Jump to content
Z powodu testu wyłączono tabelkę serwerów. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.

Ryba.

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

About Ryba.

 • Rank
  None

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nick z gry: Ryba Wiek: 20 Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: Tak
 2. Jeśli by to miało działać to musiałoby to być więcej niż owe 5 hp, bo ta liczba dla osoby która tego życia ma 170 nie zrobi żadnego wrażenia.
 3. Fajnieby było gdyby strażnicy też mieli możliwość brania udziału w zabawie. CT jest zawsze pomijane w tego typu konkursach.
 4. Co masz na myśli pisząc digl z 1 ammo na 3 godziny? W sensie co rundę by dostawał tę broń z jedyn pociskiem?
 5. Cześć Chciałem złożyć propozycję usunięcia BH ze wszystkich zabaw, w szczególności z zabaw typu kaczki, Putin, ganiany. Aktualnie na serwerze istnieje zakaz wykonywania BH dłużej niż 15 sekund jednak jest to w mojej opinii czysto fikcyjny podpunkt, którego i tak nikt nie przestrzega, nawet w obecności strażników czy administratorów. Wspomniane przeze mnie zabawy tracą wtedy sens bytu, nie wspominając już, że podczas np. tykającej bomby gracze nieposiadający vipa są całkowicie bezsilni względem reszty.
 6. Nick z gry: Ryba Wiek: 20 Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: Tak
 7. 1.Nick: Ryba 2.HLTV/demko: http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1906211650-jail_xgames.dem.zip 3.Dzień zdarzenia(z serwera): Czwartek, pojedynek na koniec dnia 4.Krótki opis: Na pojedynku zabiłem duszka, który przebiegł przede mną.
 8. 1.Nick: Ryba 2.HLTV/demko: demko 3.Dzień zdarzenia(z serwera): Początek środy, minuta coś koło 7:30 4.Krótki opis: Osia zabija strażnika a on ją romantycznie patrząc sobie w oczy do końca.
 9. Twój nick: Ryba Nick gracza/admina: Filu Opis sytuacji: Pomimo odwołania nakazu kręcenia się w prawo, zabija za to. Nie reaguje na nawoływanie graczy, że popełnił błąd, po czym się wykłóca, że to on ma rację. IP/SID:1:0:222488307 Data i czas zdarzenia: 04.06.19 około 17 Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1906041625-jail_xgames.dem.zip Był to dziewiąty dzień. Nie musicie banować, rozumiem, że się zdarza w tym i mi. Ale następnym razem trzeba rozważyć opcję, że gdy pół serwera pisze, że popełnił błąd to może tak było rzeczywiście.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.