Jump to content

MjerNy

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Entries from Chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  5h 43m 41s

About MjerNy

 • Rank
  Silver I

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick z gry MjerNy Wiek 21 Sprawny mikrofon [TAK/NIE] Tak
 2. Na tak iż: +GT. +Steam. +Wiek. +Mikrofon. +Aktywna na serwerze kiedy tylko może. +Nie wdaje się w konflikty. +Pomocna. +Znajomość regulaminu do perfekcji :). +Poważna. +Myślę że Nadaje się bez zarzutów . Pozdrawiam Cieplutko.
 3. Twój nick z gry: MjerNy Twoje imię: Patryk Wiek: 21 Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): https://steamcommunity.com/id/TTTHCC Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/MjerNy/147.135.197.49:27015/ Staż w Counter-Strike 1.6: 16 Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 9/10 Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: 4 Lata Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak. Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak. Czy posiadasz mutacje: Tak. Czy posiadasz działający TeamSpeak3?: Tak. W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Przez serwer JailBreak 1shot2kill.
 4. Ja tam Robiłem Kawę. Więc Nic nie popieram . Ale Najlepiej Demko zobaczyć właśnie ..
 5. +Ogarnięty +Chodzi do CT +Miły +Pomocny +AMXX Bardzo dobrze opanowany
 6. Jestem na Tak: +Ogarnia +Spokojny wyrozumiały +Znajomość Regulaminu +Wytrwały Kreatywnie Prowadzący
 7. Twój nick z gry: MjerNy Twoje imię: Patryk Wiek: 21 Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): https://steamcommunity.com/id/TTTHCC Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/MjerNy/147.135.197.49:27015/ Staż w Counter-Strike 1.6: 16 Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 9/10 Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: 4 Lata. Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak. Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak. Czy posiadasz mutacje: Tak. Czy posiadasz działający TeamSpeak3?: Tak. W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Przez serwer JailBreak 1shot2kill
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.