Jump to content
Z powodu testu wyłączono tabelkę serwerów. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.

Saszko Weblin.

Bywalec
 • Content Count

  400
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Saszko Weblin. last won the day on December 28 2019

Saszko Weblin. had the most liked content!

About Saszko Weblin.

 • Rank
  "Kochanek Wielkiej Niedźwiedzicy"
 • Birthday January 6

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

7,549 profile views
 1. @ Janusz z 201 Janko, kara, która wcześniej wymieniłem pochodzi z prywatnego kodeksu Krzysztofa K (BO RODO). Edit: Ja daję chłopakowi plusa za samą chęć.
 2. Surowa kara powinna być za to wyciągnięta. 25 lat albo sto złotych grzywny.
 3. Wsparcie ogniowe na serwerze z rakietami samonaprowadzającymi na 80 lvlu, to jakieś nieporozumienie. Gracz stoi na swoim respie i zabija graczy latając rakietami na drugiego respa. Jedną rakietą może zabić 3-4 graczy na raz, którzy stoją blisko, a takich rakiet ma kilka. Ludzie narzekają na te rakiety, kilka rund, po czym z 30 osób robi się 20 i mniej. Ciężko nazwać to grą, jeśli granie polega na tym kto się lepiej ukryje na respie przed rakietą. Sam teka, który grał tym w poprzedni reset chwalił się, że przez jego rakiety było 5 ludzi na serwerze. Niech wsparcie ma zwykłe rakiety, a nie rakiety, które wypędzają ludzi z serwera.
 4. 1:36 - 1:58 0:26 - 0:41 / 2:26 - 2:48 0:52 - 1:04 I NAJWAŻNIEJSZE: 0:00 - 0:15
 5. przestańcie szkalować moje koty i tego bobra, który zresztą prawdopodobnie był pijany
 6. https://fakty.interia.pl/mazowieckie/news-mazowieckie-bobr-ugryzl-kobiete-w-jej-domu,nId,4371831
 7. Janusz, sto procent racji. Większość resetów było na odje... Te resety, które coś wnosiły, to można na palcach jednej ręki policzyć i taka jest prawda. 90% resetów na odje... I tyle. To, że naprawiliście jakiś błąd, czy dodaliście nowe rsy to wiele nie zmienia. Mam nadzieję, że na następny reset coś ruszy i serwer znowu będzie przepełniony, bo szkoda byłoby mi opuszczać serwer i ludzi i tą naszą śmieszną, specyficzną a zarazem wspaniałą atmosferę, która żeśmy wszyscy razem stworzyli.
 8. Intelektualisto, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, skoro twierdzisz, że komórki nowotworowe porównałem do wirusa. Jeśli nie zrozumiałeś tego jaki był zamiar i dlaczego przytoczyłem tę statystykę to mi bardzo przykro. :(
 9. W Polsce co roku choruje na raka +- 164 000 ludzi. Umiera 100 000, czyli jest to około 67% zgonów. Koronawirus, liczba chorych na całym świecie - 95 000, liczba zgonów - 3300. Czyli jakieś +- 3,5% Czym jest te 3,5% zgonów przy 67% zgonów rocznych z powodu raka w Polsce? Dodam, że obecnie w Polsce, ponad 1 milion ludzi jest chorych na raka. Nie mogę się doczekać kiedy w końcu przestaną pi*******ć o tym wirusie, bo rzygać się chce już jak o tym słyszę. PS. Współczuję temu wirusowi jeśli trafi na podlasie, co on się biedny będzie miał z tymi podlasianami
 10. Ja już nawet tam nie zaglądam, bo nie ma po co, jeśli gra max 12 ludzi (z hltv!). Może coś się zmieni jeśli zmienicie kilka rzeczy: - awanse, zwiększyć ilość, 40, 80, 120, 160, 200 - usunąć jakąś część klas, dodać nowe - musicie być otwarci na propozycje graczy, a nie zamykać kolejne tematy - klasy, osłabiajcie je z głową, a nie, że zepsuliście np. klase z minami i teraz w ogóle nią nikt nie gra, a zawsze było kilka osób, które nią grało - dodać nowe mapy, w tym eldorado, o które pisze już x10 by je dodać Admini, nie banujcie ludzi za byle co. Często widziałem, że ludzie lecieli za jedno słowo na "k" z banem. Banowanie ludzi, którzy pierwszy raz wbili na serwer i źle postawili minę to duża przesada. Ja na miejscu takiego gracza nie wbiłbym ponownie na serwer, jeśli za byle mine wyleciałbym na pół h. Jeśli jakieś większe zmiany nic nie dadzą, to znaczy, że serwer pada i trzeba się z tym pogodzić.
 11. SEPARATYSTA NA ADMINA. GRACZE Z 201 ZAPRASZAM DO DYSKUSJI. 

  WIEM, ŻE CHCIELIBYŚCIE MIEĆ TAKIEGO ADMINA JAK JA. ALE NIESTETY NIE ZASŁUGUJECIE NA MNIE.

  1. Show previous comments  7 more
  2. Pazula

   Pazula

   @ Saszko Weblin. boś ty dobry podlasinianin jest, a 2 lata obok mieszkałem cb to wiem , że podlasie to coś więcej niż województwo. 

  3. Saszko Weblin.

   Saszko Weblin.

   @Pazulai za to cie lubię, ty masz zawsze rację misiek

  4. Ahaa

   Ahaa

   Jesteś za słaby na admina :x

 12. Jak nie grasz na 201, to po co się wypowiadasz w podaniach? 
  PS. Ogarnij lagi, bo na 401 ludziom łzy się leją przez twoje teleporty, "porządny facecie".

  1. Show previous comments  8 more
  2. Saszko Weblin.

   Saszko Weblin.

   @MarlenA ty jesteś jakimś strażnikiem teksasu, że wchodzisz pod mój post i zaczynasz mi pisać, co mogę, a czego nie? Nie dość, że sama przylgnęłaś do mojego postu razem ze swoim kolegą, to jeszcze mi prowokacje zarzucasz w stosunku do was. Kiedy ja nawet o was słowem nie wspomniałem. Ośmieszasz się troszkę. Bez odbioru, bo szkoda czasu, MOJEGO  :---)

  3. Saszko Weblin.

   Saszko Weblin.

   @PROSTO1910Ty chyba nawet przecinki gubisz przez te lagi.

  4. Marlen

   Marlen

   Ja Cię po prostu chronię przed tym żebyś Ty się nie ośmieszył jak Ci ktoś z góry zwróci uwagę albo sieknie warnika, ale niech będzie że to ja się ośmieszam, mi to lotto, szczególnie jeszcze, że mówi to ktoś taki :-) Miłego dzionka toxicu malusi.

 13. Nie jestem za zwiększeniem expa, a za tym by awanse zaczynały się na 40, 80, 120, 160 i ostatni na 201. Jeśli ostatni awans jest na 160, to ludziom nie chce się wbijać 201, bo po co.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.