Jump to content
Premium

re1ease

Premium
  • Content Count

    17
  • Entries from Chatbox

    47
  • Donations

    30.00 PLN 
  • Joined

  • Last visited

  • Time Online

    16h 46m 46s

3 Followers

About re1ease

  • Rank
    Silver I
  • Birthday 02/27/2002

Information about me

  • Name
    Mateusz
  • Sex
    Mężczyzna / Male

Contact

  • Steam
    lettdown

Recent Profile Visitors

485 profile views
  1. Witam zgromadzonych, poszukuję osoby, bądź grupy osób do gry w DayZ. Grę kupiłem w maju 2019, przez ten czas przegrałem w nią 28 godzin, przez które przewinęły się dwie osoby do wspólnej gry, którym po czasie odechciało się grać I wróciły do poprzednich produkcji, w które grały. Do tej pory 25 z 28 godzin sporadycznej gry spędziłem na serwerach oficjalnych, a zaledwie 3 godziny na serwerach z modami. Były to polskie serwery dlatego też moje zainteresowanie nimi było znikome z powodu małej ilości osób, które tam grały. Teraz, szukając osób do gry jestem w stanie grać zarówno na serwerach oficjalnych jak i tych pomodowanych serwerach zagranicznych by doświadczyć czegoś więcej. Jeśli grasz i szukasz kogoś do wspólnej rozgrywki bądź do istniejącej już grupy osób, którą chciałbyś powiększyć - jestem chętny. Pora zebrać kurz z tej gry i zmierzyć się z widokiem zombiaków uwięzionych na dachach budynków
  2. 1. Proponuję przesunięcie Czatbox'a pod listę serwerów lub artykuły, 2. Dodanie możliwości sprawdzenia kto, oraz o której godzinie przeczytał temat, gdy jest on zamknięty, 3. Stworzenie specjalnych grafik, które zastąpią aktualny pomysł na zamykanie tematów w działach t.j. strefa banów czy dział serwera, 4. Możliwość włączenia/wyłączenia rang z csgo nad avatarem przy postach oraz na profilu.
  3. Nick z CS: re1ease Admin banujący: @Donek ツ Serwer: only dd2#2 Data zdarzenia: 09. sty 2020 - 23:48:36 Opis sytuacji: Gram na serwerze od 3 dni, każdego dnia robiłem to za co dostałem dzisiaj bana. W poprzednich dniach nie było z tym żadnego problemu nawet przy obecności opiekunów serwera i zapewne również ich świadomości, ponieważ zdarzało mi się ich zabijać korzystając z tego. Mianowicie nie chodzi o to, co jest wpisane w powodzie mojego bana. Bana dostałem za używanie podwójnego skoku, stref oraz spadochronu, co jest dozwolone po wyczytaniu z tego tematu: Filmik ukazujący rundę z nadania bana: Link do bana z amxbansa (http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php): http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=50329 Wycinek bana z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl [AMXBans] Powod: 'rasz BH/duck' [AMXBans] Dlugosc bana: '3 godzin' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:178654859' [AMXBans] Twoje IP: '176.109.48.7' [AMXBans] =============================================== / @oldregulamin czytałem nie raz. Nie widzę abym łamał wymieniony przez Ciebie punkt na nagraniu powyżej.
  4. Nick podejrzanego: Tarik Serwer: only dd2#2 Steam ID: STEAM_1:0:1023576687 Link do demka: https://www104.zippyshare.com/v/STxPdPM0/file.html Czas akcji: Jest to 40 sekund z jednej rundy gdzie wszystko widać od początku. Opis sytuacji: No spread, przy każdym strzale idealnie widać shake'a.
  5. (Wiadomość wygenerowana automatycznie) Witajcie użytkownicy! W dniu dzisiejszym została wpłacona dotacja dla 1s2k.pl od re1ease Kwota: 30,00 zł Waluta: PLN Wy też możecie pomóc sieci! Kliknij tutaj! Dziękujemy i pozdrawiamy! Administracja sieci 1shot2kill.pl
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.