Jump to content
 • Home
 • |Michalo|

  Użytkownik
  • Content Count

   88
  • Entries from Chatbox

   0
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   2d 13h 38m 10s

  2 Followers

  About |Michalo|

  • Rank
   Silver II
  • Joined

  Information about me

  • Name
   Michał
  • Location
   Warszawa
  • Sex
   Mężczyzna / Male

  Contact

  • GG
   67125580

  Recent Profile Visitors

  254 profile views
  1. Już wyjaśniam. Może na początek przypomnienie z regulaminu: - Zakaz używania komend cl_lw 0, cl_lc 0 (powodujących tzw. zlagowane fullauto) - (1 dzień - perm) - Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania, wchodząc na serwer automatycznie go akceptujesz. Więc tak krótkie wyjaśnienie czemu ban permanentny zamiast jednodniowego, trzydniowego lub tygodniowego. 1. Cały czas prowokujesz ludzi na serwie(Chociaż głównie mnie i @Grafi bo daliśmy ci bany) 2. Brak kultury(można sprawdzić w logach tak samo jak punkt wyżej). 3. Bogata historia bansa -Ban za Hax CFG - http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=15138 -Tygodniowy ban za kulturę(w stosunku do mnie) - http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=13754 -Ciągle mnie prowokujesz to w końcu sprowokowałeś(a że ban jest zgodny z taryfikatorem oraz przedstawiłem niżej ewidentny dowód to wiesz good luck w odwoływaniu się) . Taka sytuacja z dzisiaj - Napisałeś to po moim wejściu na serwer. A i oczywiście twoje prowokacje w moją stronę też można sprawdzić w logach. @ Adrian./ @ [email protected] Jakbyście mogli to luknąć byłbym wdzięczny . 4. Ban za kulturę na jeden dzień(po którym cały czas prowokowałeś @Grafi co też można sprawdzić) - http://d0naciak.pl/amxbans/ban_list.php?bid=19689 Dobra to chyba na tyle z serii dlaczego dostałeś bana permanentnego a nie tygodniowego. A więc teraz przejdźmy do dowodów . No tu szybko pójdzie. Screen: To chyba wystarczy. @ Adrian. Sory zapomniałem Link do demka: http://f1a.hltv.org.pl/srv55773/HLTV-1908220015-de_eldorado.dem.zip A i jak doszło do tego że ogarnąłem się że @r0sa. gra na tych komendach. Selfie podał mi ten program tak sobie lukałem graczy i cyk r0sa z tymi komendami no to wyrwał bana. Grał z nimi cały czas także można sprawdzić każde demko na którym gra. Przykładowe demko do dłuższego sprawdzenia: http://f1a.hltv.org.pl/srv55773/HLTV-1908210046-fy_pool_day.dem.zip Na eldo dałem tylko bana także za dużo tam nie lukniecie(Ban dopiero teraz bo musiałem się upewnić czy na 100% używa tych komend) . Pozdrawiam Michalo.
  2. Jestem na TAK. +Wiek. +Mutacja. +Znajomość discorda. +Kultura +Ogarnia Edit: Podał numer telefonu .
  3. "-Zamknij się chudzielcu! – wrzeszczał wkurwiony sąsiad nadmiernym entuzjazmem i śpiewem sąsiadki." Kiedyś jak w bloku mieszkałem to tak miałem jak muze puszczałem hahaha. Szanuję za opowiadanko. Kozak wszyło .
  4. @ [email protected] Już wyjaśniam . "No nie wiem, powinien to raczej załatwić ten który dał bana?" Już załatwiam. No więc tak. Dostałem zgłoszenie od pewnego gracza że nie dostajesz hs'ów a miałeś betonowe ciało(Nie dostałeś bana na duscie ponieważ musiałem sprawdzić demko czy rzeczywiście nie dostajesz tych hs'ów). Tutaj link do demka: http://f1a.hltv.org.pl/srv55773/HLTV-1908111947-de_dust.dem.zip Rozpiska: 13:30 - Widać że masz betonowe ciało i znów dostawałeś tam hs'y . 14:15 - Widać że masz beton w tej samej rundzie. 14:45 - Widać że dostajesz heada. I wiesz nie musisz pisać dwóch tematów . @ NEQUWiesz co tak jakby byłem na ostatnią twoją akcję i chciałem się upewnić demkiem. Tyle w temacie. Chyba tyle wystarczy . Pozdrawiam Michalo.
  5. Już rozpisuje. Ogólnie rzecz biorąc lekko mocno śmiechłem na widok tej skargi xDD. Ale ok. Demko(Eldo): http://f1a.hltv.org.pl/srv55773/HLTV-1908111905-de_eldorado.dem.zip Rozpiska: 3:18 Oj coś chyba za bardzo ten celownik skacze . 3:39 Oj chyba za wcześnie . Ogólnie przy tej akcji miałem wielkie "XDDD" na twarzy gość nawet nie wyleciał a tu już strzał tak 0,5 sec przed. To była akcja decydująca o banie. 0:50 Coś tam trochę zbyt mocno na ciało szło. Przy normalnym rozrzucie przynajmniej jedna kulka weszła by w łeb. 2:00 Leci coś ten celownik. Demko(West): http://f1a.hltv.org.pl/srv55773/HLTV-1908111845-de_westwood_big.dem.zip Rozpiska: 10:03 - Coś tu chyba za szybko poleciało. Jeszcze w skoku. 14:15 - Tutaj nie trafiasz paru strzałów chyba lekki rage i aim odpalony na przycisk i ustawiony na ciało(Następna akcja która przekonała mnie do dania bana). @ Holister Pozdrawiam Michalo.
  6. No spoko wywiadzik. Fajnie się czytało . Leci +.
  7. Już wyjaśniam . No to lecimy. Skan płotu - Na koniec mapy skanowałeś płot. Nie wiem, po co to robiłeś, ale to już twój problem. Obraza graczy - Tutaj mogłem spokojnie dać ci na trochę dłużej bana. Nie musisz mówić o tym, że gracze to psy jak zabierają ci fragi (Bana mogłem dać dłuższego, bo przy okazji obrażania graczy obraziłeś również admina ). Kultura - No to wiadoma rzecz. Ku... etc. Rozpiska Demka: Link do demka: http://f1a.hltv.org.pl/srv55773/HLTV-1908081031-de_eldorado.dem.zip Kultura - 17:09. Obraza graczy (w tym admina) /Kultura - 19:34 i 19:47 tutaj usłyszałem jeszcze gówna/o jeb... (Powiedziałeś to do jednego z graczy niestety to przeoczyłem i dostałeś tylko 5 h zamiast 10 ). Skan płotu - 20:05. To chyba tyle w temacie. Jeśli mógłbym prosić Opiekunów( @ [email protected], @ Adrian.) albo UBT(@ Holister) to przedłużcie panu bana do 10 h, jeśli uznacie to za słuszne (za to moje przeoczenie z tym gówna jeb...) Myślę, że wszystko wyjaśnione. @c6o. Spoko możesz się zdenerwować to idź se w ścianę walnij czy co tam chcesz żeby się wyładować a nie graczy na serwerze wyzywasz. A za skanowanie płotu parę osób wyleciało. Ban był po 5 minutach bo musiałem sprawdzić do końca demko i upewnić się czy skanowałeś płot czy nie. Hmm czy poproszenie o pakę to pomoc w misij ? Nie sądzę rozumiem jakbyś na kimś nabijał sobie heady w misji 120 hs'ów albo coś ale poproszenie o pakę to nic złego. Skąd wiesz może chcę cele wykonać ? Zwracałem uwagę za kulturę i na aztecu też wyleciał jeden kolega . Co do admina masz rację to zwykły gracz i wyżej nie powinienem tego tak podkreślać . Pozdrawiam Michalo.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.