Jump to content
 • Home
 • Alray

  Użytkownik
  • Content Count

   13
  • Entries from Chatbox

   4
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   1d 5h 21m 26s

  1 Follower

  About Alray

  • Rank
   Silver I
  • Joined

  Information about me

  • Sex
   Mężczyzna / Male

  Recent Profile Visitors

  672 profile views
  1. Zmiana: §30. Na mapie de_nuke Skałka/Dach możesz zostać maksymalnie do minuty, w przeciwnym razie admin ma prawo Cię zabić. Na: §30. Na mapie de_nuke- Skałka/Dach, de_cbble- wieża przy respie TT, de_eldorado- dach stodoły nad respem TT możesz zostać maksymalnie do minuty, w przeciwnym razie admin ma prawo Cię zabić.
  2. Alray

   Mapy na serwerze

   Od tego jest odpowiedni plugin, za pomocą którego admin z odpowiednią flagą może nawet w trakcie rozgrywki dorzucić dodatkowe respy. Przydałoby się to także na alpinie, gdzie uwaga- także brakuje respów na 32 osoby, a została wrzucona. Jeśli potrzeba poszukam tego pluginu, bo gdzieś tam w starym FTP jeszcze takowy powinienem mieć. Co do mapy awp można byłoby zastanowić się nad wgraniem awm_map_team74, lub awp4one. Obie są dużymi mapami grywalnymi dla 32 osób, czego niekoniecznie można powiedzieć o awp_india. Pozdrawiam.
  3. Alray

   Skarga na Alray

   Witam. Na serwerze nie byłem od początku tej Waszej spiny, nie znam wszystkich szczegółów, dlatego też sprawę Waszej sprzeczki zostawiłem aktualnie obecnym adminom, których było 3. Bana nadałem jedynie za tekst, który moim zdaniem mocno łamie regulamin i był bardzo niepotrzebny (gdyby nie on zapewne skończyłoby się to wszystko na upomnieniach), choć wg taryfikatora i tak był dość niski. Dowód poniżej: Więcej luzu, to tylko gra. Pozdrawiam, Alray.
  4. Nick: Alray Imię: Adrian Wiek: 28 Znajomość AMX (1-10): 10 Sprawny i działający mikrofon: tak Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Alray/145.239.16.139:27015/ Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Chciałbym pomóc zarówno adminom jak i graczom w utrzymaniu porządku i pozytywnej atmosfery w trakcie zabawy w te karabiny Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:31157121 Staż w Counter-Strike 1.6: 10 lat Czy posiadałeś już admina?: tak, żeby tylko... :> Potrafisz nagrać demko?: tak W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Zdaje się, że przez Gametrackera. Pozdrawiam.
  5. Witam. Zaraz minie 22h od momentu bana, admin banujacy był w temacie 3 razy. Nadal 0 odpowiedzi. http://d1.hltv.org.pl/srv50675/HLTV-1908061817-de_hell.dem.zip O to link do dema. Czas trwania rozgrywki z moja osoba to okolo 6 minut w trakcie, których skoczyłem około 10x (nieudany bh- zadnych skryptów jak to pózniej szczycił się admin pan500hwgrze na [email protected]) po czym byl w stanie stwierdzic takie rzeczy, niezle. Czy to naprawde musi trwac tak długo? Jesli trzeba dorzuce tez config...
  6. Nick z CS: Alray Admin banujący: FromHellNative Serwer: FFA Data zdarzenia: 6-08-2019 godz. 18:26 Opis sytuacji: Zabiłem Mikiego przed bs, zaraz później trzykrotnie użyłem scrolla w dół (+duck) i otrzymałem bana za BH. Link do bana z amxbansa(http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=17785 Wycinek bana z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl [AMXBans] Powod: 'auto BH' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:31157121' [AMXBans] Twoje IP: '81.190.249.99' [AMXBans] ===============================================
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.