Jump to content

Dominik :D

User
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Information about me

 • Location
  Kraków
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

1,319 profile views

Dominik :D's Achievements

 1. chyba chodziło o *najmilsza 

 2. Wypowiem się bo tyczy tez to mnie. Skarga została przyjęta wiec po co drazysz? Mialem dowody które zostały rozpatrzone. Zamiast przyjąć to na klatę teraz „płaczesz” jak opisując mnie. Ciesz się ze perma nie wyłapałeś, w sumie nawet szkoda bo nie tylko mi utrudniles grę ale tez innym. Niestety błąd tez Wlasiciela jak by nie patrząc bo dodając serwer powinien zaopatrzyć Jb w zabezpieczenia do kont graczy, tak to uniknęli byśmy takich nieprzyjemnych sytuacji. Pozdrawiam cieplutko i życzę smacznej kawusi.
 3. Twój nick: > @ Dominik :D Nick gracza, na którego składasz skargę: > @ DzikiDuszek Opis sytuacji: <1> Odejdę trochę z wzoru dlatego że rozpiski jest naprawdę dużo a mam zamiar uknucić różnym osobą co usuwają gangi na serwerach i wydać jedną z nich w wasze łapska, mam nadzieję że w końcu weźmiecie piwo w łape i coś zaczniecie robić z tymi zabezpieczeniami bo powiem wam krótko jest tak naprawdę. Żaden administrator nigdy na czas nie wbije tym bardziej w godzinach nocnych bądź porannych bo i tak mają swoje zajęcia w życiu społecznym tym bardziej ja. <2> Zaczęło się to od tego że zaprosiłem duszka do gangu, sam duszek przyjął zaproszenie i wpłacił maksymalnie 2 tysiące szlugów. Wszystko było super i zaczęliśmy międzyczasie z ekipą ulepszać sam gang aż do tego tygodnia którym był dla tego gangu najgorszym, każdy wpłacił 5 tysiecy szlugów i chcieliśmy po prostu żeby duszek wpłacał ale niestety on wpłacił maksymalnie 2k więc go wyrzuciliśmy z gangu bo postanowiliśmy tak z ekipą na teamspeaku3. Zaczął mi potem grozić na serwerze że usunie mi gang i tak się stało, nie mam do niego żadnego dostępu a ulepszenia przepadły. <3> Wszystkie dowody na tego osobnika wyślę na pw ponieważ wolę żeby widzieli tylko opiekunowie czy właściciel serwera co się wyprawia na jego serwerze, ponieważ nasze spędzone godziny na tym serwerze naprawdę dominują to co ulepszyliśmy. Po pierwsze straciliśmy kompletnie na to czas grając cały czas w jailbreak'a a po drugie gang/ulepszenia przepadł i co mamy teraz kompletnie zrobić? Dodaje do tego że tym bardziej że nie mamy kupione svipów i się cieżej nam szlugi wbija. Dodam, ze 2 Dni temu zastal usunięty gang lecz go odzyskaliśmy. Z dniem wczorajszym ktoś wbił na konto zastępcy i usunął wszystkich. Ja jako lider nie mam dostępu do gangu oraz nie wyświetla mi się nazwa gangu przy nicku. Wyrządza na serwerze Jb szkody wobec różnych graczy, powinien zostać zbanowany na jakiś okres lub dostać bana pernamentnego ponieważ szkodzi sieci. Data i czas zdarzenia: > Od poniedziałku tego tygodnia. Steam ID oskarżonego: > STEAM_0:0:143315939 Dowody: > Napisałem to w punkcie 3-trzecim.
 4. Jestem na Tak +Wiek +Ogarnięty +Aktywny +Doświadczenie +Pomocny Edit: Dzuk3on jest często aktywny na ts3, jeżeli ktoś ma jakiekolwiek problemy to odrazu idzie jak ogień z muła i próbuje mu pomoc. Jeżeli chodzi jak się sprawuje na innych rolach to wychodzi mu to dobrze i odrazu można na niego liczyć mimo ze jest na urlopie, samo doświadczenie jak widać ma na wielki plus bo widać ze korzysta z ts’a No powiedzmy bardzo długi szmat czasu. Zycze powodzenia
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.