Jump to content
Logowanie za pomocą nicku wkrótce zostanie wyłączone. Zalecamy logowanie się przez adres e-mail!

jegs

User
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

jegs's Achievements

 1. Mozna sobie zresztą porównać https://www.konto-studenckie.pl/promocje/
 2. Trudno stwierdzić. Zależy kto ma jakie priorytety. Z jednej strony chciałoby się pójśc na studia, bo jest to jednak fajny okres w życiu, z licznymi przywilejami. Z drugiej strony jest to można powiedzieć czas stracony pod względem zawodowym, bo w ciągu 5 lat można dużo osiągnąć. Studia to też liczne przywileje: tańsze przjeazdy, noclegi czy usługi bankowe typu rachunki studenckie. Moim zdaniem te wszystkie czynniki powinny być brane pod uwagę.
 3. Jakie jest Waszym zdaniem lepsze rozwiązanie dla sklepu B2C, który będzie chciał wysyłać towar z Polski na większość krajów europejskich: Utworzenie głównej domeny np. sklep.eu lub sklep.com i tworzenie wersji krajowych przy głównej domenie np. sklep.eu/sk , sklep.com/sk Utworzenie dla każdego kraju osobnej domeny np. sklep.sk Interesują mnie wszystkie ZA i PRZECIW - zarówno z punktu widzenia biznesowego, prawnego, SEO, marketingu, ale także wiarygodności dla przeciętnego użytkownika w tych krajach. Bardzo dziękuję za wszystkie opinie!
 4. Alarm. On powiadomi ciebie czy ochronę że ktoś robi włam i może uda się sprawce przegonić. Każdą roletę da się pokonać, tak samo jak każde drzwi czy okno a dowiesz się o tym dopiero gdy wrócisz do domu. Jeśli nie masz również doświadczenia w montażu systemów alarmowych, dobrze jest skontaktować sie z firmą, która Ci taki system alarmowy zamontuje. Tak abys miał pewność, ze będzie zamontowany profesjonalnie. Zresztą porozmawiaj z nimi https://www.asd.pl/
 5. Szukam skryptu open source CRM na własny serwer. Wymagania to w miarę stabilny, niezbyt skomplikowany w funkcjonalności, język polski, rozwijany przez autorów. Ktoś coś poleci?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.