10. Nie wiem po co dodaliście te atuty, ale jeżeli już są to zróbcie tak żeby nie mogły być aktywne na rozgrzewce. Przed chwilą grałem i gość ma atut, który blokuje wszystkie pociski i nie da się go praktycznie zabić na rozgrzewce. Taka mała uwaga.
 11. @ThomasJa również jestem graczem, jak i inni moi znajomi serwerowi, którzy mają takie samo zdanie jak ja. Exp jeszcze w styczniu był ciężki, owszem i każdy chciał żeby go zwiększyć, ale nie aż tak jak jest teraz. Parę expa za kila i misjach by wystarczyło i o to prosili gracze. Wątpię, że ktokolwiek prosił o tak wysokie zwiększenie expa, tym bardziej, że tylu ludzi narzeka na ten exp. Może i spadła ilość graczy cs 1.6 ale żadnego to przekładu na cod 201 nie ma. Ilość graczy tego akurat coda spadła po wprowadzonych zmianach. @bake123W tydzień na luzie można wbić 201 ze śmieszną ilością kili
 12. Nie mogę edytować poprzedniego posta. Exp na serwerze nadal jest nieporozumieniem. Chłop ma zaledwie 4k kili i zaraz 170 lvl komandosem, tydzień po resecie. Gdzie dawniej taki lvl żeby wbić trzeba było mieć 15k kili. Słyszałem, że exp jest o wiele większy gdy zadaje się duże obrażenia, typu nóż u komandosa i awp u komandora. To to jest dyskryminacja innych klas, bo komandos i komandor w każdego bije po 1k+, a zwykłą klasą czasem ciężko zadać 100 obrażeń w głowę. To coś tu jest nie tak. Już nie wspomnę o tych atutach, które zostały dodane, typu cod 401, zbędna całkowicie rzecz. Myślałem, że podkręcicie expa na fragach, DLA KAŻDEGO a nie dla wybranych. (choć i tak exp jest zbyt duży nawet dla klas zwykłych) Np. jeżeli mamy (nie wiem ile jest teraz, posluguje sie starymi danymi) 12 xp za fraga, z vipem 24 xp, to dodać 50% aktualnego expa za fraga. Czyli po ulepszeniu expa 18 xp za zabójstwo bez vipa, 36 xp za zabójstwo mając vipa. Plus większy exp za misje.Ten exp jaki jest teraz jest naprawdę za duży. Nie grałem od stycznia, wtedy jeszcze był stary exp i serwer cieszył się o wiele większą ilością graczy, bo było ciężko. Teraz serwer przyciąga niestety graczy najsłabszych, bo jest bardzo łatwo z expem. Albo serwer jest hard, jak w nazwie, albo nie. Pisałem z wieloma ludźmi z serwera i każdy narzeka na zmiany jakie nastąpiły. Kiedyś tydzień po resecie do tego w sobotę, serwer był całkowicie zapełniony graczami, a teraz? Dziś sobota jest, a graczy max 20. Ja też nie zamierzam wracać, bo zmiany jakie się dokonały są tylko i wyłącznie na minus i nie tylko ja tak sądzę. Mam nadzieję, że jakieś wnioski z tego co napisałem wyciągniecie, bo gram tu od samych początków i zawsze chciałem żeby serwer był pełny. Sory Tomek, ale myślę, że o wiele bardziej znam realia tego serwera niż ty, bo spędziłem na nim co by nie mówić, kilka tysięcy godzin :-) To co napisałem jest tylko moją dobrą radą, a co z nią zrobicie zależy od was. Mam jednak cichą nadzieję, że stare czasy wrócą, a bardzo złe zmiany, które zostały wprowadzone ostatnimi czasy, odejdą na śmietnik historii.
 13. Mam nadzieję, że zmiany będą polegać na tym, że nie będzie free lvla. Wystarczy trochę exp podkręcić na fragach i misjach i tyle. Dziś wszedłem na dwie mapy, wchodzi do gry jakiś gościu, na start dostaje raszera 51 i lata jak szalony na speedzie. Nie do ogarnięcia z bliska. Free lvl to zło na ten serwer. I do tego te lvle w top15, same 201, a tylko 1 gracz przekroczył 10k zabójstw. Gdzie wcześniej miałem po 15k zabójstw i jakiś 140lvl+. Oby na następny reset nie było tego free lvla, tym bardziej, że i 1s2k trochę na tym traci, bo nikt nie będzie kupował expa zaraz po resecie skoro za darmo jest 50lvli.
 14. @ Adrian."Zauważ też że wszystkie propozycję idą żeby zwiększyć exp bo oni nie wbiją 201 lvl. I cały czas lament bo nic nie jest zmieniane, exp został zwiększony tylko na następny reset trzeba lekkie poprawki tego zrobić." - Ta odpowiedź jest nijaka, nic z niej nie można konkretnego wyciągnąć. -Jeżeli propozycje idą takie by exp zwiększyć to raczej go zwiększyć za fraga itd, jak wyżej pisałem, a nie dawać na start 51, gdzie max to 201. -Jeżeli nic nie zmienia to jest lament, ale jak zmienia to z takim rozmachem, że znów pojawia się lament. Nie lepiej wprowadzać małe zmiany, a nie od razu z takim rozmachem? Bo 1/4 lvla maksymalnego na start dostawać, to rozmach straszny. Tematu na razie nie zamykajcie, przynajmniej przez jakiś czas niech otwarty zostanie, bo myślę, że nie ja jeden jestem przeciwko takiemu expowi. @ ThomasCzy exp po zmianie nadal będzie polegał na tym, że na start dostajemy lvle? Bo jeżeli tak, to nic tu po mnie. Czekam na odpowiedź.
 15. No dobry wieczór. Mam nadzieję, że o mnie nie zapomnieliście, ogółem. Ale do rzeczy. Wchodzę na serwer, bo chciałem sobie trochę postrzelać w wolnym czasie i co widzę? Wybieram klasę i nagle exp skacze z 1 lvla do 51, myślę sobie jakiś bug. Wychodzę i wchodzę ponownie, ale nie, na innym nicku to samo, z 1 na 51 wbijam lvl po wybraniu klasy. Więc się pytam, to tak na stałe? Nie uważacie, że to przesada? Dla mnie to zero przyjemności teraz z wbijania lvla, od razu 51 to przesada i to gruba. Moim zdaniem zwiększyć exp ogólny (fragi, misje), i żeby zdobywać go aktywnością w grze, a nie samym wybraniem klasy jesteśmy obdarowywani tak wysokim lvlem. Zaiste niech się stanie się powrót do wcześniejszego expa, bo obecny exp raczej odpycha (przynajmniej mnie) od grania na tym serwerze. Naprawdę przesada, zmień to Tomek, dobra rada! Tym bardziej, że expiąc na Bronsonie z rana można śmiało wbić z 50 lvli. PS. Pozdrawiam wszystkich dobrych ludzi i Janusza
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.