Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Urumci

Zasłużony
 • Content Count

  141
 • Posts on chatbox

  10
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 7h 27m 24s

About Urumci

 • Rank
  Silver III
 • Birthday 08/21/1996

Information

 • Location
  Polska
 • Sex
  Mężczyzna/Man

Equipment

 • PC
  Windows 7 Home Premium
 • Mobile
  Android 8.1

Contact

 • GG
  47841387
 • Steam
  Urumci
 • Snapchat
  urumci96

Recent Profile Visitors

1,874 profile views
 1. Taka tam rymowanka na poprawę wieczoru jeśli komuś trzeba Miłego czytania! Witam wszystkich i pozdrawiam! Uśmiech dla was tu zostawiam! A więc dobra! Zaczynamy! Serwer szybko wybieramy! Dawniej Only Awp! Teraz DD2 grać chcę! Lecz nie zmienia mi to skilla Wchodzi Urumci i znów zaczyna! Do ct tu dochodzę! I na "A" z awką wchodzę! Pilnując gali spoglądam co chwilę! A gdy tylko się wychylę! Szybki strzał! :o Kille dwa! I przed kompem "HA HA HA" Potem jeszcze dwa obroty! i na długą lecą shoty! W piachu paru terro siedzi... Czasem ktoś mnie z nich uśmierci! Lecz ja nie przejmuję się! W kolejnej rundzie dorwę Cię! Znów Awp biorę w ręce! I po mapie się pokręcę! Nagle staje! Coś tu słyszę!? Ktoś tam strzela! i się zbliża! Myk za skrzynkę schować się! By wyczekać lekko Cię! Coraz bliżej... Oddech wstrzymam! Jednym strzałem Cię zatrzymam! Szybki no-scope! Yeah! Trafiony! No i pakę mam do obrony! Wołam resztę! "Pakę mam!" Sam sobie rady tutaj nie dam! I po chwili team się zbiera! Dookoła paki staje! Za wygraną rundę MVP dostaje! Tyle to rymów na dzisiaj zostaje! Jeszcze tylko ostatnie zdanie! Niech wam się dobrze gra i strzela banie! Pozdrawiam cieplutko! Piąteczka mordeczki! Urumci rymuje i strzela główeczki! Miłego Wieczoru Życzę Wszystkim Strzałeczka!
 2. Przyszła pora by się pożegnać... Spędziłem tu trochę czasu lecz z powodów prywatnych nie dam rady dłużej zostać na sieci... ogólnie kończę z grami... Chciałbym parę osób wyróżnić i pożegnać się tu oficialnie... @Aleksandra - Olu dziękuję Ci za danie mi szansy jako admin... za Twoje wspieranie i dobre rady... potem za to, że mnie namówiłaś na opiekuna i zawsze byłaś gotowa pomóc... @Zmora - Zmora dobry z Ciebie kumpel i pomocny... dziekuję, że mi tyle razy pomogłeś z ftp... trzymaj się mordo! @unname - 3maj się mordo... dobry z Ciebie ziom i na admin... mam nadzieję, że poradzicie sobie jakoś beze mnie @Magda xd - cześć Madziu... mimo naszych spin i tak wiem, że sobie poradzisz jako admin i ogólnie... pamiętaj, że i tak jest z Ciebie owieczka hah... @Thomas - Tomku... dziękuję za danie mi szansy bycia opiekunem... myślę,że zrobiłem co mogłem ale czy wystarczająco? to zostawię Tobie do oceny... 3maj się! @don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ - Erwinie Tobie też dziękuję... choć czasem Ci odwalało to i tak sporo mi także pomogłeś... powodzenia w życiu i 3m się... @TabalugaNaPolMetra - mimo, że coś nie grasz... to i tak powiem... dobry z Ciebie admin i kumpel... @LemoN - Lemonie trzymaj tą sieć by stała jak najdłużej wraz z @[URLOP] Krystek... Krystianie byle do przodu! trzymajcie się... @Blantinio - Trzymaj się mordko! i uważaj na warny Nie dam rady wymienić wszystkich osób, które mi wiele pomogły i przyczyniły się do tego, że byłem opiekunem/adminem i do tego jaka atmosfera panowała... Dziękuję wszystkim bardzo za czas spędzony ze mną i za pomoc... Niektóre osoby pożegnam także na prywatnych wiadomościach... Trzymajcie się ciepło i może do zobaczenia? ale nie wiem sam czy uda mi się wrócić do gry i wgl... Bayo!
 3. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. Urumci

  Archiwum Misje

  Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. Urumci

  Archiwum Misje

  Zobaczymy co będzie.
 6. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Przyjmuje zgłoś sie po rangę na forum i po flagi na serwer do @Kub1nho ja dopiero jutro wracam z urlopu wiec nie mogę sam dac...
 9. Zobaczę co da się zrobić.
 10. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Odrzucam nie spelniasz wymagań
 13. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 14. Przyjęty na okres próbny. Zgłoś sie na forum po rangę oraz do @kub1nho po flagi na serwerze
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.