Skocz do zawartości
 • Sky
 • Blueberry
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Cherry
 • Default
 • Banana
 • Apple
 • Military
 • Emerald
 • Chocolate

Freezyee

Donator

Ostatnia wygrana Freezyee w dniu 27 Lipiec

Użytkownicy przyznają Freezyee punkty reputacji!

Członkostwo w grupie Donator

Użytkownik należy do grupy donatorów.

O Freezyee

 • Tytuł
  D*pek
 • Urodziny 24.09.2003

Informacja

 • Płeć
  Mężczyzna/Man
 • Lokalizacja
  Poland
 • PC
  Windows 7 Professional
 • Mobile
  Android 7.0

Kontakt

 • GG
  62795178 <--- Prawie nigdy!
 • Steam
  ζ͜͡Freezyee

Ostatnie wizyty

6 001 wyświetleń profilu
 1. Tobie co? Opluty czy zrezygniwales? :(

  1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
  2. Piotruś
  3. Dajesz Malina

   Dajesz Malina

   Krótka piłka zjiom

   Nie, nie Ty

    

  4. Freezyee

   Freezyee

   Hm smutno. Smutno. @Dajesz Malina martw się o swoje jak nie wiesz... O nie już się zbierają... jak to mówią, w grupie siła. 

 2. Wowow. Zielony? Gratki. 

  1. Poli
  2. Piotruś

   Piotruś

   murzyńska zieleń

 3. Nick: Freezy! Ilość warnow: 4 Reklamy: Przywileje Donator'a
 4. No cóż hot 15 Fressyyyy! Kwiatów nie dam bo nie mam, a bym miał to i tak bym nie dał, p3dałem nie jestem, ale mimo szczerych chęci. Oczywiście słowa, które w pamięci zostaną, a więc....

  Życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości, dużo miłości nich los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone, w dniu Twych urodzin nich będzie spełnione, aby wszystkie dobre dni w żółwim tempie upływały, a te złe szybko odchodziły w niepamięć. Byś zawsze był taki silny i się nie poddawał, żeby w Twoim życiu było jak najwięcej dni, w których powiesz - jestem szczęśliwy, żeby każdy następny dzień był niesamowity i wyjątkowy, abyś zawsze był uśmiechnięty i pełen życzliwości dla wszystkich Wariacie, by Twoje serduszko otrzymało zapłatę za Twoją dobroć, aby nieosiągalne cale stały się faktem dokonanym, tyle spokoju ile tylko potrzebujesz, tyle szaleństwa, abyś nie oszalał z tego nadmiaru wszystkiego, cudownej dziewczyny, która pokocha takim jakim jesteś oraz przyjaciół tych wiele prawdziwych od serduszka, którzy zawsze wysłuchają wesprą czy pomogą, cudownych dzieci, domu rodziny, by wiodło ci się jak najlepiej jak tylko może. ŻYCZY V1rusek<3

  1. Freezyee

   Freezyee

   Dziękuje =) 

 5. Ciężko się czyta. Wykonanie graficzne słabe, ale można zrozumieć. No, ale każdy potrafi dobrać kolory, aby było można rozczytac. P. S Nie zostałem zdegradowany za aktywność, bo w naszej kochanej tabeli redaktorów miałbym - 2/3 No jak ktoś już bardziej wychodzi przed szereg i dopytuje to już źle. Było napisać, że denerwowal redaktorów na konwersacji, a najbardziej dziewczynę właściciela Krystiana, więc został wydalony. Gratuluję Karolcia. Staralas się i w końcu się udało. :=)
 6. Wstawaj :) #murem_za_frozenem 

 7. A co z klasami z 501? Rozumiem, ale niektóre klasy są całkiem inne. Czyli po prostu usuwasz te serwery, a nie łączysz. i mydlisz oczy ludziom, żeby zapełniali te drugie serwery. Na 401 z tego co kojarzę, nie ma Zwiadowcy. Brak środków to zrozumiałe. To wali się prosto z mostu, że zostaną wyłączone, a nie połączone, bo to po prostu nierealne. Tutaj też sprawa z opiekunami. Po połączeniu serwerów będzie 3 opiekunów, czy 1 pójdzie w odstawkę? Czy jednak będzie ich 3 lub 4? Pozdrawiam! XDD P.S Serio pytam co z klasami 501. Może jednak masz magiczny sposób na połączenie tych serwerów w co wątpię.
 8. Mutant to byłoby bezsensowne. Niektóre mapy mają 2 ściany i mówiąc maksymalnie bardziej wyrażamy nasze myśli. Np. W celi jest kibelek za ścianą. Mówiąc ustawcie się maksymalnie pod tylną ścianą możemy wprowadzić rundę dla bardziej ogarniętych graczy, którzy faktycznie myślą. Co do skargi. Jeżeli nie powiedziałeś maksymalnie, a stał pod ścianą, ale nie maksymalnie to skarga słuszna, jeśli nie stales pod ścianą to niestety skarga nieslyszna kiedyś było, że nie trzeba tak stać, ale od twojej ostatniej wizyty trochę się zmieniło
 9. Punktacja. Dlaczego? No są tak zwane grupki społeczne, a na tym serwerze dość dużą grupką jest społeczność DS, więc wiadomo, że kolega zagłosuje na swojego przyjaciela/kumpla.
 10. Panie! Widzę, że zmiana nicku = zmiana podejścia do ludzi, zmiana charakteru. Dziwnie się zachowujesz. Myślisz, że tak trudno sprawdzić historię biss :p 

  1. futuba

   futuba

   JESTEŚ GENIUSZEM. TEODOREK NA PREZYDENTA

  2. effect.

   effect.

   wydaje mi się że nie przeszedłeś jeszcze czegoś takiego jak ja, nie życzę ci tego.

   Nie oceniach innych jak ich nie znasz.

  3. Freezyee

   Freezyee

   No to może PW :P Serioo nw o co chodzi. 

 11. Eh... jak mówi pewne przysłowie: "Pomysł świetny, ale wykonanie ch****e" Nie pierwszy wpadłes na ten pomysł. Było już 3 takie propozycje w ciągu 1,5 roku. Jestem jak najbardziej na tak i chętnie wezmę udział, ale trzeba to zrobić na poważne. Jest teraz tylee chętnych, a później nie będzie żadnego, albo 3-5, a bo to temu nie pasuje, bo godzina nie taka. Temu nie pasuje, bo dzis nie może Ciężko jest zorganizować coś takie, bo jak wiadomo nie każda mapa jest sobie równa. W jednej nie zamkniejsz celi, w drugiej nie ma co robić. Na każdego zawodnika powinna być taka sama mapa, ale większości im później tym gorzej, bo nie może być też ta sama mapa 3h i Ci którzy występują później będą mieli gorzej.
 12. Freezyee

   Archiwum Podanie #5 :(

  Hm.. Skoro wydał polecenie i podczas powtarzania zmienił je to ważniejsze są polecenia wydane te drugie. Np. "Bezruch w celach. Nakaz założenia czapki Afro, Bezruch w celach. Nakaz założenia czapki afro do odw." Mogę się mylić, ale tak mi się wydaje. :p Co do podania dałbyś sobie czas na ogarnięcie na spokojnie. Poczytaj regulamin i nie przejmuj się jak popełnisz błąd. Każdy popełnia błędy Kamil. Najważniejsze jest dojście do porozumienia. Jeśli jesteś w stanie naprawić błąd to go naprawiaj i się na nich ucz. Polecam. Jak na tą chwilę jestem na nie.
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.