Jump to content

YourNightmare

Zasłużony
 • Content Count

  863
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Time Online

  10d 19h 59m 55s

YourNightmare last won the day on February 18 2018

YourNightmare had the most liked content!

About YourNightmare

 • Rank
  "Mam problemy ze sobą i skrzywioną psychikę"
 • Birthday September 20

Information about me

 • Location
  Mazowieckie
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

8,348 profile views
 1. Jak tam przygotowania do matury? Też lecicie na spontana? :D Powodzenia dzieciaczki

 2. Jestem za oprócz scouta, bo jak wiemy ta bron to kosa a 1/1 to juz całkiem ;d
 3. Przepraszam że się wypowiem ale jeśli dostałeś ss to do póki ci nie rozpatrzą ich nie możesz grać. Dostajesz ub od ubt i wtedy wbijasz. A jeśli wznosisz skargę że się źle zachowują to chociaż ssy z gry że tak pisał aby były dowody lub demko+ czas w jakim się dana sytuacja odbyła. Kolejna sprawa. Nie obrażaj w skardze i nie pisz że tak jest bo kazdy zachowuje się inaczej więc zostaw zdanie o innych i wyzywanie ich sobie lub idź z tym na PW. Jeśli admin dostał na [email protected] zgłoszenie że ktoś coś może mieć to musi sprawdzić a jeśli coś podejrzewa ma prawo dać ssy. Więcej się nie udzielam aby nie robić spamu. @ [V]ice[V]ersa Przepraszam za wypowiedź, sprawdź to
 4. Witam. Od 2 czy 3 dni jest problem, bo trafi się "ktoś" żeby to ładnie ująć i pisze, że po co gracie itp jak reset jutro. I automatycznie wychodzi kilka osób i serwer świeci pustką. Kłócą się też jeden przez drugiego, że gadali z @ [V]ice[V]ersa i wiedzą kiedy jest reset, a moim zdaniem takie zachowanie jest troche na niekorzyść serwera. Jestem za tym aby za wprowadzanie ludzi w błąd dawać po prostu bany na nw 5 min czy 30 albo jakieś upomnienia aby się ogarnęli i tak nie robili. Bo jednak sporo osób wychodzi z serwa jak słyszy kiedy jest reset. Pozdrawiam Serek.
 5. Co do najemnika ta klasa jest mocna i mogę ci to udowodnić jeśli chcesz. Miałem nią ponad 100lvl i uwierz mi że to 1/2na hs robi robotę i siada strasznie ciężko. Ma 2 granaty. Wiesz jak to działa z połączeniu z tg? Pograj ta klasa i dopiero ja oceniaj. Bo jeśli jej coś dodasz będzie za mocna. I jeśli masz problem do tej klasy to mogę ją kupić i pokazać ci że mając go 10 lvl a wylecisz 80 jakaś inna klasa to jeśli ogarniasz AK i umiejętności ruskiego to żaden lvl nie ma podjazdu
 6. 0:12-0:25 1:14-1:26 0:48-1:01
 7. O jak fajnie. To ja chcę znów moda a uwierzę wtedy xd
 8. To jest idealna nuta jak się wraca późno do domu
 9. No i pięknie można wracać na stare śmieci
 10. Moim zdaniem to jest przegięcie z tym wirusem to jest zwykła grypa. Jeśli ktoś jest zdrowy to potrafi przejść tego wirusa nawet nie widząc objawów. Nakręcanie w mediach żeby ogłupiać ludzi. A że społeczeństwo nie umie używać mózgu to co innego.
 11. Ja odszedłem z tego serwera już dawno a dlaczego? Proste. Od paru miesięcy jest to samo. Nikt tu już nie gra. Kiedyś od resetu do resetu był praktycznie full serwer, a teraz? Max 2 dni i zero osób. Ten serwer wymarł nie oszukujmy się. Większość gra na 401 bo tam się coś dzieje.. było zgłaszane dużo nowości itp a jakoś ich nie widzę. Osobiście nie mam ochoty tam wracać chyba że będzie jak kiedyś. Bo na ten moment bezsens. Większość tylko osłabić klasy bla bla.. to może zróbmy od razu ffa z coda I bedzie spokoj.. Edit Kolega z dołu dobrze mówi. @ Person czy nawet wcześniej @OnTheRuN! Robili tutaj fajne nowe rzeczy i wgl dbali o serwer. A teraz? Z tego co pamiętam Tomek ma serwer "dla siebie" i nie widać żadnych efektów ..
 12. Moim zdaniem ta klasa jest słaba i niech tak zostanie. To że ktoś gra dobrze i ma większy lvl na tej klasie i umie ją wykorzystać nie znaczy że od razu trzeba ją nerfic. Tak samo mozna pisać z każdą inną jak ktoś ogarnia dana klasę.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.