Jump to content
 • Home
 • Kazuya

  Użytkownik
  • Content Count

   9
  • Entries from Chatbox

   0
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   1h 25m 3s

  About Kazuya

  • Rank
   None
  • Joined

  Information about me

  • Name
   Andrzej
  • Location
   Ostrowiec
  • Sex
   Mężczyzna/Man

  Recent Profile Visitors

  The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. To jest wytłumaczenie admina? Admin, który nie wie kogo zbanował i za co? XD na tym kończę z Tobą dyskusję, ponieważ dalsze Twoje " argumenty " o ile tak można to nazwać są bezcelowe. Pozdrawiam Cię ciepło i mam nadzieję, że po stracie admina trochę oleju do głowy sobie nalejesz. Odpuściłbym Ci już gdybyś nie napisał takich głupot jak teraz. Nie " czepiam " się żadnego innego admina, tylko Ciebie i to co zrobiłeś. A z tym cheatem na serwerze to dzisiaj 1 raz napisałem do Olusi na pw bo żadnego admina na serwerze nie było. Jeżeli zamiast sensownych argumentów na swoją obronę nie masz i uciekasz się do żałosnych kłamstw to tym bardziej na admina nie pasujesz.
  2. @Cykachu Twój wiek to jedno, ale Twoje zachowanie to drugie. Jesteś zbyt młody i nie potrafisz się stosownie zachować w danych sytuacjach. Odnośnie tego regulaminu co jest na zdjęciu 1 wzięty jest z regulaminu do którego musi się admin stosować przy składaniu podania. Poza tym jak wytłumaczysz swoje zachowanie? Kiedy pytałem się Ciebie czemu zbanowałeś gracza na 7 dni to Twoje odpowiedzi były takie same. " nie podoba się to nie graj " bądź " nie wiem o kogo chodzi " Już nie będę wspominał o Twojej aktywności na serwerze jako admin. W przeciągu 6 dni spotkałem Cię 2 razy i to na max 1h, ale to już jest nic nie wnoszące do tematu.
  3. Twój nick: Kazuya Asai Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Cykachu Opis sytuacji: Wasz młody admin nadużywa władzy co do banowania innych graczy, Brak znajomości regulaminu, oraz jego zachowanie i postawa kiedy chce wyjaśnić z nim daną sytuację świadczy sama za siebie. Sama jego argumentacja przy dawaniu bana, gdzie będzie można ją zobaczyć na ss mówi sama za siebie. IP/ID gracza: STEAM_1:0:104526971 Data i czas zdarzenia: Co do daty podam 3. 2 daty dotyczące jego banów, oraz datę dzisiejszą. 02.09.2019 18:39, 02.10.2019 18:44 i 02.11.2019 około 17:40-17:55 Dowód (ss/demko): Zdjęcie 1 przedstawia regulamin admina, który admin powinien znać i przestrzegać, a nie banować wedle swojego uznania. Zdjęcie 2 i 3 to zapis z dzisiejszej rozgrywki i jego wypowiedzi na temat bana na 7 dni. Kiedy chciałem dowiedzieć się czemu zbanował gracza na 7 dni, gdzie w regulaminie jest jasno napisane, że max ban do 1 dnia jego odpowiedzi były " nikt Ci nie każe tu grać " albo nie wiedział o kogo chodzi ani nawet za co go zbanował. Zdjęcia 4 i 5 przedstawiają przykłady tego jak banuje ludzi i jaki jest powód bana. Pominę fakt, że jest adminem, który nawet nie spełnia wymogu odnośnie wieku. Dlatego nie spodziewam się wiele po jego zachowaniu, ale dając admina komuś kto ma 15 lat i nie ma bladego pojęcia odnośnie sprawowania obowiązków admina jest co najmniej śmieszne. Prosiłbym o odebranie mu admina. Może dzięki temu przemyśli swoje zachowanie. Według mnie jest dla niego zbyt wcześnie, żeby sprawował jako admin.
  4. Cykachu jak wspomniałem na samym początku. To nie jest skarga więc w tym dziale tego nie zamieściłem. Nie mam zamiaru się z Tobą sprzeczać odnośnie punktu 1 co napisałeś bo Ty masz inny na to podgląd. Tak jak już wspomniałem wcześniej. Dla Ciebie może i to był powód do zbanowania, ale wystarczyło zwykłe upomnienie. Nie wspomnę już o sytuacji z Teo bo to raczej od niego zależy wyjaśnienie tego, więc tej kwestii nie będę poruszał. Punkt 2 tyczy się tak samo co już wypowiedziałem wcześniej. Każdego może ponieść jak za dużo admin sobie pozwoli lub zachowa się tak jak nie powinien. W dalszym ciągu nawet jeżeli słusznie zbanowałeś go za obrazę, nie musiałeś aż na 7 dni. W zupełności wystarczyłoby na kilka godzin bądź dzień. Punkt 3 nie wspomniałem przecież, że to akurat Ty kogoś obraziłeś. Tak jak mówiłem wcześniej. Nie chce robić z tego jakiejś afery i nie będę mówił kto, co i jak. Punkt 4 to jest uwaga a nie skarga. Więc myślę, że w dziale odpowiednim się znajduje.
  5. Na wstępie chcę podkreślić, że nie chcę z tego robić skargi, lecz zwrócić uwagę opiekunowi, bądź [email protected] serwera odnośnie zachowania adminów. Banowanie graczy bezpodstawnie jakby nic nie było akceptowalne raczej nie jest 😃 szczególnie kiedy admin banuje za " kulturę " za tydzień kiedy sam ma dość bogate słownictwo 😃 Prosiłbym żeby admini zachowywali się bardziej dojrzale i mieli troszkę dystansu do siebie bo takim zachowaniem jedynie spłoszą ludzi. Już i tak sporo osób narzeka na administracje na serwerze i ich zachowanie. Każdy ma czasem zły dzień i kogoś ponosi więc wystarczyłoby dać upomnienie lub po prostu kicka a nie banować na tydzień. Każdy z nas bez wyjątku miał sytuacje gdzie kilka słów padło za dużo, ale nikt z tego jakoś afery nie robił. Mam na myśli gracz między graczem. Większość jak już sobie " pociśnie " to humorystycznie i się z tego śmieją, ale dla administracji to od razu pretekst do banowania. Mam nadzieję, że administracja weźmie sobie to do serca i trochę dystansu do siebie zachowa 😃 Pilnowanie porządku to oczywista sprawa, ale nadużywanie władzy i niepotrzebne banowanie graczy to drugie. Pozdrawiam.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.