Jump to content
ZAPRASZAMY NA NOWY SERWER CS:GO ONLY KNIFE - 91.224.117.168:27015

Tezcatlipoca

Admin CS:GO Only DD2
 • Content Count

  6
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  5h 20m 41s

About Tezcatlipoca

 • Rank
  None

Recent Profile Visitors

60 profile views
 1. Cześć, chciałbym poznać wasze opinie odnośnie Gry o Tron. Jako wielki fan serialu, a także samej Pieśni Lodu i Ognia jestem ciekaw tego, co napiszecie. Co sądzicie o bardzo kontrowersyjnym 8 sezonie? Też czekacie na Wichry Zimy?
 2. Nick z CS: Tezcatlipoca Admin banujący: Johny Serwer: ★ Only DD2 ★ Data zdarzenia: 18/01/2020, godzina 12:40 Opis sytuacji: Sytuacja miała miejsce dzisiaj, o godzinie 12:40. Gram na waszym serwerze od kilku dni i przyznaję, nie idzie mi najlepiej. Ostatnio kupiłem nowy monitor, no i chciałem się po prostu przyzwyczaić (jest różnica w graniu, kiedy monitor ma 11 lat, a kiedy jest nowy, poza tym inna rozdziałka), a także pograć w miłej atmosferze. Dzisiaj zaczęło mi iść już lepiej, no i czujne oko administratora to zauważyło. Rozumiem, sam wiele razy byłem adminem, że osobie, której cały czas nie szło, nagle prawie wszystko wychodzi to staje się podejrzana. Z drugiej strony uważam, że ban jest dany zbyt pochopnie, na czuja. Zostałem zbanowany po akcji na midzie, gdzie zeskanowałem lewą stronę bramy. Czemu to zrobiłem? Często sam tam stoję, gdyż jest to dobra pozycja, gdy tt rashuje mida albo gale. Zresztą, nie tylko ja tam skanuje. Jeśli chodzi o inne rzeczy, to wydaje mi się, że nic innego podejrzanego nie ma, chyba, że można uznać tutaj sprawdzenie longa(używam radaru) czy coś tam jeszcze. Kończąc, gdybym chciał używać jakiś wspomagaczy, oszukiwać, nie wydawałbym żadnych pieniędzy na vipa, ani nie marnowałbym teraz czasu na forum. Dzięki. Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/): http://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:428663107&advType=steamid&Submit Wycinek bana z konsoli: https://zapodaj.net/8e5c6bd27b07d.png.html
 3. Nick z CS: Admin banujący: Serwer: Data zdarzenia: Opis sytuacji: Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/): Wycinek bana z konsoli:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.