Jump to content

Tezcatlipoca

Admin CS:GO Only DD2
 • Content Count

  8
 • Donations

  13.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  8h 2m 50s

About Tezcatlipoca

 • Rank
  None
 • Birthday 10/14/1999

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

127 profile views
 1. 5:42- poniekąd na radarze ma przeciwnika, ale biegnie, idealnie już celuje przez ścianę i zabija 9:20-Ciekawa sytuacja. Przez chwilę afk na respie ct, gdy wróciła do gry, jej celownik idealnie powędrował w górę na przeciwnika, który wchodził na gale, dziwne. 15:26-Dwa idealne strzały przez smoke'a, dokładnie wiedziała kiedy wychylić, celownik ,,podąża" za przeciwnikiem 38:33- Kolejny raz przez smoke'a, tym razem celnie, oddane tylko i wyłącznie trzy strzały w biegu. Skwituje to jak koleżanka, XD 41:09-Idealnie wcelowana w przeciwnika Link do demka: http://4.gotv.pro/srv44552/auto-20200302-2027-de_dust2.dem.zip Jeśli chodzi o cheata, którego używasz to wiem jedno. Troszkę za niego dałaś.
 2. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Witajcie użytkownicy! W dniu dzisiejszym została wpłacona dotacja dla 1s2k.pl od Tezcatlipoca Kwota: 13,00 zł Waluta: PLN Wy też możecie pomóc sieci! Kliknij tutaj! Dziękujemy i pozdrawiamy! Administracja sieci 1shot2kill.pl
 3. Cześć, chciałbym poznać wasze opinie odnośnie Gry o Tron. Jako wielki fan serialu, a także samej Pieśni Lodu i Ognia jestem ciekaw tego, co napiszecie. Co sądzicie o bardzo kontrowersyjnym 8 sezonie? Też czekacie na Wichry Zimy?
 4. Nick z CS: Tezcatlipoca Admin banujący: Johny Serwer: ★ Only DD2 ★ Data zdarzenia: 18/01/2020, godzina 12:40 Opis sytuacji: Sytuacja miała miejsce dzisiaj, o godzinie 12:40. Gram na waszym serwerze od kilku dni i przyznaję, nie idzie mi najlepiej. Ostatnio kupiłem nowy monitor, no i chciałem się po prostu przyzwyczaić (jest różnica w graniu, kiedy monitor ma 11 lat, a kiedy jest nowy, poza tym inna rozdziałka), a także pograć w miłej atmosferze. Dzisiaj zaczęło mi iść już lepiej, no i czujne oko administratora to zauważyło. Rozumiem, sam wiele razy byłem adminem, że osobie, której cały czas nie szło, nagle prawie wszystko wychodzi to staje się podejrzana. Z drugiej strony uważam, że ban jest dany zbyt pochopnie, na czuja. Zostałem zbanowany po akcji na midzie, gdzie zeskanowałem lewą stronę bramy. Czemu to zrobiłem? Często sam tam stoję, gdyż jest to dobra pozycja, gdy tt rashuje mida albo gale. Zresztą, nie tylko ja tam skanuje. Jeśli chodzi o inne rzeczy, to wydaje mi się, że nic innego podejrzanego nie ma, chyba, że można uznać tutaj sprawdzenie longa(używam radaru) czy coś tam jeszcze. Kończąc, gdybym chciał używać jakiś wspomagaczy, oszukiwać, nie wydawałbym żadnych pieniędzy na vipa, ani nie marnowałbym teraz czasu na forum. Dzięki. Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/): http://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:428663107&advType=steamid&Submit Wycinek bana z konsoli: https://zapodaj.net/8e5c6bd27b07d.png.html
 5. Nick z CS: Admin banujący: Serwer: Data zdarzenia: Opis sytuacji: Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/): Wycinek bana z konsoli:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.