Jump to content

xPtaku

Guardian CS 1.6 COD 401
 • Content Count

  1,361
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5
 • Donations

  30.00 PLN 

Other groups

Premium

Premium

The user has paid over PLN 30 in subsidies

xPtaku last won the day on April 29

xPtaku had the most liked content!

About xPtaku

Information about me

 • Name
  Bartłomiej
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • GG
  68148930

Recent Profile Visitors

7,595 profile views

Single Status Update

See all updates by xPtaku

 1. Gratuluje Awansu, a nie czekaj :fuck:

  1. Show previous comments  16 more
  2. Roni

   Roni

   ... Ja o dębie, oni o zębie...

   @ xPtaku pokaż mi gdzie napisałem, że śmieszkowanie = bycie dzieckiem... Przeginacie pałę i tyle, nie rozumiesz prostej rzeczy chyba... Napisałem już gdzie się możecie przenieść z takimi zachowaniami, bo nie znacie umiaru chyba. I prawo mam nazwać Cię dzieckiem, bo nie jest to słowo obraźliwe ani nie ma wydźwięku negatywnego, tym bardziej w sytuacji prostej jak ta - dziecko też póki ktoś nie powie, to nie będzie miało umiaru w zabawie - wiem to po np. moim chrześniaku - tak samo jest z Wami

   W kościołach dzieje się wiele rzeczy i jestem wszystkich świadom, swoje poglądy na to mam, w wielu przypadkach byście się zdziwili.

   Widzę, że jesteś specem w wyciąganiu głupich tematów rzeczywiście - najlepiej żeby odwrócić uwagę od tego co robisz źle, bo wtedy moje wypowiedzi się przestają podobać gdy zaczynam na coś zwracać uwagę - norma.

   @ Adrian. dlatego powiedziałem, gdzie się macie przenieść. Nikt nie zmusza, ale ludzie czytają, bo to opiekun wysłał opiekunowi - zwykła ciekawość ludzka, a tu o, "fucki" latają...

    

   Nie umniejszam pracy, kontaktów z graczami itp., tu nie mam nic do zarzucenia, ale takimi wpisami w statusach czy na chatboxie robicie zamęt wśród graczy.

    

   A co do mojej wypowiedzi o zniknięciu posta - macie o tyle szczęście, że @ d0naciak mnie powstrzymał.

  3. Adrian.

   Adrian.

   Większość użytkowników czy też graczy raczej zdaje sobie sprawę że te statusy są w formie żartu, a że mam na tyle dziwne poczucie humoru to sobie tak piszę (Nie łamiąc przy tym regulaminu). Mówisz że nikt nas nie zmusza to powiedz skąd cała ta nasza dyskusja, przecież cały czas próbujesz nas przekonać że to wzajemne wysyłanie sobie emotek z fuckami mamy przenieść sobie w inne miejsca, mimo że sam właściciel sieci przyznał że nie widzi problemu w używaniu tej emotki.

   Więc temat już dawno powinien się skończyć.

  4. xPtaku

   xPtaku

   @ RoniAle co ja robię źle? To co wysyłam @ Adrian. jest moja sprawa i nie łamie tym regulaminu :kekw:  Więc mógłbyś już przestać się czepiać o to i wrócić jak któryś z Nas złamie regulamin i wtedy możemy porozmawiać o robieniu czegoś źle na forum. 

   Nie zabieraj pracy moderatora niech się nowi wykażą a w ostateczności jak coś będę źle robił to zapraszam Ciebie to sobie podyskutujemy sensownie :pifpaf:

   Pozdrawiam cieplutko i kończę tą całodzienna dyskusje. Buziaczki. 

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.