Jump to content

Kacper

Administrator
 • Posts

  2,182
 • Joined

 • Days Won

  8
 • Donations

  310.00 PLN 

Everything posted by Kacper

 1. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 3. A to ma nawet swoje potwierdzenie. Jechałem ostatnio autobusem (dość dużo ludzi) i weszła straż miejska. Jeszcze nigdy nie widziałem takiego nagłego poruszenia o zakładanie maseczek bez żadnych słów XD
 4. Teraz jeszcze mają nam znowu przypominać o zasadach bezpieczeństwa, pandemia pokonana XD
 5. Sprawdźcie proszę, czy macie w poniższych miejscach możliwość stworzenia nowego tematu i odpisania na artykuł

  https://1shot2kill.pl/reports/

  https://1shot2kill.pl/portal/

   

  Jeśli ktoś nie ma - proszę o odpowiedź tutaj

 6. Wszystkie serwery Poprawka pobierania pliku sprayer.wav, Nowy wygląd komunikatu o otrzymaniu blokady na serwerze dla gracza
 7. Only AWP Aktualizacja skinów broni, Zwiększona minimalna możliwa wartość rate dla klienta (Jeśli gracze domyślnie korzystają z najniższej przepustowości dostępnej w grze, na serwerze przy dużej ilości graczy pojawią się niestabilne wartości ping i choke, teraz to nie wystąpi), Poprawiona funkcjonalność czatu do administratorów, Aktualizacja anticheata, Poprawka błędu polegającego na tymczasowym znikaniu pokazywania zadawanych obrażeń, Gracze z globalną blokadą komunikacji CS:GO nie będą już domyślnie zmutowani na serwerze, Wprowadzone menu z listą komend dla nowych graczy dostępne pod komendą !menu, Poprawka działania komunikatów czatu dla zagranicznych graczy, Dodane nowe IP domenowe dla serwera: awp.1s2k.pl Mapy: Usunięte: awp_garden awp_persian awp_lego8 Dodane: awp_kazki awp_lego_zizt awp_blocks awp_roost scout_lego Poprawka ograniczająca crashowanie gry podczas zmiany map.
 8. Arena 1vs1 102TR Aktualizacja skinów broni, Zwiększona minimalna możliwa wartość rate dla klienta (Jeśli gracze domyślnie korzystają z najniższej przepustowości dostępnej w grze, na serwerze przy dużej ilości graczy pojawią się niestabilne wartości ping i choke, teraz to nie wystąpi), Poprawiona funkcjonalność czatu do administratorów, Aktualizacja anticheata, Poprawka błędu polegającego na tymczasowym znikaniu pokazywania zadawanych obrażeń, Gracze z globalną blokadą komunikacji CS:GO nie będą już domyślnie zmutowani na serwerze, Wprowadzone menu z listą komend dla nowych graczy dostępne pod komendą !menu, Poprawka działania komunikatów czatu dla zagranicznych graczy, Dodane nowe IP domenowe dla serwera: arena.1s2k.pl
 9. Mirage/Cache Aktualizacja skinów broni, Nowe dźwięki na zakończenie rundy, Zwiększona minimalna możliwa wartość rate dla klienta (Jeśli gracze domyślnie korzystają z najniższej przepustowości dostępnej w grze, na serwerze przy dużej ilości graczy pojawią się niestabilne wartości ping i choke, teraz to nie wystąpi), Poprawiona funkcjonalność czatu do administratorów, Aktualizacja anticheata, Odblokowana możliwość podnoszenia AWP z podłogi, nawet jeśli limit jest osiągnięty, Menu broni VIP'a nie będzie się już wyświetlać od razu po połączeniu się z serwerem, Poprawka blokowania komend radiowych używanych do przeszkadzania w grze, Poprawka błędu polegającego na tymczasowym znikaniu pokazywania zadawanych obrażeń, Gracze z globalną blokadą komunikacji CS:GO nie będą już domyślnie zmutowani na serwerze, Wprowadzone menu z listą komend dla nowych graczy dostępne pod komendą !menu Poprawka działania komunikatów czatu dla zagranicznych graczy, Dodane nowe IP domenowe dla serwera: mc.1s2k.pl Poprawa wydajności działania serwera, Ilość slotów zwiększona do 23. Lista zmian jest zbiorowa z ostatniego okresu.
 10. Only Mirage #2 Aktualizacja skinów broni, Nowe dźwięki na zakończenie rundy, Zwiększona minimalna możliwa wartość rate dla klienta (Jeśli gracze domyślnie korzystają z najniższej przepustowości dostępnej w grze, na serwerze przy dużej ilości graczy pojawią się niestabilne wartości ping i choke, teraz to nie wystąpi), Poprawiona funkcjonalność czatu do administratorów, Aktualizacja anticheata, Odblokowana możliwość podnoszenia AWP z podłogi, nawet jeśli limit jest osiągnięty, Menu broni VIP'a nie będzie się już wyświetlać od razu po połączeniu się z serwerem, Poprawka blokowania komend radiowych używanych do przeszkadzania w grze, Poprawka błędu polegającego na tymczasowym znikaniu pokazywania zadawanych obrażeń, Gracze z globalną blokadą komunikacji CS:GO nie będą już domyślnie zmutowani na serwerze, Poprawione dodatkowe respawny, Wprowadzone menu z listą komend dla nowych graczy dostępne pod komendą !menu, Poprawka działania komunikatów czatu dla zagranicznych graczy, Dodane nowe IP domenowe dla serwera: mirage2.1s2k.pl Poprawa wydajności działania serwera, Ilość slotów zwiększona do 38. Lista zmian jest zbiorowa z ostatniego okresu.
 11. Only Mirage Aktualizacja skinów broni, Nowe dźwięki na zakończenie rundy, Zwiększona minimalna możliwa wartość rate dla klienta (Jeśli gracze domyślnie korzystają z najniższej przepustowości dostępnej w grze, na serwerze przy dużej ilości graczy pojawią się niestabilne wartości ping i choke, teraz to nie wystąpi), Poprawiona funkcjonalność czatu do administratorów, Aktualizacja anticheata, Odblokowana możliwość podnoszenia AWP z podłogi, nawet jeśli limit jest osiągnięty, Menu broni VIP'a nie będzie się już wyświetlać od razu po połączeniu się z serwerem, Poprawka blokowania komend radiowych używanych do przeszkadzania w grze, Poprawka błędu polegającego na tymczasowym znikaniu pokazywania zadawanych obrażeń, Gracze z globalną blokadą komunikacji CS:GO nie będą już domyślnie zmutowani na serwerze, Wprowadzone menu z listą komend dla nowych graczy dostępne pod komendą !menu Poprawka działania komunikatów czatu dla zagranicznych graczy, Dodane nowe IP domenowe dla serwera: mirage.1s2k.pl Poprawa wydajności działania serwera, Tickrate zwiększony do 128 (Test), Ilość slotów zwiększona do 32 (Test). Lista zmian jest zbiorowa z ostatniego okresu.
 12. Zrobienie takiej funkcjonalności wymaga napisania nowego silnika aplikacji, a na rynku aplikacji nie ma takiej dostępnej nawet do kupna. IPS domyślnie nie wspiera czegoś takiego, więc na ten moment nic nie możemy z tym zrobić. Tutaj IPS również nie udostępniło opcji usuwania klubow dla właścicieli. Możliwe jest do zrobienia tylko w AdminCP, a więc jeśli chcesz usunąć jakiś swój klub - zgłoś się do mnie Jak już kiedyś wspomniał aXen oraz ja w notce wyżej - nie dodamy ten wtyczki. W większej mierze powoduje ona negatywne uczucia u użytkowników, którzy wchodzą do kogoś na profil i zaczyna im grać muzyka. Muzykę można opublikować w statusie, w tematach do tego przeznaczonych, bądź zakładce "O mnie"
 13. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 14. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 15. Użytkownik został zbanowany! Na podstawie zebranych dowodów użytkownik został zbanowany. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 16. Zapomniałeś czegoś wyłączyć, wchodząc do nas
 17. W Internecie pojawiła się paczka plików o rozmiarze ponad 125 GB pochodząca z wycieku danych platformy Twitch. Poza zarobkami twórców (również polskich) udostępnione zostały również kody źródłowe serwisu i aplikacji mobilnych. O wycieku dowiedzieliśmy się z portalu 4chan, na którym jeden z użytkowników udostępnił paczkę plików zawierającą dane pozyskane z ataku na najpopularniejszą platformę streamingową - Twitch. Zgodnie z doniesieniami nie ma co dyskutować nt. autentyczności plików. Są prawdziwe. Zawartość paczki z wycieku danych z Twitch (Źródło: videogameschronicle.com) Wśród plików udostępnionych przez atakującego znajduje się przede wszystkim kod źródłowy platformy, raporty finansowe dotyczące wypłat dla twórców Twitch od 2019 roku, kod aplikacji na urządzenia mobilne i konsole, pakiety SDK, wewnętrzne serwisy AWS, a także niewydany jeszcze projekt nazwany Vapor - konkurecja dla platformy Steam. Zgodnie z tym co mówi osoba, wstawiająca całą paczkę do sieci - danych i materiałów ma więcej, ale jeszcze ich nie opublikowała. Cel ataku? Pytanie dość ciekawe, ponieważ atakujący nie żąda żadnego okupu od Twitch'a, czego byśmy się spodziewali. Wszystkie dane zostały za darmo wrzucone do sieci ze słowami: "Celem ataku było zakłócenie działania platformy i ułatwienie konkurencji innym serwisom streamingowym, ponieważ społeczność Twitcha jest obrzydliwym i toksycznym szambem”. Atak więc uznać można za formę protestu. Źródło
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.