Jump to content
 • Home
 • Saszko Weblin.

  Bywalec
  • Content Count

   372
  • Entries from Chatbox

   0
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   3d 10h 15m 40s

  About Saszko Weblin.

  • Rank
   "Kochanek Wielkiej Niedźwiedzicy"
  • Birthday January 6
  • Joined

  Information about me

  • Sex
   Mężczyzna / Male

  Recent Profile Visitors

  6,087 profile views
  1. Legenda powróciła!! 😎

  2. Nick podejrzanego: l< l_, E 5 Z C Z Serwer: 201 IP/Steam ID (komenda amx_ip wszystko pokaże): #18 "l< l_, E 5 Z C Z" 1570 VALVE_0:4:815886419 37 18:27 75 0 Link do demka:https://www90.zippyshare.com/v/ijCUAKL3/file.html Czas akcji:- Opis sytuacji: Nie ma czego opisywać.
  3. Nick podejrzanego: {Kalif} Serwer: 201 IP/Steam ID (komenda amx_ip wszystko pokaże): # 2 {Kalif} 1091 STEAM_101986768010 16 0509 27 4 Link do demka:https://www50.zippyshare.com/v/cKrj1FnL/file.html Czas akcji:Krótkie demko, nie trzeba nic rozpisywać. Czarno na białym. Opis sytuacji: Przykre, że gość lata już od kilku dni na odpale, a nie dostał jeszcze bana. Zgłaszanie na [email protected] i nie tylko w tym przypadku nie ma sensu, admini chyba boją się banować, a często nawet nie sprawdzają zgłaszanych im osób
  4. Na tak. -posiada mikro i go żywa -miły -kulturalny -nie zaczepny, spokojny -spędza sporo czasu na serwie -dobry człowiek ogółem Można dać szansę, poradzi sobie
  5. Chcę sobie pograć, wchodzę do gry, a gość zasuwa na moim nicku, tylko literę pierwszą ma wielką. Niby pierwsza litera wielka, ale ja na swój nick wbić nie mogę, bo mam 1 z przodu... Nie da sę tego jakoś zmienić? bo to przesada, że wystarczy zmienić jedną literę na wiekszą lub mniejszą i ktoś blokuje nasz nick. Chłop co chwila zmienia litery, dostał bana i dalej wbija zmieniając poszczególnie litery i ja pograc nie mogę XD
  6. Po 3 dniach gry, po kilka map dziennie stwierdzam, że gra na tym serwerze nie ma sensu, odkąd komandos stał się tak mocną klasą. Exp niby zmieniony z tego co mówią, lecz to jest niezauważalne. Dawniej gra na tym serwerze była o wiele przyjemniejsza, a dzisiaj? Nie ma strzelania, wejdzie ci tym komandosem, niewidzialny, teleportuje się, połowe pocisków blokuje, kondycji tyle, że nie da się nawet odskoczyć ni nic. Wybija praktycznie całą drużynę. Zrobiliście nindżę na tym serwerze i serwer świeci pustkami, a ile jest zdenerwowania wśród graczy przez tego komandosa, to nie wspomnę. Wszedłem teraz sobie postrzelać, ale nawet pocisku nie wystrzeliłem, bo chwila po rozpoczęciu rundy leże z kosą w plecach. Thomas nie słucha w ogole co mu ludzie mówią i piszą. Jak opiekun, który gra max godzinę w miesiącu może wiedzieć czy zmiany na serwerze są dobre? To GT Thomasa https://www.gametracker.com/player/Thomas/145.239.17.241:27015/ 0 minut w ciągu tygodnia. Pograj sobie Thomas przynajmniej godzinę dziennie ( tyle ile przeciętny gracz - i postaw się na miejscu przeciętnego gracza) podczas gry kiedy grają komandosy to może coś zrozumiesz. Serwer jest od tych zmian beznadziejny, przykro to pisać po kilku latach gry, ale taka jest prawda. Edit: Ale Vicek bzdury wypisujesz Edit2: Rusek pietrusek, przecież ty jak grasz zwykłą klasą to po dwóch/trzech dedach zmieniasz klasę na komandosa i tyle twojej gry normalnymi klasami XD
  7. Żałoba była konieczna, tak samo jak konieczna była żałoba po asterce bożej na szkolnej. Więc można by powiedzieć, że teka to trochę taka asterka boża. Kilka miesięcy temu, była inna ekipa i inny humor. Był to prawdziwy humor Choroszczański, który nie przez każdego jest rozumiany, bo nie każdy jest wtajemniczony w Belweder na Szkolnej. A co do czajniczka, naprawdę, ten człowiek to geniusz. Nikt nigdy tyle łez ze mnie nie wycisnął co ten człowiek. Naprawdę, płakałem wiele razy. Nie było minuty żebym go nie prowokował do odezwania się przez mikro. A gdy już tylko to zrobił, łzy śmiechu lały się strumieniami. Niesamowita osobistość, dobry człowiek.
  8. Może ci to nie imponuje, ale ten wpis - "Różni ludzie, różne poczucie humoru " świadczy o tym, że cię to śmieszy. Nie rozumiesz widzę jednej podstawowej rzeczy, że meczety to nie jest symbol Europy i ludzi, którzy tę Europę przez wieki budowali. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że w Pakistanie płonie meczet, a chrześcijanie się z tego publicznie śmieją. Ich śmiech, ale też i ten twój pierwszy wpis, to jest jak plucie w twarz chrześcijanom, ale też i tym, którzy się tą tragedią przejęli, bo nie tylko chrześcijanie płaczą za tą Katedrą.
  9. @ Janusz z 201Wczoraj zastanawiałem się, dlaczego nie gaszą z samolotów. Bali się o zawalenie stropu pod ciężarem wody? Dzięki @ Titania i @ CABAN, że odpowiedziałyście tym dwóm, bo ja jakbym im odpowiedział to dostałbym warna, tak mi podnieśli ciśnienie. @ Puchatydobrze, że zwróciłeś na to uwagę, kto się śmieje, bo chyba nie wszyscy zrozumieli. Płonąca Notre-Dame, jest jakby symbolem umierającej,chrześcijańskiej Francji. Francji, która dawniej była potęgą, Francji, która stoczyła największą ilość wojen ze wszystkich państw na świecie. A dziś umiera... Niestety, w ostatnim czasie we Francji kościoły znikają w przerażającym tempie. Nie jestem jakiś fanatykiem katolickim, sam w kościele nie byłem od bardzo wielu lat, ale uważam, że niszczenie wiary chrześcijańskiej w państwach, doprowadza te państwa do upadku, przede wszystkim moralnego, ale też jako wspólnoty. Francja jest naprawdę dobrym przykładem, co robi postępująca ateizacja, co robi głupia lewicowa polityka, która Francja obrała już lata temu. I nam próbują wcisnąć, że te "normy" z zachodu, że są dobre, takie "cool" i postępowe. We Francji też dawniej wciskano ludziom, że chrześcijaństwo to ciemnogród, tak jak robi się to dziś w Polsce. Francuzi wyparli się chrześcijaństwa w imię ateizmu, myśląc, że to ciemnogród. W nagrodę dostaną inną wiarę, wiarę, która nie bierze jeńców, bo ateizm według tej wiary = śmierć.
  10. Dobrze wiedzieć, że TeKa jednak żyje. Swoją drogą, skoro nie grał kilka miesięcy, to teraz będzie musiał się trochę "wyżyć", także, macie załatwione lanie na kolejne kilka miesięcy, bez przerwy.
  11. We Francji płonie Katedra Notre-Dame, jeden z najważniejszych symboli chrześcijaństwa/katolicyzmu na świecie. Już nawet pomijając religię, jest to przecież zabytek, dziedzictwo kultury i jedna z najpiękniejszych budowli na świecie. A tymczasem, zwróćcie uwagę na zdjęcie i osoby, które się z tego wydarzenia śmieją:
  12. Uratowałem jej życie, kiedy jej matkę przejechał samochód. Była tak mała, że nie potrafiła się jeszcze dobrze poruszać, ale udało się i żyje. Dziś jest nieznośna
  13. Oo panie. Wtedy to sam Mossad zająłby się sprawą
  14. Taka propozycja pojawiła się już wcześniej i została odrzucona, więc i teraz jestem przekonany, że tak będzie. Jako jeden z graczy, który gra tu od samych początków, jestem na nie. Dlaczego? -Po co wprowadzać takie zmiany, które praktycznie nic nowego nie wnoszą, tylko kłopoty i utrudnienia? -Ludzie są przyzwyczajeni, że na tym serwerze nie ma zakazu raszu, więc non stop łamany by był regulamin. -Gram tu praktycznie od początku i wiem, że ludzie sobie chwalą ten brak anty raszu, sam nie wyobrażam sobie gry na tym serwerze po wprowadzeniu takich zmian -Takie perki, jak duch, przyspieszenie raszera i inne nie miałyby najmniejszego sensu, tak jak klasy np. raszer. -To tylko dodatkowa niepotrzebna "praca" dla adminów i wyłapywanie raszujących, potem skargi na forum, bo gracz uważa, że nie raszował, a admin, że tak i opiekuni muszą zajmować się jakimiś bzdetami typu rasz. Takie zmiany wprowadziłyby jedynie zamęt i nic poza tym. Myślę, że Tomek nie postradał zmysłów by wprowadzać takie zmiany.
  15. Drodzy gracze i użytkownicy tego forum. 10 czerwca gramy mecz z Izraelem w eliminacjach do euro 2020. Jeżeli wygramy, zostaniemy oskarżeni o antysemityzm. Tak będzie, nie kłamie. Dobranoc.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.