Jump to content

Destiny௪

Guardian CS 1.6 Only DD2
 • Posts

  595
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Other groups

UB Team CS 1.6 Frequenter

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

My devices

 • Smartphone
  Xiaomi Redmi Note 9 pro

Contact

 • GG
  73373604

Recent Profile Visitors

4,455 profile views
 1. A bo nie marnuję czasu na zbędne znajomości.
 2. Tutaj masz informację jak włączyć to nagrywanie, przy kolejnych sytuacjach gdzie demka będzie brakować, możesz nie otrzymać UB. Dlatego warto zrobić to, co napisane w linku powyżej. W tej sytuacji UBT oceni Twoje demo HLTV do 48 godzin.
 3. Wrzuciłeś 5 tych samych ss'ów (nawet widać że sekundy z "czasu rundy" nie mijają) + te same czasy + CRC. Masz 24 godziny na poprawę oraz wrzucenie demka które nagrywa się do Twojego folderu podczas gry na CS:GO MOD. Instrukcja 1 Instrukcja 2
 4. Napisałem prywatną wiadomość w tej sprawie.
 5. Nagrodę 30 dni VIP'a wygrywa @ PeQs , gratulujemy! Do zobaczenia!
 6. Kolejna darmowa nagroda jest od @ Matt. i jest nią: VIP na 30dni. Losujemy liczbę w przedziale (1 - 50). Wzór: Informacje z pierwszego postu: Powodzenia Temat zostanie zamknięty 06.10 o godz. 15:00
 7. Wyniki konkursu: Nagrody(edytowano nagrodę za 3cie miejsce): 1. VIP na 60 dni 2. VIP na 30 dni 3. VIP na 14 dni Gratulujemy! Po nagrody zgłoście się do mnie w prywatnej wiadomości. Konkurs trwa dalej, ranking oraz medale zostały zresetowane. Miłego fragowania! Na odebranie nagrody jest 14 dni.
 8. Nick: Destiny *SID: - VIP/Premium: Premium Serwer/Forum: Forum Dziękujemy!
 9. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 13. Demek brak, oznaczam: @ DIESEL . @ hant w takiej sytuacji powinieneś nagrać własne demo, przed nadaniem takiego bana lub ograniczyć się do SS'ów, pamiętaj o tym następnym razem. Gracz dostaje UB.
 14. Pierwsze co przychodzi mi do głowy to na pewno usprawnienie forum na androidzie w wersji mobilnej. Przy np. odświeżeniu strony i kliknięciu "3 kreseczek" w p.górnym rogu nic się nie dzieję, przyspieszam sobie "wczytanie" tego "przycisku" poprzez przewinięcie strony niżej i wrócenie zaraz na samą górę. Drugim, drastyczniejszym problemem jest usuwanie "oznaczeń" z postu na androidzie. Nagrałem ekran iż najlepiej będzie to wytłumaczyć poprzez praktykę: Jak widać - przy próbie usunięcia oznaczenia wskaźnik wariuje, najpierw usuwa słowo jak by "pod spodem" a potem w ogóle gdzieś ucieka na początek tekstu, lub spotkałem się jeszcze z dublowaniem słowa po próbie usunięcia. Jak już na siłę kombinować, to można postawić literkę przed oznaczeniem i za, wtedy zaznaczyć tekst i usunąć (wyciąć). edit 14.10.2021: @ Kacper a faktycznie jak by szybciej - już przy drugim stuknięciu otwiera się menu (bez żadnego przewijania). Super, dzięki.
 15. Aktualnie jest testowany nowy TeamBalance, dlatego prosimy o cierpliwość, jutro zostanie dodana poprawka. W razie problemów i drastycznych różnic, niech admin rzuci chętnego gracza do innego teamu. @ #MuremZaBonusem @ im obv semi legit boiz @ o.- @ RubiFire @ tNR @ zielony10 oznaczam dla ułatwienia.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.