Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • Urumci

  Zasłużony
  • Content Count

   141
  • Entries from Chatbox

   10
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   1d 7h 58m 45s

  About Urumci

  • Rank
   Silver III
  • Birthday 08/21/1996
  • Joined
  • Entries from Chatbox 10

  Information about me

  • Location
   Polska
  • Sex
   Mężczyzna/Man

  Contact

  • GG
   47841387
  • Snapchat
   urumci96

  Recent Profile Visitors

  2,007 profile views
  1. Taka tam rymowanka na poprawę wieczoru jeśli komuś trzeba Miłego czytania! Witam wszystkich i pozdrawiam! Uśmiech dla was tu zostawiam! A więc dobra! Zaczynamy! Serwer szybko wybieramy! Dawniej Only Awp! Teraz DD2 grać chcę! Lecz nie zmienia mi to skilla Wchodzi Urumci i znów zaczyna! Do ct tu dochodzę! I na "A" z awką wchodzę! Pilnując gali spoglądam co chwilę! A gdy tylko się wychylę! Szybki strzał! :o Kille dwa! I przed kompem "HA HA HA" Potem jeszcze dwa obroty! i na długą lecą shoty! W piachu paru terro siedzi... Czasem ktoś mnie z nich uśmierci! Lecz ja nie przejmuję się! W kolejnej rundzie dorwę Cię! Znów Awp biorę w ręce! I po mapie się pokręcę! Nagle staje! Coś tu słyszę!? Ktoś tam strzela! i się zbliża! Myk za skrzynkę schować się! By wyczekać lekko Cię! Coraz bliżej... Oddech wstrzymam! Jednym strzałem Cię zatrzymam! Szybki no-scope! Yeah! Trafiony! No i pakę mam do obrony! Wołam resztę! "Pakę mam!" Sam sobie rady tutaj nie dam! I po chwili team się zbiera! Dookoła paki staje! Za wygraną rundę MVP dostaje! Tyle to rymów na dzisiaj zostaje! Jeszcze tylko ostatnie zdanie! Niech wam się dobrze gra i strzela banie! Pozdrawiam cieplutko! Piąteczka mordeczki! Urumci rymuje i strzela główeczki! Miłego Wieczoru Życzę Wszystkim Strzałeczka!
  2. Przyszła pora by się pożegnać... Spędziłem tu trochę czasu lecz z powodów prywatnych nie dam rady dłużej zostać na sieci... ogólnie kończę z grami... Chciałbym parę osób wyróżnić i pożegnać się tu oficialnie... @Aleksandra - Olu dziękuję Ci za danie mi szansy jako admin... za Twoje wspieranie i dobre rady... potem za to, że mnie namówiłaś na opiekuna i zawsze byłaś gotowa pomóc... @Zmora - Zmora dobry z Ciebie kumpel i pomocny... dziekuję, że mi tyle razy pomogłeś z ftp... trzymaj się mordo! @unname - 3maj się mordo... dobry z Ciebie ziom i na admin... mam nadzieję, że poradzicie sobie jakoś beze mnie @Magda xd - cześć Madziu... mimo naszych spin i tak wiem, że sobie poradzisz jako admin i ogólnie... pamiętaj, że i tak jest z Ciebie owieczka hah... @Thomas - Tomku... dziękuję za danie mi szansy bycia opiekunem... myślę,że zrobiłem co mogłem ale czy wystarczająco? to zostawię Tobie do oceny... 3maj się! @don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ - Erwinie Tobie też dziękuję... choć czasem Ci odwalało to i tak sporo mi także pomogłeś... powodzenia w życiu i 3m się... @TabalugaNaPolMetra - mimo, że coś nie grasz... to i tak powiem... dobry z Ciebie admin i kumpel... @LemoN - Lemonie trzymaj tą sieć by stała jak najdłużej wraz z @[URLOP] Krystek... Krystianie byle do przodu! trzymajcie się... @Blantinio - Trzymaj się mordko! i uważaj na warny Nie dam rady wymienić wszystkich osób, które mi wiele pomogły i przyczyniły się do tego, że byłem opiekunem/adminem i do tego jaka atmosfera panowała... Dziękuję wszystkim bardzo za czas spędzony ze mną i za pomoc... Niektóre osoby pożegnam także na prywatnych wiadomościach... Trzymajcie się ciepło i może do zobaczenia? ale nie wiem sam czy uda mi się wrócić do gry i wgl... Bayo!
  3. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  4. Urumci

   Archiwum Misje

   Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  5. Urumci

   Archiwum Misje

   Zobaczymy co będzie.
  6. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  7. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  8. Przyjmuje zgłoś sie po rangę na forum i po flagi na serwer do @Kub1nho ja dopiero jutro wracam z urlopu wiec nie mogę sam dac...
  9. Zobaczę co da się zrobić.
  10. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  11. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  12. Odrzucam nie spelniasz wymagań
  13. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  14. Przyjęty na okres próbny. Zgłoś sie na forum po rangę oraz do @kub1nho po flagi na serwerze
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.